[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش جشنواره و نمایشگاه: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 65 | تعداد کل بازدید های مطالب: 368,501 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ -

سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته تبریز

سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته تبریز در تاریخ 21 لغایت 24 آبانماه 1394 در شهر تبریز منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ -

یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر

یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر در تاریخ هفته آخرآذرماه 1394 و همزمان با هفته پژوهش و فناوری در پارک علم وفناوری یزد، برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ -

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست که در تاریخ 2 لغایت 5 اسفند ماه 1393 به جهت بستر سازی مناسب برای گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست و مواهب طبیعی کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ -

پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل

پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل که در تاریخ 3 لغایت 5 اسفند ماه 1393 در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) ،و مراسم تجلیل از فناوران برتر کشور 7 اسفند ماه مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ -

بزرگداشت علمی روز جهانی آینده

بزرگداشت علمی روز جهانی آینده ، اجتماع بزرگ آینده پژوهان کشور در تاریخ 10اسفندماه سال جاری در شهر اصفهان ، پژوهشگاه شاخص پژوه دانشگاه اصفهان برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 7 الی 10 اردیبهشت 1393 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

نمایشگاه کار و توسعه فناوری و جشنواره دستاوردهای پژوهش و فناوری

نمایشگاه کار و توسعه فنآوری و جشنواره دستاوردهای پژوهش و فناوری، هفدهم تا بیستم آذرماه 1392 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

برگزاری جشنواره دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه

دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد جشنواره دستاوردهای پژوهشی و فناوری را همزمان با نمایشگاه کار و توسعه فنآوری، از هفدهم تا بیستم آذرماه 1392 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۱ -

جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

پنجمین جشنواره ملی و نخستین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری در تاریخ 4 دی ماه برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://rpc.tehran.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ -

نهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

نهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در اردیبهشت ماه سال 1392 برگزار خواهد شد. این جشنواره با هدف رشد ایده پردازی ، توسعه  و ترویج فن آفرینی (شرکت های دانش بنیان)، تشویق فعالان عرصه فن آفرینی و تعامل بین سرمایه گزاران، فن آفرینان، ایده پردازان و پژوهشگران همه ساله با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و بنیاد ملی نخبگان در سطح ملی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد. علاقمندان برای دسترسی به فرم های ثبت نام به سایت www.shtf.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۱ -

پنجمین جشنواره ملی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

 پنجمین جشنواره ملی و اولین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری در 4 دی ماه 1391 برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://rpc.tehran.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱ -

اولین جشنواره شهر برتر

اولین جشنواره شهر برتر با هدف استقرار سیستم علمی ارزیابی و ایجاد رقابت میان سطوح مختلف اجرایی در تمامی شهرهای کشور در اردیبهشت سال  92برگزار می شود. شایان ذکر است اطلاعات کامل تر در خصوص این جشنواره که توسط دفتر مطالعات شهری مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف طراحی و برگزار می شود، از طریق آدرس www.topcities.sharif.ir قابل دسترسی خواهد بود.

img_yw_news
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ -

نخستین جشنواره بین‌المللی و دومین جشنواره ملی زیست فناوری ایران

نخستین جشنواره بین‌المللی و دومین جشنواره ملی زیست فناوری ایران با رویکرد توسعه همکاری‌های بین المللی و زمینه سازی برای تولید و صادرات محصولات ایرانی از ۲۶ تا ۳۰ دی ماه 1391 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.irbiotech.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های۱۰-۸۲۲۳۴۲۱۶ تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ -

دومین جشنواره بین المللی جوایز تحقیق و توسعه ایران

انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنعت، معادن اقدام به برگزاری دومین جشنواره بین المللی جوایز تحقیق و توسعه ایران نموده است. که در این دوره نیز دستاوردهای اساتید، پژوهشگر، کتاب، پایان نامه، محصول، واحد تحقیق و توسعه، ایده انتخاب معرفی و مورد تقدیر شایسته ای قرار می گیرند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ -

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی در پانزده گروه تخصصی برق و کامپیوتر، مکانیک، مکاترونیک، هوافضا، طرح های ویژه، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مواد و متالورژی‌، انرژی‌های نو، صنایع شیمیایی، فناوری نانو، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، عمران، علوم پایه ، زیست فناوری محیط زیست و علوم پایه پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ -

دومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

دومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، یادواره شهید دکتر قندی، 27 اردیبهشت و همزمان با هفته ارتباطات برگزار می شود. این جشنواره در دو بخش عمومی و دانشجویی برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://www.festfava.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۷ آذر ۱۳۹۰ -

دومین جشنواره صنعت، بازرگانی و فناوری اطلاعات

دومین جشنواره صنعت، بازرگانی و فناوری اطلاعات در تاریخ 20 لغایت 22 دی ماه 1390 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.iticir.com مراجعه و یا با پست الکترونیک info@iticir.com تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۷ آذر ۱۳۹۰ -

هشتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

هشتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در اردیبهشت ماه سال 1390 برگزار خواهد شد. این جشنواره با هدف رشد ایده پردازی ، توسعه فرهنگ فن آفرینی، تشویق فعالان عرصه فن آفرینی و تعامل بین سرمایه گزاران، فن آفرینان، ایده پردازان و پژوهشگران همه ساله با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و بنیاد ملی نخبگان در سطح ملی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۰ -

چهارمین جشنواره پژوهش و نوآوری

چهارمین جشنواره پژوهش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری 21 آذر ماه 1390 توسط مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار می گردد.شرکت کنندگان در جشنواره می توانند آثار خود را در ۳ نسخه چاپی و در صورت امکان فایل الکترونیکی آن را به آدرسhttp://rpc.tehran.ir بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به بزرگراه چمران، روبروی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، جنب پارک رفتگر، پلاک ۱۱ ارسال نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ -

چهارمین جشنواره فناوری نانو

چهارمین جشنواره فناوری نانو از تاریخ 13 الی 17 مهرماه 1390 در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://festival.nano.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۰ -

اولین گردهمایی دانش اموختگان و اعضای باشگاه دانش پژوهان جوان

 اولین گردهمایی دانش اموختگان و اعضای باشگاه دانش پژوهان جوان 6-9 مردادماه 1390 در تهران سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می گردد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس www.ysc-alumni.ir مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ -

بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با معرفی طرح‌های برتر در محورهای پژوهشی: پژوهش های بنیادی، پژوهش های توسعه ای، پژوهش های کاربردی، ‌اختراع و نوآوری برگزار می‌شود. این جشنواره با مشارکت پژوهشگران،‌ فناوران و نوآوران داخلی و خارجی، در بهمن ماه 1390 برگزار خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ -

فراخوان سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی

سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی به منظور ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران جوان کشور و با هدف شناسایی و معرفی پژوهش های نوین بنیادی، کاربردی، اختراع و ابتکار در عرصه ملی، با حضور مقامات بلند پایه کشور  در 25 آبان ماه برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

پنجمین همایش و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست

پنجمین همایش و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست در پائیز 1390 برگزار می گردد. محورهای همایش عبارتند از: آب و فاضلاب، خاک و پسماند، هوا و صوت، فن آوریهای نوین، محورهای ویژهعلاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.CELCO.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

دومین نمایشگاه تخصصی صنعت فرودگاهی و هوانوردی

دومین نمایشگاه تخصصی صنعت فرودگاهی و هوانوردی و فرصتهای سرمایه گذاری در فرودگاههای ج. ا. ایران در تاریخ 21-23 خرداد 1390 سالن نمایشگاههای هتل المپیک برگزار می گردد.

صفحه 1 از 3    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 4612