[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
معرفی افراد::
امور پژوهشی::
امور آموزشی::
فضاهای تحقیقاتی::
اخبار و رویدادها::
مستندات و فرمها::
::
پیوند با دانشگاه

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
شبکه بیت
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر سنجی در خصوص وب سايت دانشکده
عالی
خوب
متوسط
   
..
Rss

AWT IMAGE

..
:: بایگانی بخش اخبار جاری: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 61 | تعداد کل بازدید های مطالب: 83,081 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ -

معرفی آقای دکتر تورج محمدی به عنوان استاد برجسته مهندسی شیمی در سال ۱۴۰۱ از طرف فرهنگستان علوم

جناب آقای دکتر تورج محمدی، انتخاب شایسته شما را از طرف فرهنگستان علوم به عنوان " استاد برجسته مهندسی شیمی در سال ۱۴۰۱" تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

img_yw_news
سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ -

ارتقاء علمی جناب آقای دکتر محمد تقی صادقی

بر اساس جلسه هیأت ممیزه دانشگاه مورخ ۸ اسفند ماه ۱۴۰۱ پرونده جناب آقای دکتر محمد تقی صادقی به منظور ارتقاء به مرتبه استادی بررسی و مورد موافقت قرار گرفت. ضمن عرض تبریک صمیمانه به ایشان، از خداوند متعال توفیق روز افزون را آرزومندیم.  

img_yw_news
سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱ -

برگزاری مراسم تجلیل و تقدیر از دانشجویان ممتاز آموزشی و پژوهشی سال ۱۴۰۱

مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز آموزشی و پژوهشی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در روز دوشنبه مورخ ۱ اسفند ۱۴۰۱ در مجتمع شهید بهرامی برگزار شد و از دانشجویان تقدیر بعمل آمد. از خداوند منان برای این عزیزان آرزوی سلامتی و پیشرفت روز افزون خواستاریم.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ -

ارتقاء علمی جناب آقای دکتر احد قائمی

بر اساس جلسه هیأت ممیزه دانشگاه، پرونده جناب آقای دکتر احد قائمی به منظور ارتقاء به مرتبه استادی بررسی و مورد موافقت قرار گرفت. ضمن عرض تبریک صمیمانه به ایشان، از خداوند متعال توفیق روز افزون را آرزومندیم.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ -

انتخاب برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز

در مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ از سرآمدان پژوهش و فناوری دانشگاه و دانشکده ها  با حضور رئیس محترم دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ -

افتتاحیه جشنواره زنجیره ارزش

افتتاحیه نخستین جشنواره و مسابقه زنجیره ارزش در صنایع پالایش و پتروشیمی کشور با هدف ارتقاء سطح شناخت دانشجویان و توسعه مهارتی آنها در تحلیل و شناسایی فرصت‌های پیش رو در کشور در سالن همایش­های مشترک دانشکده مهندسی شیمی و مهندسی مواد روز شنبه مورخ ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴.۳۰ الی ۱۶ برگزار شد. علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند در فراخوانی که اعلام می گردد ثبت نام کنند. شایان ذکر است تیم منتخب مسابقات، علاوه بر بهره­ مندی از جوایز ارزنده فرصت همکاری در یک پروژه صنعتی مرتبط با عنوان جشنواره را خواهد داشت.     

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ -

همایش بین‌المللی هوش مصنوعی، علم داده و تحول دیجیتال در صنعت نفت و گاز

با توجه به اهمیت فزاینده استفاده از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی و علم داده در بخش بالادستی و پایین دستی صنعت نفت و گاز، دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز، برگزاری "اولین همایش بین‌المللی هوش مصنوعی، علم داده و تحول دیجیتال در صنعت نفت و گاز" را در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ برنامه‌ریزی کرده است. پوستر و محورهای همایش پیوست شده است. جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت همایش به آدرس:   http://ai-oilandgas.iust.ac.ir  مراجعه کنید.    

img_yw_news
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ -

نخستین مسابقه و نمایشگاه پوستر علمی

مسابقه پوستر علمی  به مناسبت هفته پژوهش تا ۱۱ آذرماه تمدید شد. از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دعوت به عمل می آید  جهت شرکت در مسابقه از پروژه های تحقیقاتی خود و دستاوردهای آن در قالب فرمت ارسال شده یک پوستر تهیه و به ایمیل a_ghorbaniyanalumni.iust.ac.ir ارسال بفرمایید. به آثار برتر جوایز نقدی تعلق می گیرد. جهت نمایش شرایط شرکت در مسابقه اینجا کلیک کنید.  جهت نمایش فرمت پوستر اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ -

نشست تخصصی ارائه نیازهای فناورانه هلدینگ انرژی گستر سینا در حوزه صنایع بالا دستی و پایین دستی صنعت نفت

به  مناسبت جشنواره ماه پژوهش و در راستای افزایش و بهبود ارتباط صنعت با دانشگاه، با حضور هلدینگ انرژی گستر سینا و شرکتهای زیرمجموعه ایشان سلسله سخنرانی‏های تخصصی در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در روز دوشنبه هفتم آذرماه ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در  مجتمع امام خمینی (ره) سالن B برگزار می گردد. از عموم دانشجویان و اساتید جهت شرکت در این برنامه دعوت بعمل می آید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ -

نخستین مسابقه و نمایشگاه پوستر علمی

نخستین مسابقه و نمایشگاه پوسترعلمی ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز به مناسبت هفته پژوهش و فناوری ۱۴۰۱  

