دومین همایش اقتصاد مقاومتی با محوریت انرژی / 26بهمن سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران

 | تاریخ ارسال: 1391/9/22 | 

AWT IMAGE

دومین همایش اقتصاد مقاومتی در دانشگاه علم وصنعت ایران برگزار خواهد شد


همایش دوم اقتصاد مقاومتی با محوریت انرژی، 26 بهمن ماه سال 1391 در سالن شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
این همایش یک روزه، به همت دبیرخانه دائمی اقتصاد مقاومتی در دانشکده مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران، بسیج وزارت نفت و تعدادی دیگر از دانشگاه ها و سازمان های کشوری برگزار می شود.
اقتصاد مقاومتی و سیاست‏گذاری انرژی؛ اقتصاد مقاومتی و فرصت تحریم های نفتی غرب؛ اقتصاد مقاومتی و تعاملات منطقه ای در حوزه انرژی؛ اقتصاد مقاومتی و مدیریت درآمدهای نفتی؛ اقتصاد مقاومتی و ارتقای توان تولید داخلی در حوزه انرژی و اقتصاد مقاومتی و بازارهای بین المللی انرژی، محورهای دومین همایش اقتصاد مقاومتی است.
در این همایش که با سخنرانی یکی از مسوولان کشوری آغاز می شود، قرار است علاوه بر ارایه تعدادی از مقالات رسیده به دبیرخانه همایش، چند سخنرانی و میزگرد علمی نیز برگزار گردد.
یادآور می شود اولین همایش اقتصاد مقاومتی، اردیبهشت ماه سال گذشته توسط دانشگاه علم و صنعت ایران و در این دانشگاه برگزار شده بود.
بدینوسیله از کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه، پژوهشگران و متخصصان حوزه های انرژی و اقتصاد مقاومتی برای شرکت در این همایش، دعوت به عمل می آید.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایتwww.menc.ir مراجعه و یا با تلفن دبیرخانه به شماره‌های 73225055-73225050 تماس حاصل نمایند.


دفعات مشاهده: 6812 بار   |   دفعات چاپ: 1306 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 73 بار   |   0 نظر