دفتر کانون بازنشستگان- تسلیت
تسلیت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/7/12 | 
تسلیت به خانواده و بستگان مرحوم مهندس ابراهیم صادقی نقندر (عضو هیئت علمی دانشکده صنایع)
با کمال تأسف مطلع شدیم همکار بازنشسته آقای مهندس ابراهیم صادقی، استاد پیشکسوت و عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع به دیدار حق شتافت.
کانون بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران این ضایعه بزرگ را به اهالی دانش و پژوهش کشور، خانواده بزرگ دانشگاه علم و صنعت ایران، بستگان و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض می‌نماید.
از خداوند متعال برای آن استاد فرزانه، غفران و رحمت الهی و برای خانواده‌، دوستان و شاگردانش صبر مسالت داریم.

پیام تسلیت رئیس دانشکده
إِنّا للّـه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
 خبر تأسف بار درگذشت استاد علم و اخلاق، مرحوم جناب آقای مهندس ابراهیم صادقی استاد پیشکسوت دانشکده موجب تألم و تأثر فراوان اینجانب و همکاران گردید.
اینجانب این ضایعه‌ی تلخ را به جامعه دانشگاهی و خانواده محترمشان تسلیت و تعزیت عرض نموده، برای ایشان مغفرت الهی و برای خانواده و بازماندگان آن مرحوم صبر و شکیبایی و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم. 
محمد فتحیان
رئیس دانشکده
http://ie.iust.ac.ir/files/ie/1400/msc.sadeghi.jpg
پیام تسلیت رئیس دانشگاه
مصیبت درگذشت شادروان مهندس ابراهیم صادقی، استاد برجسته و پیشکسوت دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران و مرجع دانش ماشین افزار کشور، مایۀ اندوه عمیق و دریغ فراوان شد. به حق، ایشان یکی از پرکارترین و با سابقه‌ترین استادان مهندسی صنایع بود که تا واپسین روزهای عمر پربرکت خود، منشا خدماتی ارزنده به مجموعه آموزش عالی کشور، دانشگاه علم و صنعت ایران و صنعت کشور بود.
پایه‌گذاری ماشین‌های ابزار در ایران، مشارکت در بنیان‌گذاری رشته مهندسی صنایع در کشور با تدوین سیلابس دروس در ستاد انقلاب فرهنگی، نقش‌آفرینی پر رنگ در انتقال ماشین‌آلات و تجهیزات دانشگاه از هنرسرای عالی به مکان فعلی و دوازده سال مدیریت دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه؛ در کنار سال‌ها فعالیت ارزنده ایشان در حوزه علم و دانش، بویژه در زمینه ماشین ابزار و مجاهدت در تربیت صدها دانشجو و صنعتگر موفق در طی بیش از ۶۰ سال تلاش عالمانه و خالصانه در کسوت معلمی در دانشگاه علم و صنعت ایران، از یادگارهای ماندگار این استاد فرهیخته است که به مصداق باقیات صالحات در حافظه علمی، دانشگاهی و صنعتی کشور تا همیشه زنده خواهد ماند.
اینجانب ضمن پاسداشت یک عمر تلاش ارزشمند و پرثمر این استاد فقید، این ضایعه را به خانواده ایشان، دانشجویان، استادان و همکاران تسلیت گفته و از درگاه خداوند منّان برای آن استاد والا مقام، رحمت و غفران واسعه الهی مسئلت دارم.
رحمت واسعه الهی شامل حالش و بهشت برین جایگاه ابدی اش باد. 
جبارعلی ذاکری
رییس دانشگاه

مراسم یادبود
مراسم یادبود آن مرحوم با حضور ریاست محترم دانشگاه و تنی چند از اساتید دانشگاه و دانشکده، همکاران، دانشجویان و خانواده داغدار ایشان در روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۷ ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ به صورت مجازی برگزار شد.
نشانی مطلب در وبگاه دفتر کانون بازنشستگان:
http://idea.iust.ac.ir/find-142.19192.64922.fa.html
برگشت به اصل مطلب