دفتر کانون بازنشستگان- تسلیت
تسلیت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/12/17 | 
تسلیت به خانواده مرحوم رافائل جهانس
با نهایت تاسف با خبر شدیم همکار بازنشسته آقای مهندس رافائل جهانس عضو محترم هیئت علمی دانشکده معماری وشهرسازی دانشگاه به رحمت ایزدی پیوسته اند.
کانون بازنشستگان دانشگاه درگذشت آن مرحوم را به خانواده ایشان و بازماندگان محترم تسلیت عرض می نماید.
دکتر مصطفی بهزادفر (رئیس دانشکده معماری وشهرسازی) طی پیامی در این باره اعلام کرد:
خبر تأسف بار درگذشت استاد علم و اخلاق، جناب آقای مهندس رافائل جهانس موجب تألم و تأثر فراوان اینجانب و همکاران دانشکده معماری وشهرسازی دانشگاه علم وصنعت ایران گردید. اینجانب این مصیبت مولمه را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور و اعضای محترم هیات علمی  دانشگاه علم و صنعت  تسلیت و تعزیت عرض نموده، ضمن آرزوی غفران و رحمت واسعه الهی و علو درجات برای آن عزیز از دست رفته، از درگاه ایزد منان برای خانواده و بازماندگان آن مرحوم صبر و شکیبایی و اجر جزیل مسألت می نمایم.
تهمینه میلانی (دانش آموخته دانشکده معماری وشهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران و کارگردان سینما) در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: ایشان نه تنها استاد من بودند، بلکه افتخار همکاری در چند پروژه معماری را هم کنار ایشان داشتم. استاد جهانس عزیزم بسیار سینما دوست بودند و ما ساعت‌ها با هم درباره تاریخ سینما و سینمای اجتماعی و رمانتیک گپ می‌زدیم.

وی در ادامه نوشت: دو سال پیش افتخار دادند و با وجود کهولت سن و بیماری، روز آخر نمایشگاه نقاشی من برای تشویق شاگردشان به نمایشگاه تشریف آوردند.

امروز رفاقتی چهل ساله پایان یافت و من به‌شدت غمگینم.

استاد صداها و شاید هزاران معمار از میان ما رفت

نشانی مطلب در وبگاه دفتر کانون بازنشستگان:
http://idea.iust.ac.ir/find-142.19192.62937.fa.html
برگشت به اصل مطلب