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ -

برنامه ارائه سمینارهای کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰

برنامه ارائه سمینارهای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ طبق تقویم آموزشی برگزار خواهد شد.                                                                                                     تحصیلات تکمیلی دانشکده  

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱ -

روزهای فعالیت آزمایشگاه آنالیز دانشکده در مردادماه

 آزمایشگاه آنالیز دانشکده در برخی روزهای مردادماه جهت ارائه خدمت فعال می باشد. روزهای فعالیت آزمایشگاه در ادامه آورده شده است. ساعات حضور کارشناسان در تاریخ های اعلام شده بر طبق ساعات اداری خواهد بود.  

img_yw_news
دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ -

برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز سالانه

مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز آموزشی و پژوهشی سالانه روز شنبه ۴ تیر ماه در سالن شهید بهرامی با حضور معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، هیات رئیسه دانشگاه، مسئولین دانشکده ها و دانشجویان ممتاز برگزار شد. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ -

اطلاعیه شماره ۲ مصاحبه دکترای ۱۴۰۱

به اطلاع کلیه داوطلبان مصاحبه دکترای ۱۴۰۱ که درخواست خود را در سامانه گلستان ثبت کرده اند می رساند که مصاحبه دکترا روزهای ۱۷ و ۱۸ خرداد ماه طبق زمان بندی زیر در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ -

اطلاعیه در خصوص مصاحبه آزمون دکترای سال ۱۴۰۱

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکترای سال ۱۴۰۱ مهندسی شیمی می رساند جلسه مصاحبه علمی در تاریخ ۱۷و ۱۸ خرداد ماه  به صورت حضوری در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز برگزار می شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

کسب جایزه ویژه بنیاد البرز توسط دکتر مهران رضایی

جناب آقای دکتر مهران رضایی، هیئت علمی محترم دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز موفق به کسب جایزه ویژه بنیاد البرز در سال ۱۴۰۱ با عنوان دانشمند برتر کشور در حوزه مهندسی شدند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ -

برگزاری مراسم تجلیل و تقدیر از همکاران بازنشسته دانشکده

دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز به مناسبت تجلیل و تقدیر از همکاران بازنشسته دانشکده ( آقایان عیسی رحمتی، مرتضی پیامنی و سرکار خانم محرابیان) و همچنین تقدیر از زحمات سرکار خانم ساعی در طول مدت همکاری با این دانشکده، مراسمی را در محل سالن کنفرانس دانشکده برگزار نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ -

برنامه ارائه سمینارهای دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی

سمینار دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی دانشکده  اول و سوم آذرماه طبق برنامه پیوست برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ -

برنامه ارائه سمینارهای کارشناسی ارشد ورودی ۹۹

برنامه ارائه سمینارهای  کارشناسی ارشد ورودی ۹۹ طبق تقویم آموزشی و برنامه زیر به صورت مجازی برگزار خواهد شد. تحصیلات تکمیلی دانشکده

img_yw_news
یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ -

روزها و ساعات کار آزمایشگاه آنالیز مواد در ایام تعطیلات مردادماه

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان گرامی می رساند، روزهای کار آزمایشگاه آنالیز مواد دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز در تعطیلات مردادماه به شرح زیر اعلام می گردد. با توجه به شرایط کرونا و تعطیلات تابستانی، ساعت کار آزمایشگاه از ۸ صبح الی ۱۳ ظهر می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ -

اطلاعیه شماره ۳ مصاحبه دکترای سال ۱۴۰۰

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکترای سال ۱۴۰۰ مهندسی شیمی می رساند لینکهای مربوط به مصاحبه دکترای ۱۴۰۰  در  سه گروه مجزا ارسال  میگردد. خواهشمند است داوطلبین هر گروه یک ساعت قبل از شروع مصاحبه خود، با درج دقیق نام و نام خانوادگی وارد لینک اتاق انتظار گروه مربوط به خود شوند. در صورت بروز مشکل با کارشناسان گروه خود تماس برقرار کنند.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ -

اطلاعیه شماره ۲ مصاحبه دکترای سال ۱۴۰۰

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکترای سال ۱۴۰۰ مهندسی شیمی می رساند برنامه زمانبندی مصاحبه دکترای تخصصی دانشکده  تقدیم  میگردد .  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ -

اطلاعیه ثبت درخواست‌های غیر حضوری دانشجویان در سیستم پیشخوان خدمت الکترونیک دانشکده (مهم)

از دانشجویان محترم درخواست می­گردد جهت رعایت پروتوکل­های بهداشتی و عدم مراجعه به دانشکده با توجه به شیفتی بودن حضور کارکنان حوز­ه­های مختلف درخواست­های آموزشی، پژوهشی، خدماتی و... را از طریق لینک ( https://formafzar.com/form/۴qwvy)  ثبت نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

اطلاعیه شماره یک مصاحبه دکترای سال۰ ۱۴۰

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکترای سال ۱۴۰۰ مهندسی شیمی می رساند جلسه مصاحبه علمی در تاریخ ۱۹و ۱۸ خرداد ماه  به صورت مجازی در دانشکده مهندسی شیمی، نفت وگاز برگزار می گردد.   

img_yw_news
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ -

فراخوان کارآموزی تابستان ۱۴۰۰

دانشجویان متقاضی اخذ واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۰ لازم است هر چه سریعتر و نهایتا تا آخر فروردین ۱۴۰۰،  فرم درج شده در لینک پیوست را تکمیل و در قالب word و PDF به آدرس ایمیل chemeng_ilochemeng.iust.ac.ir ارسال نمایند تا هماهنگی های مورد نیاز انجام شود.

صفحه 1 از 3    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 62 queries by YEKTAWEB 4555