معاونت فرهنگی- اخبار و رویدادها
برگزاری پویش پیوند دانش و تجربه با تبیین کاربست های توسعه حمل و نقل شهری

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/10/26 | 
 برگزاری پویش پیوند دانش و تجربه
با تبیین کاربست های توسعه حمل و نقل شهری
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و دانشگاه علم و صنعت در اقدامی مشترک نسبت به برگزاری پویش فرهنگی پیوند دانش و تجربه با تبیین کاربست های توسعه حمل و نقل شهری اقدام می کنند.
 به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مهدی آقابیگی در نشست مشترک با دکترعلیرضا معینی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اهمیت بهره مندی از ظرفیت های علمی و تحقیقاتی و فرهنگی دانشگاه ها در جهت توسعه خدمات رسانی به مردم و شهروندان عزیز، برنامه ریزی و اجرای طرح های مشترک را مورد تاکید قرار داد و افزود: اولین دوره از عناوین پیشنهادی پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری (پارسا)، جهت استفاده استادان و دانشجویان عزیز در درگاه اطلاع رسانی شرکت واحد قرار داده شده است.
 وی ضرورت برگزاری رویدادهای فرهنگی و اجتماعی را با محوریت دانشگاه ها یادآور شد و گفت: دانشگاه علم و صنعت از دیرباز در رشته های حمل و نقل و ترافیک دانشجو تربیت می کند و این مهم نباید مورد غفلت قرار گیرد.
 دکتر علیرضا معینی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت نیز با ابراز خرسندی و استقبال از تحقق طرح های مشترک، همکاری و همدلی در این زمینه را وظیفه ملی و ارزشمندی توصیف کرد و افزود: جلسات بازدید دانشجویان رشته های حمل و نقل و ترافیک از فرآیند خدمات رسانی سامانه های اتوبوسرانی در جهت پیوند دانش و تجربه بسیار مفید خواهد بود.
در ادامه، برگزاری پویش پیوند دانش و تجربه با تبیین کاربست های توسعه حمل و نقل شهری با محوریت اتوبوس های شهری مورد موافقت دو طرف قرار گرفت و اجرای مشترک آن با ارسال آثار نوشتاری و تصویری استادان و دانشجویان عزیز شامل متن ادبی و علمی، یادداشت های علمی، شعر، عکس و فیلم،  نهایی شد.
 بر این اساس تمامی استادان و دانشجویان عزیز به ویژه در رشته های حمل و نقل و ترافیک دعوت می شود، در راستای فرهنگ سازی استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی و همچنین طرح دیدگاه ها و نظرات علمی آثار خود را از طریق کانال های ارتباطی شرکت واحد در پلتفرم‌های ایتا، سروش، بله با شماره ۰۹۰۲۴۲۳۴۸۸۱ و پست الکترونیکی به آدرس farhangi.vahedbusgmail.com ارسال نموده و در این پویش شرکت کنند.
 گفتنی است؛ از مجموعه آثار برگزیده ارسالی به نحوه شایسته تجلیل و تقدیر خواهد شد.

 
نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=41.3455.69843.fa
برگشت به اصل مطلب