برگشت به دانشگاه علم و صنعت ایران
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
اداره تغذیه::
کارکنان::
راهنمای واحد::
فرآیند کاری::
سوالات متداول::
اخبار و اطلاعیه ها::
تماس با ما::
مجله تغذیه::
آنچه که باید بدانیم؟::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
ابزار اینترنت

..
:: بایگانی بخش اخبار و اطلاعیه ها: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 40 | تعداد کل بازدید های مطالب: 104,434 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ -

تماس با اداره

قابل توجه دانشجویان محترم: در صورت هرگونه مشکل با همکاران اداره تغذیه در ساعت اداری تماس حاصل فرمایید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ -

تسلیت به همکار گرامی سرکار خانم تقی زاده

همکار گرامی سرکار خانم تقی زاده با نهایت تاثر درگذشت جانسوز مادر عزیزتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده از در گاه خداوند متعال غفران الهی برای آن مرحومه و صبرو شکیبایی برای بازماندگان گرامی مسئلت می‌نماید. از طرف همکاران اداره تغذیه

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ -

نگهداری و سلامت غذا در ماه مبارک رمضان برای وعده سحر

رعایت اصول بهداشت و نگهداری مواد پخت شده وعده سحر در ایام ماه مبارک رمضان لازم و ضروی می باشد به همین خاطر شما عزیزان باید نکاتی را توجه فرمایید.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ -

امکان رزرو غذا برای ماه مبارک رمضان

قابل توجه دانشجویان محترم خوابگاهی : ضمن تبریک فرارسیدن عید نوروز و ماه مبارک رمضان؛ قابلیت رزرو غذا برای ایام ماه مبارک رمضان برای بعد از تعطیلات عید نوروز فراهم گردیده است. خواهشمند است نسبت به رزرو غذای خویش اقدام نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ -

عدم استفاده از اپ سماد

اطلاعیه  عدم استفاده از اپ سماد قابل توجه دانشجویان گرامی با توجه به اینکه تنها مرجع پاسخگویی به مشکلات پیش آمده در مورد رزرو غذا و رفع آنها سامانه تحت وب مدیریت امور دانشجویان (سماد) می باشد, لذا دقت فرمایید استفاده از اپ تبلیغاتی سماد به هیچ عنوان توصیه نمی گردد و موجب عدم بررسی موارد ذکر شده از طرف شما گرامیان می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -

سم پاشی آشپزخانه مرکزی

قابل توجه دانشجویان محترم خوابگاهی بدلیل سمپاشی آشپزخانه مرکزی عدم پخت غذای گرم توزیع کنسروهای وعده ناهار و شام روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۷/۱۴ مهرماه با وعده شام روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۷/۱۲ مهر ماه انجام می‌گیرد.

img_yw_news
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -

اطلاعیه مهم

قابل توجه دانشجویان محترم  تمامی خوابگاه ها ( خواهران و برادران) بدینوسیله به اطلاع میرساند به منظور رفاه حال دانشجویان گرامی و ایجاد تنوع و حق انتخاب در اقلام وعده صبحانه خرید از فروشگاه،علاوه بر انتخاب  امکان رزرو با عنوان انتخاب "خرید از فروشگاه" به صورت آزمایشی رزرو هفتگی صبحانه خرید از سلف  فروشگاه رفاه کارکنان دانشگاه)در سامانه سماد میسر گردیده است.

img_yw_news
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -

راهنمای تغذیه سماد

قابل توجه دانشجویان ورودی جدید جهت دریافت راهنمای تغذیه به لینک مراجعه نمایید

img_yw_news
شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ -

کاردانشجویی تغذیه

قابل توجه دانشجویان محترم ساکن خوابگاه آن دسته از دانشجویانی که تمایل به همکاری به عنوان کار دانشجویی تغذیه ( ناظر توزیع غذا ) در خوابگاهها را دارند با پرکردن جدول در اسرع وقت از طریق ایمیل به آدرس stu.iust.ac.ir ارسال فرمایند. 

img_yw_news
جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ -

امکان ررزو ۲ غذا در وعده غذایی(تابستان)

قابل توجه دانشجویان گرامی:  جهت رفاه حال  دانشجویان درخواست کننده وعده شام امکان دریافت دو غذا در وعده ناهار برای این عزیزان مهیا گردید، لذا در صورت تمایل  نسبت به رزرو و دریافت غذای دوم اقدام فرمایید. 

img_yw_news
جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ -

امکان رزرو غذای تابستان

قابل توجه دانشجویان گرامی به منظور رفاه حال دانشجویان گرامی ساکن خوابگاه‌ها در ایام تابستان ۱۴۰۱ و با توجه به هماهنگی انجام شده با پیمانکار سلف آزاد، تخصیص و ارایه غذای ایام غیر آموزشی فوق الذکر  در سامانه تغذیه امکان پذیر شده است، مقتضی ست با توجه به نکات ذیل جهت رزرو و دریافت وعده ناهار اقدام گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ -

جابجایی غذا به دلیل تعطیلی دانشگاه

📣📣📣قابل توجه دانشجویان خوابگاهی                                              دانشجویانی که در سلف های مرکزی دانشگاه ( سلف دکترا، یاس سلف مرکزی برادران ) رزرو نموده اند جهت سهولت در تحویل غذا نسبت به جابجایی غذایی خویش به  خوابگاه اقدام نمایند تا در هنگام تحویل غذا با مشکل  صف دریافت غذا از  لیست توزیع  مواجه نگردند.  مهلت جابجایی تا ساعت ۵ صبح روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

امکان رزرو در تریای خواهران و برادران

قابل توجه دانشجویان( خواهران و برادران) استفاده کننده از وعده ناهار بدینوسیله به اطلاع می‌رساند به منظور رفاه حال دانشجویان گرامی و ایجاد تنوع و حق انتخاب در وعده ناهار، به صورت آزمایشی رزرو ناهار دانشجویان ، علاوه بر انتخاب غذای "سلف مرکزی" مطابق روال گذشته، امکان رزرو با عنوان انتخاب "تریای برادران " در سامانه سماد از ( سلف مکمل تریای خواهران" یاس"سلف مکمل تریای برادران "سرو") میسر گردیده است

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

امکان خرید صبحانه از فروشگاه

اطلاعیه مهم "صبحانه فروشگاهی قابل توجه دانشجویان محترم خوابگاه داخل ( خواهران و برادران) بدینوسیله به اطلاع میرساند به منظور رفاه حال دانشجویان گرامی و ایجاد تنوع و حق انتخاب در اقلام وعده صبحانه، به صورت آزمایشی رزرو هفتگی صبحانه دانشجویان خوابگاه داخل، علاوه بر انتخاب "سبد صبحانه" مطابق روال گذشته، امکان رزرو با عنوان انتخاب "خرید از فروشگاه" در سامانه سماد از فروشگاه خوابگاه( خواهران و برادران) میسر گردیده است.و نکاتی که در این زمینه باید بدانیم....

img_yw_news
سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

رمز ورود به سامانه سماد

قابل توجه دانشجویانی که  برای نخستین بار از سامانه سماد استفاده می‌نمایند توجه فرمائید که نام کاربری و پسورد شما برای ورود به سامانه سماد به ترتیب شماره دانشجویی و کد ملی شماست . 

img_yw_news
دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

امکان رزرو سبد افطار

قابل توجه دانشجویان گرامی ساکن بلوک ۱۰ و ۱۱ و خاتم  امکان رزرو سبد افطار برای جاماندگان از رزرو هفته جاری در سامانه سماد برقرار گردید *صرفا بلوک ده و یازده و خاتم 

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ -

شارژ اینترنتی

قابل توجه دانشجویان محترم: جهت رفع مشکل شارژ اینترنتی (افزایش اعتبار)  از مروگر موزیلا استفاده نمایید. 

img_yw_news
یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ -

اخبار و اطلاعیه ها

   قابل توجه دانشجویان گرامی ساکن خوابگاه حکیمیه ارشد رزرو غذا در سامانه سماد از تاریخ سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ در این خوابگاه برقرار گردیده است.

img_yw_news
سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰ -

امکان رزرو غذا

قابل توجه دانشجویان محترم؛ امکان رزرو غذا برای  هفته دوم شهریور ماه ۱۴۰۰ مهیا گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ -

مشکل افزایش اعتبار از طریق بانک

   قابل توجه دانشجویان گرامی با توجه به مشکل بوجود آمده در افزایش اعتبار بانکی,امکان خرید ازطریق اعتبار منفی در سامانه تغذیه برقرار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ -

رفع مشکل افزایش اعتبار اینترنتی

قابل توجه دانشجویان گرامی با توجه به رفع مشگل افزایش اعتبار اینترنتی در سامانه سماد، با مراجعه به صفحه اعتبار اینترنتی نسبت به افزایش اعتبار و رفع اعتبار منفی موجود در کاربری خود جهت رزرو غذا اقدام فرمایید.  

img_yw_news
سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰ -

امکان جابجایی غذا از سلفی به سلف دیگر

     قابل توجه دانشجویان محترم:  جابجایی غذا در سلف ها  تا ساعت ۶ صبح  روز توزیغ غذا امکان پذیر می باشد.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ -

تغییر زمان توزیع صبحانه

  قابل توجه دانشجویان محترم: با توجه به عدم تهیه به موقع مواد اولیه به علت ایام تعطیلات توزیغ اقلام صبحانه به روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۱۸ موکول می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ -

تماس با همکاران اداره تغذیه

تماس با همکاران اداره تغذیه               

img_yw_news
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ -

تغییر ساعت توزیع غذا

قابل توجه دانشجویان محترم خوابگاهی:  با توجه به نرسیدن به موقع مواد اولیه  توزیع غذا  وعده شام در روز پنجنشبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۶ در تمامی خوابگاه ها از ساعت ۱۴:۳۰  خواهد بود. 

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 4612