[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
تسهیلات::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه

امور فرهنگی و فوق برنامه

ارتباطات فرهنگی و اجتماعی

گروه طرح و برنامه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 606 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,446,918 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ -

گزارش همایش اولیای دانشجویان نو ورود ۱۴۰۰

همایش مجازی اولیای دانشجویان نوورود دانشگاه، دوشنبه ۱۷ آبانماه ۱۴۰۰ با حضور رییس دانشگاه در سالن جلسات مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد. این همایش توسط مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با طرح شعار «دانشگاه علم و صنعت ایران؛ دانشگاه دوست‌دار خانواده» برگزار شد.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ -

وبینار تخصصی تله های زندگی

مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه، وبینار تله های زندگی را دوشنبه ۴۰۰/۸/۲۴ از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند. سخنران این وبینار خانم دکتر الهام خندان می باشند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ -

همایش اولیای دانشجویان نو ورود ۱۴۰۰

مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، همایش آنلاین والدین دانشجویان نوورود ۱۴۰۰را دوشنبه ۱۷ آبان ماه ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ -

پنجاه و نهمین شماره نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، پنجاه و نهمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: خودآگاهی و راه های کسب آن، افسردگی فصلی، بازی زندگی و ...  

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ -

مسابقه ری اکشن نو دانشجویان

کانون همیاران سلامت روان مرکز مشاوره دانشگاه، مسابقه واکنش شما به قبولی در دانشگاه علم و صنعت را برگزار می کند. احساس و واکنش خودتون در لحظه ای که متوجه قبولی در دانشگاه علم و صنعت شدین رو در قالب یک فایل ویدئو ای حداکثر به مدت ۲ دقیقه به تصویر بکشین.

img_yw_news
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ -

طرح های در حال اجرا در مرکز مشاوره

مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، طرح های زیر را اجرا می کند: طرح پایش سلامت روان، طرح احوال پرسی و همدلی،  طرح احوال پرسی از والدین دانشجویان ورودی ۱۴۰۰

img_yw_news
شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ -

مسابقه کتابخوانی

کانون همیاران سلامت روان دانشگاه علم و صنعت، مسابقه کتابخوانی همراه با جوایز ارزنده برگزار می کند. تاریخ برگزاری مسابقه ۲۰ آبان ماه ساعت ۲۰ می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ -

جنبش های نوپدید دینی و عرفان های کاذب

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، اقدام به راه اندازی خدمات مشاوره در زمینه جنبش های نوپدید دینی و عرفان های کاذب معنوی نموده است. خدمات بصورت رایگان برای تمامی دانشجویان، اساتید،کارمندان و خانواده های آنان ارائه می گردد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ -

دوره های مجازی یاریگران زندگی

مرکز مشاوره و سلامت، به اطلاع کلیه دانشگاهیان عزیز می رساند:سامانه آموزشگاه مجازی یاریگران زندگی با هدف مهارت افزایی و توسعه آگاهی های عمومی در زمینه پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی راه اندازی شده است. شرکت در دوره ها همراه با اعطای گواهی می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ -

اجرای طرح پایش سلامت روان دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، طرح پایش کارنامه سلامت روان را برگزار می کند. این طرح ویژه تمام دانشجویان شاغل به تحصیل و ورودی جدید در تمام مقاطع تحصیلی می باشد. تکمیل کارنامه سلامت روان برای کلیه دانشجویان اجباری است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ -

مهارت آموزی والدین در برقراری ارتباط دوستانه با نوجوان

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، کارگاه مهارت آموزی والدین در برقراری ارتباط دوستانه و موثر با کودک و مدیریت بحران نوجوان را ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه برگزار می نماید. شرکت در کارگاه همراه با گواهی و امتیاز فرهنگی برای اعضای هیات علمی و امتیاز شرکت در دوره برای کارمندان می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ -

کارگاه شخصیت شناسی

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، کارگاه آنلاین شخصیت شناسی را دوشنبه ۱۸ مرداد از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۶/۳۰ برگزار می نماید. شرکت در کارگاه همراه با گواهی و امتیاز فرهنگی برای اعضای هیات علمی و امتیاز شرکت در دوره برای کارمندان می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ -

روز جهانی مبارزه با سوءمصرف و قاچاق موادمخدر

شعار دفتر مقابله با موادمخدر و جرم سازمان ملل متحد برای سال ۲۰۲۱: حقایق درباره موادمخدر را به اشتراک بگذاریم تا زندگی را نجات دهیم. 

img_yw_news
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ -

گزارش انتخابات کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه، انتخابات کانون همیاران سلامت روان را در روز پنج شنبه ۳ تیرماه به صورت آنلاین برگزار نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه مدیریت زمان و کاهش استرس

کارگاه آنلاین مدیریت زمان و تکنیک های کاهش استرس در روزهای چهارشنیه و پنج شنبه مورخ ۲۹/۲/۱۴۰۰ لغایت ۳۰/۲/۱۴۰۰ با تدریس سرکارخانم دکتر عظیمی توسط مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه آشنایی با آزمون و کنترل استرس

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه با همکاری دفتر برنامه ریزی و آموزش،وبینار آشنایی با آزمون و کنترل استرس را روز چهارشنبه مورخ ۱۹/۳/۱۴۰۰ با تدریس سرکار خانم دکتر زینب عظیمی و خانم دکتر قنبری برگزار نمود.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ -

طرح ملی بررسی سیمای زندگی دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه با همکاری معاونت دانشجویی و معاونت آموزشی *طرح ملی بررسی سیمای زندگی دانشجویان (موج چهارم)*را با هدف بررسی سبک زندگی دانشجویان (از جمله تغذیه، اوقات فراغت، سلامت روان و ...) اجرا می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ -

کارگاه آشنایی با آزمون در مودلLMS و فنون کنترل استرس

مرکز مشاوره و سلامت با همکاری دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش دانشگاه علم و صنعت، کارگاه آشنایی با آزمون در مودل LMS و فنون کنترل استرس در آزمون را برگزار می کند. این وبینار چهارشنبه ۱۹ خرداد از ساعت ۱۷ الی ۱۹ اجرا می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ -

عضویت و انتخابات کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره دانشگاه انتخابات و عضویت در کانون همیاران سلامت روان را اجرا می نماید. علاقمندان جهت عضویت، به سایت مرکز مشاوره مراجعه و از صفحه اصلی به صورت آنلاین فرم را تکمیل نمایند. اساسنامه کانون نیز در صفحه اصلی قابل مشاهده می باشد. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ -

به مناسبت روز جهانی ایدز

۲۸ اردیبهشت روز جهانی آگاهی از واکسن ایدز نامگذاری شده است. بیایید با آگاهی در جهت پیشگیری از این بیماری گام برداریم.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه حال خوب، زندگی بانشاط

"وبینار حال خوب، زندگی بانشاط" در تاریخ ۲۷/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵ توسط مرکز مشاوره دانشگاه با تدریس سرکار خانم دکتر مشایخی بصورت مجازی برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

هفته بدون دخانیات

از تاریخ ۴ الی ۱۰ خرداد هفته بدون دخانیات نامگذاری شده است. به همین مناسبت، مرکز مشاوره دانشگاه پیام ها و فایل های بهداشتی در خصوص عدم مصرف دخانیات در اختیار علاقمندان قرار می دهد. 

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه پیشگیری از بحران های فردی

کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی در تاریخ ۲۹/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۶ ویژه دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی و والدین دانشجویان توسط مرکز مشاوره دانشگاه با تدریس جناب آقای دکتر سلمان قادری برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کارگاه مدیریت زمان و کاهش استرس

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه مدیریت زمان و تکنیک های کاهش استرس را چهارشنبه و پنج شنبه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برگزار می کند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی را چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۹ از ساعت ۱۳ الی ۱۶ برگزار می کند.

صفحه 1 از 25    
اولین
قبلی
1
...
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.22 seconds with 61 queries by YEKTAWEB 4351