[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: فعالیت های انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دردوره دوازدهم ::
 | تاریخ ارسال: 1393/4/14 | 
فعالیت های انجام شده توسط انجمن علمی مهندسی صنایع در دوره ی دوازدهم انجمن های علمی به شرح زیر میباشد:
عنوان برنامه
تاریخ برگزاری
برگزاری کلاسهای بحث آزاد زبان انگلیسی29 مهر ماه 92
برگزاری دوره های آموزش داخلی27 آبان ماه 92
بازدید از کارخانه ی تجربه ی نور8 آبان ماه 92
بازدید از کارخانه ی بهمن خودرو
برگزاری دوره ی الگوریتم های دقیق27 آبان ماه 92
برگزاری دوره ی اصول و فنون مذاکره7 آذر ماه 92
برگزاری دوره ی بورس مقدماتی14 آذر ماه 9
برگزاری سمینار حل ابداعانه ی مسئله(TRIZ)8 آبان ماه 92
جشن معارفه ی ورودی های 9213 آبان ماه 92
برگزاری نمایشگاه کتب دسته دوم13 مهرماه 92
برگزاری همایش کار آفرینی و تجارت الکترونیک17 آبان ماه 92
اطلاع رسانی یازدهمین کنفرانس بیت المللی مدیریت28 آذر ماه 92

 باز گرداندن کتاب های نمایشگاه کتب دست دوم  

هفته سوم مهرماه
برگزاری دوره بورس پیشرفته30 بهمن ماه و 1 اسفند ماه 92


 • برگزاری کلاسهای بجث آزاد زبان انگلیسی 

کلاس بحث آزاد انگلیسی توسط انجمن علمی صنایع برای چندمین بار متوالی در طی سالهای گذشته برگزار شد.این کلاسها توسط آقایان عطا زراعت پرور –میلاد خاتمی نژاد و خانم نغمه خسرو آبادی تدارک دیده شد.

این کلاسها روزهای دوشنبه و سه شنبه برای دانشجویان هماهنگ شد که هر دانشجو حق انتخاب یک کلاس از سه کلاس پیشنهادی را داشت

 • برگزاری دوره های آموزش داخلی   

آموزش داخلی در انجمن دانشکده صنایع برای چندمین سال متوالی برگزار شد.در این برنامه اعضای انجمن علمی برخی مباحث مربوط به صنایع را درپاورپوینت به دیگر اعضا ارائه دادند.همچنین لازم به ذکر است که هر هفته روز های دوشنبه دو نفر از اعضا ارائه میدادند.همچنین فرم های نظرسنجی برای اینکار در نظرگرفته شده بود که هر یک از اعضا که ارائه میداد مورد نظرسنجی دیگر اعضا قرار میگرفت تا برای کسی که بیشترین امتیاز را در نظرسنجی آورد جایزه نقدی که از خود بچه های انجمن گرفته شده بود داده شود.

 • بازدید از کارخانه تجربه نور           

بازدید کارخانه تجربه نور برای اولین بار در دانشکده صنایع انجمن علمی با حضور رئیس دانشکده جناب آقای دکتر معینی و یکی از اساتید حسابداریآقای دکتر عمران محمدی برگزار شد.این بازدید روز چهارشنبه 92/8/8 ساعت 7:15 صبح باحرکت اتوبوس از سر در اصلی آغاز شد.سپس با توضیح همراهان این بازدید آقایان معینی و عمران محمدی و باباخان در هر بخش از کارخانه همراه بود.با اتمام بازدید ازکارخانه حدود ساعت 12 ظهر سوار اتوبوس شده و حدود ساعت 13 به دانشگاه رسید

AWT IMAGE

 • بازدید از کارخانه بهمن خودرو  

بازدید از بهمن خودرو برای چندمین سال متوالی توسط اتجمنعلمی دانشکده صنایع انجام شد.با توجه به اعتبار کارخانه بهمن و با توجه به نیازبازدید از کارخانه های مختلف برای دانشجویان عزیز صنایع،بازدید از کارخانه بهمنخودرو برای آنها تدارک دیده شد.استارت این بازدید از ساعت 7:30 صبح با حرکت اتوبوسها به سمت کارخانه زده شد،این بازدید با حضور جناب آقای دکتر عمران محمدی همراهبود که از اساتید دانشکده صنایع می باشند.سر انجام دانشجویان با حرکت از سمت کارخانه ساعت 1 بعد از ظهر از کارخانه برگشتند.

 • برگزاری دوره الگولیتم های دقیق  

این دوره برای نخستین بار توسط انجمن علمی دانشکده صنایع برگزار شد.این دوره که 16 ساعت بود به 4 دوره 4 ساعته تقسیم بندی شد که هر هفته یکجلسه به مدت 4 ساعت برگزار شد.این دوره که یکی از نیاز های بسیار اساسی و ضروری دانشجویان ارشد بود برای دانشجویان ارشد در نظر گرفته شده بود و هزینه آن1100000ریال بود که با حضور دکتر بابک جوادی همراه بود.

