مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- مسابقات فرهنگی کارکنان
مسابقه فرهنگی کارکنان و اساتید/ جنبش فردای بهتر/ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/2/21 | 
لینک دانلود سوالات
./files/mssia/files/%D۸%B۳%D۹%۸۸%D۸%A۷%D۹%۸۴%D۸%A۷%D۸%AA-%D۸%A۲%D۸%B۲%D۹%۸۵%D۹%۸۸%D۹%۸۶.rar
با سلام و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا

 معاونت فرهنگی و اجتماعی و مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور ارتقای فرهنگ کتابخوانی و تشویق به مطالعه در جامعه دانشگاهی و خانواده ایشان ، نسبت به اطلاع رسانی و ثبت نام افراد علاقه مند به شرکت در مسابقه کتابخوانی با عنوان فردای بهتر  در ایام تعطیلات نوروز اقدام نمودند. 
این مسابقه با معرفی و در اختیار گذاشتن  کتابهایی در قالب فایل و صوت، در حوزه های متنوع نظیر فلسفه، ازدواج، دفاع مقدس، روانشناسی و.... همراه با  امکان شرکت در آزمون مسابقه  (حداکثر در دو عنوان از موارد ذکر شده ) برای ثبت نام کنندگان در مسابقه برگزار می گردد.
افراد ثبت نام شده می بایست با مراجعه به فایل پیوست  و مشاهده سوالات آزمون  نسبت به شرکت در مسابقه ( حداکثر دو عنوان کتاب برای هر فرد ثبت نام شده) اقدام فرمایند. این افراد باید پاسخ صحیح مسابقه را به صورت یک عدد ۱۰ رقمی همراه با درج عنوان کتاب ، نام و نام خانوادگی و محل خدمت  در زمان اعلام شده به سامانه پیامکی مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی به شماره ۳۰۰۰۹۹۰۰۹۹۰۰۰۱  ارسال نمایند.

 زمان آزمون : امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۹  از ساعت ۱۲ لغایت ۱۸
پاسخ افرادی پذیرفته خواهد بود که  پیش از این نسبت به ثبت نام در مسابقه  در زمان اعلام شده اقدام نموده بودند . 
جهت مشاهده سوالات آزمون به فایل  پیوست مراجعه فرمایید.

به نفرات برتر شرکت کننده در هر عنوان کتاب( هر شرکت کننده حداکثرمجاز به  شرکت  در آزمون دو عنوان کتاب می باشد) جوایزی اهدا می گردد.
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://www.iust.ac.ir/find-42.14961.59819.fa.html
برگشت به اصل مطلب