 

 • برگزاری دوره اصول و فنون مذاکره 

o دوره اصول و فنون مذاکره:این دوره توسط انجمن علمی صنایع برای دومین بار با حضور دکتر علی خویه برگزار شد. این دوره روز پنجشنبه 7/9/92 از ساعت8 صبح الی 17 برگزار شد. این دوره با حضور 44 نفر در 4 کلاس1.5 ساعته برگزار شد که همراه با پذیرایی و صرف ناهار بود.هزینه این دوره برای دانشجویان علم و صنعت 35000 تومان و برای دانشجویان غیر  علم وصنعت 45000 تومان بود. قابل ذکر است که تاتاریخ 28/8/92 همراه با 20 درصد تخفیف بود. همچنین برای ثبت نام گروهی 3 نفر و3نفر به بالا همراه با 20 درصد تخفیف برای هرکدام بود. قابل ذکر است که این دوره با اعطای گواهی نامه از طرف انجمن علمی همراه بود.

 • برگزاری دوره بورس مقدماتی  

دوره آشنایی با بورس برای سومین بار توسط انجمن علمی دانشکده صنایع پس از چسال های 88و89 با حضور مهندس محمد امینی برگزار شد.این دوره به درخواست اکثر دانشجویان دانشگاه از انجمن علمی برگزار شد که با حضور حدود  نفر از کل دانشگاه همراه بود.در این دورهدانشجویان با جو کنکونی بورس وبا قوانین موجود در بورس آشنایی بیشتری پیداکردند.مهندس امینی ساعت اول را به آشنایی با بورس و با اتصال به اینترنت به تحلیل بازار بورس اختصاص دادند.ایشان پس از پذیرایی که توسط انجمن علمی انجام پذیرفت درساعت دوم به آموزش تحلیل های بازار بورس پرداختند. سپس در پایان مهندس امینی به پرسش و پاسخ پرداختند.

 

برگزاری سمینار حل ابداعانه مسئله (TRIZ) 

این سمینار برای اولین بار در دانشگاه علم و صنعت روز چهارشنبه8 آبان ماه 92   در آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکده صنایع برگزار شد.این سمینار با حضور بی سابقه 80 نفر از دانشجویان همراهبود.مدرس این سمینار مهندس محمود کریمی مشهورترین فرد در این زمینه در ایران هستند.این سمینار با حضور دانشجویان از تمامی رشته ها و دوره های کارشناسی وکارشناسی ارشد و دکترا همراه بود.در وسط این سمینار 3 ساعته پذیرایی صورت گرفت که در آخر سمینار فرم نظر سنجی به دانشجویان داده شد تا از این سمینار ارزیابی به عمل آمد که با رضایت اکثر دانشجویان همراه بود.

AWT IMAGE

 

 • برگزاری جشن معارفه ورودی های 92

هرساله در انجمن علمی معارفه ورودی های جدید با هدف آشناکردن آنان با اهداف انجمن علمی برگزار می گردد.امسال این معارفه در 13 آبان ماه 92ساعت 13الی 15 برگزار شد که با حضور حدود 38 نفر از ورودی های 92 همراه بود.یکی ازاعضای انجمن علمی در حضور دانشجویان 92 به توضیح اهداف انجمن پرداخت که این صحبتها همراه با پذیرایی از دانشجویان بود. حین سخنرانی اعضا ،فیلمی از کارهای سال گذشته در مانیتور پخش شد.سپس جهت اعلام برنامه های انجمن علمی، نام نویسی از آنان انجام گرفت

AWT IMAGE

 

 • برگزاری نمایشگاه کتب دست دوم92/7/13

این نمایشگاه که طی سالیان متوالی توسط انجمن های علمی دانشکده صنایع و برق برگزار می شد امسال هم با حضور پرشور دانشجویان همراه بود.این نمایشگاه به مدت دو روز (13و14 مهرماه 92) و از ساعت 11:15 تا ساعت 16:45 برگزارشد.

 

 • برگزاری همایش کارآفرینی و تجارت الکترو نیک

همایش کار آفرینی در تاریخ 17و18 آبان ماه 92 در دانشگاه شریف به مدت 12 ساعت در دو روز از ساعت 8 صبح الی 17 بعد از ظهر برگزار شد. دبیراین همایش آقای دکتر فیض بخش بود. تبلیغ این همایش در دانشگاه علم و صنعت بر عهده ی انجمن علمی دانشکده صنایع بود که در قبال این تبلیغ 2 نفر از اعضای انجمن علمی از 50 درصد تخفیف بهره مند شدند. عطا زراعت پرور و سهیل پورنصر کسانی بودند که دراین همایش شرکت کردند. برای این همایش 5نفر از دانشگاه علم وصنعت ثبت نام کردند.

 

 • اطلاع رسانی یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت         

این کنفرانس که توسط گروه آموزشی آریانا هماهنگ شده بودتوسط انجمن علمی صنایع دانشگاه علم و صنعت در دانشگاه تبلیغ شد.امتیاز  این کنفرانس برای انجمن علمی صنایع بدین صورت بود که 5 نفر از اعضای آن به صورت رایگان در این کنفرانس شرکت کنند. این کنفرانس در 28 آذر ماه 1392 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد که با حضور بزرگترین اساتید کشور در زمینه مدیریت از جمله دکتر انوشه و دکتر عادل آذر بود.دبیر این کنفرانس دکتر علینقی مشایخی و دبیر کمیته علمی دکتر سید بابک علوی بود.دفعات مشاهده: 6143 بار   |   دفعات چاپ: 1473 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 3 بار   |   0 نظر
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .