[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
تسهیلات::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه

امور فرهنگی و فوق برنامه

ارتباطات فرهنگی و اجتماعی

گروه طرح و برنامه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
img_yw_news
یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ -

کارگاه مهارت های زندگی دانشجویی

مرکز مشاوره و سلامت، کارگاه تخصصی «مهارت‌های زندگی دانشجویی» را سه شنبه ۲۳ اسفند از ساعت ۱۸ الی ۱۹ در خوابگاه خواهران برگزار می کند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ -

آسیب شناسی عادت های رفتاری نامتعارف

مرکز مشاوره و سلامت، سلسله جلسات گروه درمانی با عنوان آسیب شناسی عادت‌های رفتاری نامتعارف را برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ -

کارگاه افسردگی و بهداشت روان

مرکز مشاوره و سلامت، کارگاه تخصصی «افسردگی و بهداشت روان» را شنبه ۲۰ اسفندماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در حسینیه خوابگاه حکیمیه برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ -

انتشار هفتاد و چهارمین شماره از نشریه پیام آشنا

هفتاد و چهارمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: نوبهار و نوشدن درون آدمی، هنر درست اندیشیدن، هدف گذاری شغلی و...  

img_yw_news
شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ -

گروه درمانی در خوابگاه

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران، سلسله جلسات گروه درمانی را در خوابگاه برادران برگزار می کند:  

img_yw_news
سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ -

کارگاه مهارت ارتباط موثر

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آموزشی مهارت ارتباط موثر را شنبه ۱۳ اسفندماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در خوابگاه رشید برگزار می‌کند.   

img_yw_news
یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ -

گزارش سی و چهارمین همایش اولیاء دانشجویان

سی‌وچهارمین همایش اولیاء دانشجویان جدید دانشگاه علم و صنعت ایران، با شعار «دانشگاه دوستدار خانواده»، روز پنجشنبه ۴ اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه در سالن آمفی‌تئاتر شهید بهرامی برگزار شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ -

برگزاری کارگاه ارتباط موثر

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آموزشی مهارت ارتباط موثر را سه شنبه ۹ اسفندماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در خوابگاه باقری برگزار می‌کند.   

img_yw_news
چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ -

همایش والدین دانشجویان نوورود ۱۴۰۱

مرکز مشاوره دانشگاه، همایش والدین دانشجویان نوورود ۱۴۰۱ را پنج شنبه ۴ اسفند از ساعت ۹ الی ۱۱/۳۰ در مجتمع شهید بهرامی برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ -

کارگاه مهارت های زندگی دانشجویی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران کارگاه تخصصی مهارت های زندگی دانشجویی را دوشنبه ۱ اسفند از ساعت ۲۰ الی ۲۱ در خوابگاه خواهران داخل برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ -

انتشار هفتادوسومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو

هفتاد و سومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: چگونه شنونده بهتری باشیم تا دیگران به راحتی حرف خود را بزنند، چگونه صحبت کنیم تا دیگران شنوندگان بهتری برایمان باشند، چی میشه که یه رابطه تا مرز نابودی میره و...  

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۱ -

انتشار هفتاد و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو

هفتاد و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: اضطراب اجتماعی، بیش فعالی بزرگسالان و... مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه، تا پایان هر ماه فرصت دارید پاسخ سوالات را به شماره پیامک درج شده در نشریه ارسال فرمایید.

img_yw_news
شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ -

گزارش کارگاه مهارتهای ارتباطی در بین اعضای خانواده

کارگاه مهارتهای ارتباطی دربین اعضای خانواده در روز دوشنبه ۵/۱۰/۱۴۰۱ ویژه اعضا هیات علمی و کارکنان از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در مجتمع شهید بهرامی با تدریس جناب آقای عزت اله فولادی برگزار گردید. در این کارگاه به نقش ازدواج بصورت ویژه پرداخته شد. ازدواج الگوی ارتباطی جدید انسانی است. ازدواج میتواند سبک زندگی جدیدی را فراهم نماید. بنا و تشکیل خانواده براساس ازدواج اتفاق می افتد و کسانی که فکر میکنند با ازدواج می توانند خانواده ها را کنار بگذارند در اشتباه هستند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت خودآگاهی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت خودآگاهی را شنبه ۳ دی ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در خوابگاه داخل خواهران سالن تلویزیون برگزار می‌کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ -

گزارش کارگاه مهارتهای ضروری در زندگی دانشجویی

کارگاه مهارتهای ضروری در زندگی دانشجویی مدیریت برنامه ریزی و مدیریت استرس و شناخت شخصیت در تاریخ ۲۱/۹/۱۴۰۱ روز دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ در مجتمع شهید بهرامی ویژه دانشجویان نو ورود ۱۴۰۱، با تدریس سرکار خانم دکتر مژگان پور دل برگزار گردید. در این کارگاه به مهارت هدفمندی و برنامه ریزی پرداخته شد. برنامه ریزی یک مهارت است و برای برنامه ریزی الگو لازم است. انتخاب برای برنامه ریزی باید درست انجام شود تا مسیر درست پیموده شود تا دقیقا به جایی که میخواهیم برسیم. هدف مسیر را مشخص میکند و اینکه فعالیت باید منسجم باشد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه بررسی ویژگی های افرادی که مناسب ازدواج نیستند

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران، کارگاه تخصصی «بررسی ویژگی‌های افرادی که مناسب ازدواج نیستند» را دوشنبه ۲۸ آذرماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در حسینیه خوابگاه حکیمیه برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ -

آشنایی با مهارت های ارتباطی در بین اعضاء خانواده

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دفتر مشاوره سلامت و سبک زندگی وزارت علوم، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت‌های ارتباطی در بین اعضاء خانواده را برگزار می کند. این کارگاه دوشنبه ۵ دی ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می گردد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت خودآگاهی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت خودآگاهی ؛ با تاکید بر مشاوره پیش از ازدواج را سه شنبه ۲۲ آذرماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ برگزار می‌کند.   

img_yw_news
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت خودآگاهی با تاکید بر مشاوره پیش از ازدواج

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت خودآگاهی ؛ با تاکید بر مشاوره پیش از ازدواج را شنبه ۱۹ آذرماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در اتاق نمازخانه خوابگاه شهیدباقری برگزار می‌کند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ -

انتشار هفتادویکمین نشریه پیام آشنا

هفتاد و یکمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: تحصیل در دانشگاه، افسردگی، آمادگی برای امتحانات و ... . خانواده های گرامی اعضای هیئت علمی و کارکنان نیز می توانند در مسابقه نشریه شرکت کنند و از جوایز مسابقه بهره مند گردند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت های زندگی دانشجویی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دفتر مشاوره سلامت و سبک زندگی وزارت علوم، کارگاه تخصصی آشنایی با  مهارت‌های ضروری در زندگی دانشجویی را برگزار می کند. این کارگاه دوشنبه ۲۱ آذرماه اجرا می گردد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ -

آخرین مهلت تکمیل کارنامه سلامت روان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه، طرح پایش سلامت روان را اجرا می نماید. با توجه به تاکید سازمان اموردانشجویان وزارت علوم، تکمیل پرسشنامه کارنامه سلامت روان اجباری می باشد. آخرین مهلت تکمیل کارنامه سلامت روان ۳۰ آذرماه می باشد. پس از پایان این مهلت عواقب آموزشی به عهده دانشجو خواهد بود.  

img_yw_news
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ -

گزارش کارگاه آشنایی با مهارتهای ضروری در زندگی دانشجویی

کارگاه تخصصی آشنایی با مهارتهای ضروری در زندگی دانشجویی، ویژه دانشجویان نوورود ۱۴۰۱ مقطع کارشناسی با تدریس جناب آقای دکتر عزت اله فولادی مدرس دانشگاه و مدیر سابق کمیسیون راهبردی تحول بنیادین شورای عالی آموزش و پرورش و عضو کارگروه تحصیلی شغلی وزارت علوم، در روز دوشنبه  مورخ ۲۳ آبان ۱۴۰۱ از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ در مجتمع شهید بهرامی دانشگاه برگزار گردید.  

img_yw_news
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت خودآگاهی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت خودآگاهی را برگزار می کند. این کارگاه شنبه ۲۸ مردادماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در خوابگاه داخل برادران بلوک ۵ اتاق تلویزیون اجرا می گردد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ -

اردوی یکروزه تهرانگردی

کانون همیاران سلامت روان با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، سری دوم تورهای یک روزه تهرانگردی را برگزار می‌کند. این بار کاخ سعد آباد ...   

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ -

کارگاه چالش ها و فرصت های زندگی دانشجویی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران، کارگاه تخصصی چالش‌ها و فرصت‌های زندگی دانشجویی را سه شنبه ۲۴ آبان ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در خوابگاه حکیمیه برگزار می کند. بهداشت روان، روابط دانشجویی و راهکارهای مقابله با استرس از عناوین مورد بحث در این کارگاه خواهند بود.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ -

کارگاه مهارت های ضروری در زندگی دانشجویی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران، کارگاه تخصصی آشنایی با  مهارت‌های ضروری در زندگی دانشجویی را برگزار می کند. مدیریت استرس، مدیریت برنامه‌ریزی، شناخت شخصیت از عناوین مورد بحث در این کارگاه می باشد. این کارگاه دوشنبه ۲۳ آبان ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ در مجتمع شهید بهرامی برگزار می گردد.  

img_yw_news
شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ -

برنامه حضور مشاوران در خوابگاه

 *اعلام زمانبندی حضور مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه در خوابگاه خواهران*  *فرشته ایزدی*  شنبه ها ۱۷/۳۰ الی ۲۲/۳۰ چهارشنبه ها ۱۷/۳۰ الی ۲۲/۳۰ و ...

img_yw_news
شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ -

انتشار هفتادمین نشریه پیام آشنا دانشجو

هفتادمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: سازگاری دانشجویان ورودی جدید با محیط دانشگاه، مدیریت تنش و استرس و ...  

img_yw_news
یکشنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ -

برنامه حضور مشاور در خوابگاه خواهران

برنامه حضور مشاور در خوابگاه خواهران به شرح زیر می باشد:  

img_yw_news
یکشنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ -

ساعت حضور مشاوران در خوابگاه

برنامه حضور مشاوران در خوابگاه داخل به شرح زیر می باشد:  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۱ -

ایمیل جدید دفتر مشاوره و سلامت سازمان اموردانشجویان

در راستای تکریم دانشجویان و کارشناسان دانشگاه ها و ارتباط سازنده و مستقیم این عزیزان با دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی سازمان اموردانشجویان، این دفتر در کنار سایر راه های ارتباطی جهت سهولت امر، نسبت به ایجاد یک ایمیل سازمانی با نشانی chfeedbacksaorg.ir  اقدام نموده است.   

img_yw_news
شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ -

انتشار شصت و نهمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شصت و نهمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را ویژه ورودی های جدید منتشر کرد. در این شماره می خوانید: آداب معاشرت با هم اتاقی، آداب معاشرت در فضای مجازی و ...  

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ -

کارگاه نقش فعالیت های فرهنگی در سلامت روان دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت، کارگاه تخصصی نقش فعالیت‌های فرهنگی در سلامت روان دانشجویان را دوشنبه ۱۸ مهرماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ برگزار می کند. همراه با *اعطای گواهی به دانشجویان شرکت کننده در کارگاه از طرف مرکز مشاوره دانشگاه*   

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ -

نقش اساتید در ایجاد حس امید و نشاط در دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه، کارگاه تخصصی نقش اساتید در ایجاد حس امید و نشاط در دانشجویان، ویژه اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران در روز دوشنبه مورخ ۲۸/۶/۱۴۰۱ در مجتمع امام خمینی برگزار نمود. در این کارگاه حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر شریف اصفهانی سرپرست نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و جناب آقای دکتر مهدی وجدانی همت رییس مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی و جناب آقای دکتر عبدالعالی رییس شبکه آموزش و عضو هیات علمی دانشگاه به ارایه نظرات و تجربیات ارزشمند خود پرداختند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ -

کارگاه نقش اساتید در ایجاد امید و نشاط در دانشجویان

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران، کارگاه تخصصی نقش اساتید در ایجاد حس امید و نشاط در دانشجویان را ویژه اساتید همراه با اعطای امتیاز فرهنگی برگزار می کند. این کارگاه دوشنبه ۲۸ شهریورماه از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵ در طبقه فوقانی مجتمع امام خمینی ره برگزار می گردد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ -

اجرای پایش سلامت روان دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت با همکاری کانون همیاران سلامت طرح پایش سلامت روان را اجرا می نماید. این طرح ویژه تمام دانشجویان شاغل به تحصیل و ورودی جدید در تمام مقاطع تحصیلی می باشد.تکمیل کارنامه سلامت روان برای کلیه دانشجویان اجباری است و عواقب آموزشی عدم تکمیل و عدم تایید انتخاب واحد، به عهده دانشجو می باشد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ -

گزارش کارگاه مهارتهای ارتباطی در دوران پساکرونا

گزارش کارگاه مهارتهای ارتباطی با نگاه به سبک زندگی دانشجویان در پسا کرونا در روز دوشنبه مورخ ۱۴/۶/۱۴۰۱ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه در آمفی تئاتر شهید بهرامی بصورت حضوری برگزار گردید.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ -

شصت و هشتمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت شصت و هشتمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: قدرت نه گفتن، سوءاستفاده عاطفی، برنامه ریزی درسی چگونه انجام می شود و ... .   

img_yw_news
سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱ -

کارگاه مهارتهای ارتباطی در دوران پساکرونا

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه، کارگاه مهارتهای ارتباطی با نگاه به سبک زندگی دانشجویان در پساکرونا را برگزار می کند. این کارگاه ویژه اساتید و کارمندان، دوشنبه ۱۴ شهریورماه از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۶ در محل آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار می گردد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ -

انتشار شصت و هفتمین نشریه پیام آشنا

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شصت و هفتمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: اعتیاد و موادمخدر، معیارهای انتخاب همسر برونگرایی یا درونگرایی و...  

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ -

اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان

اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان، با هدف اشاعه فرهنگ سواد سلامت روان و جسم، خودمراقبتی، همدلی، نشاط اجتماعی، مسئولیت پذیری، تاب آوری و ... توسط دفتر مشاوره و سلامت سازمان اموردانشجویان برگزار می گردد. این جشنواره بستری برای مشارکت فعال در حوزه سلامت، جهت کشف استعدادهای برتر و معرفی و تقدیر از ظرفیت های کم نظیر دانشجویی می باشد.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ -

راه اندازی خدمت جدید در مرکز مشاوره

خدمت جدید ( مشاوره تحصیلی ) در مرکز مشاوره دانشگاه راه اندازی گردید. علاقمندان جهت دریافت خدمات، یکشنبه ها و چهارشنبه ها از ساعت ۹ الی ۱۲ با تعیین وقت قبلی می توانند مراجعه نمایند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ -

انتشار شصت و ششمین نشریه پیام آشنا

مرکز مشاوره دانشگاه، شصت و ششمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: اهمال کاری و نحوه جلوگیری از آن، روش های صحیح مطالعه و... . مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ -

اجرای طرح ملی سیمای زندگی دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه با همکاری معاونت آموزشی،طرح ملی بررسی سیمای زندگی دانشجویان را ویژه دانشجویان ورودی ۹۶ و ۹۷ اجرا می نماید.  

img_yw_news
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ -

هفته ملی بدون دخانیات

مرکز مشاوره دانشگاه با همکاری کانون همیاران سلامت روان برگزار می کند. در هفته ملی بدون دخانیات، مسابقه ی فیلم، عکس، مقاله و آثار مستند در این حوزه برگزار می گردد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ -

نشست صمیمانه رؤسا با دانشجویان خوابگاه خواهران

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران، نشست و گفتگوی صمیمانه رییس مرکز مشاوره دانشگاه به همراه مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده با دانشجویان دختر ساکن در خوابگاه را برگزار می کند. این نشست یکشنبه یکم خرداد از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در حسینیه خوابگاه خواهران برگزار می گردد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ -

گزارش کارگاه شناخت انواع موادمخدر

مرکز مشاوره دانشگاه با همکاری کانون همیاران سلامت، کارگاه شناخت انواع و مضرات مواد مخدر صنعتی و مسائل روانشناختی اعتیاد به مواد مخدر را در تاریخ ۲۶ اردیبهشت از ساعت ۱۳ الی ۱۵ با تدریس جناب آقای دکتر سعید نوروزی و سرکار خانم دکتر حمزه زاده در محل آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار کرد.  

img_yw_news
شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

کارگاه شناخت انواع مواد و مضرات موادمخدر

مرکز مشاوره دانشگاه با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی شناخت انواع و مضرات مواد مخدر صنعتی و مسائل روان شناختی اعتیاد به مواد مخدر را دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در آمفی تئاتر شهید بهرامی دانشگاه برگزار می نماید.  

img_yw_news
شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

شصت و پنجمین نشریه پیام آشنا

مرکز مشاوره دانشگاه، شصت و پنجمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: مهارت تاب آوری، استرس و راه های مقابله با آن و ... . مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه، تا پایان هر ماه فرصت دارید پاسخ سوالات را به شماره پیامک درج شده در نشریه ارسال فرمایید.   

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ -

شصت و چهارمین نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شصت و چهارمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: مهارت حل مسئله، معیارهای انتخاب همسر و ...  

img_yw_news
شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار اعتیاد به فضای مجازی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه وبینار تخصصی اعتیاد به فضای مجازی را در تاریخ دوشنبه ۱۶ /۱۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ بصورت مجازی با تدریس سرکار خانم دکتر حمزه زاده  مشاور و متخصص اعتیادهای رفتاری و عضو کادر درمان مرکز مشاوره دانشگاه علم وصنعت ایران ویژه اعضا ی هیات علمی، کارکنان، دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی و والدین و خانواده دانشگاهیان علم وصنعت برگزار نمود.  

img_yw_news
شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار آشنایی با اختلالات روانی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران وبینار آشنایی با اختلالات روانی و سیستم ارجاع را در روز چهارشنبه  مورخ  ۱۸/۱۲/۱۴۰۰  از ساعت ۱۳ الی ۱۵ بصورت  حضوری با تدریس جناب آقای دکتر قادری  مددکار محترم مرکز مشاوره  ویژه کارشناسان محترم آموزشی ستادی و کارشناسان محترم دانشکده ها و امور خوابگاهها بصورت حضوری در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار نمود.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار تخصصی پرورش عزت نفس و اعتماد به نفس

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه وبینار تخصصی پرورش عزت نفس و اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان را دوشنبه و سه شنبه ۲ و ۳ اسفند ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ با تدریس خانم دکتر هدایت، متخصص کودک و نوجوان و بازی درمانگر بصورت مجازی ویژه اعضای محترم هیات علمی دانشگاه، کارکنان و خانواده دانشگاهیان علم و صنعت برگزار کرد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار تعادل کار و زندگی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار تخصصی تعادل کار و زندگی را دوشنبه ۱۱ بهمن ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ با تدریس سرکار خانم دکتر مهاجرانی، عضو هیات علمی دانشگاه و مدرس مهارت های زندگی، برگزار کرد. در این وبینار ضمن اشاره به اینکه انسان به مثابه یک سیستم در محیط می باشد و ارتباط متقابلی بین کار و زندگی باید وجود داشته باشد و خانه و خانواده به مثابه ترازویی هستند که باید بین دو کفه ترازو تعادل برقرار باشد مطالبی ذکر شد . زندگی فردی و زندگی خانوادگی باید منجر به به زیستن شود. در این کارگاه به تفاوت نقش و هویت پرداخته شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ -

چهارمین همایش پیشگیری از اختلال مصرف موادمخدر

معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت متبوع با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری به میزبانی دانشگاه یزد، چهارمین همایش پیشگیری از اختلال مصرف موادمخدر و روانگردان ها را ۱۴۰۱/۳/۱۱ برگزار می نماید. به پیوست پوستر فراخوان این همایش جهت اطلاع رسانی درج شده است.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ -

شصت و سومین نشریه پیام آشنا

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شصت و سومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: هوش هیجانی، مهارت رفتار جراتمندانه و ... مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه، تا پایان هر ماه فرصت دارید پاسخ سوالات را به شماره پیامک درج شده در نشریه ارسال فرمایید.   

img_yw_news
شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ -

وبینار اعتیاد به فضای مجازی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه، وبینار تخصصی اعتیاد به فضای مجازی را دوشنبه ۱۶ اسفند ماه از ساعت  ۱۳ الی ۱۵ برگزار می کند. سخنران سرکار خانم دکتر حمزه زاده، مشاور و متخصص اعتیادهای رفتاری، عضو کادر درمان مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران می باشند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰ -

راه اندازی ۲ خدمت جدید در مرکز مشاوره

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران  ۲ خدمت جدید را راه اندازی نمود. مشاوره و روان شناسی رایگان ترک انواع اعتیاد و خدمات مشاوره و روان شناسی کودکان ۳ تا ۱۲ سال توسط متخصص کودک و نوجوان و بازی درمانگر  

img_yw_news
یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰ -

وبینار پرورش عزت نفس و اعتمادبه نفس در کودکان و نوجوانان

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه وبینار تخصصی پرورش عزت نفس و اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان را دوشنبه و سه شنبه ۲ و ۳ اسفند ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می کند. سخنران وبینار خانم دکتر هدایت، متخصص کودک و نوجوان و بازی درمانگر می باشند.  

img_yw_news
شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ -

انتشار شصت و دومین شماره نشریه

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شصت و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: کمال گرایی، هوش هیجانی، گامی به سمت آرامش و ...  

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ -

کارگاه های رایگان روان شناسی و مشاوره

با عضویت در یکی از کانال های متنوع اطلاع رسانی دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم تحقیقات و فناوری؛ جهت شرکت در کارگاه های رایگان روان شناسی و مشاوره ویژه دانشجویان که از طریق مراکز مشاوره دانشگاه های کشور برگزار میگردد از مطالب ارائه شده برای دستیابی به سبک زندگی سودمند، بهره مند شوید.  

img_yw_news
شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ -

وبینار تعادل کار و زندگی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار تخصصی تعادل کار و زندگی را دوشنبه ۱۱ بهمن ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ برگزار می کند. سرکار خانم دکتر مهاجرانی، عضو هیات علمی دانشگاه و مدرس مهارت های زندگی، سخنران وبینار می باشند.  

img_yw_news
شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ -

تور یکروزه تهرانگردی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت و کانون همیاران سلامت روان با همکاری کانون های فرهنگی و هنری، تور یکروزه تهرانگردی را ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه برگزار می‌کند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ -

جلسه مرکز مشاوره با نماینده محترم نهاد رهبری

جلسه هم اندیشی مرکز مشاوره با نماینده محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دوشنبه ۴۰۰/۱۰/۲۰ از ساعت ۸/۳۰ الی ۱۰ به صورت حضوری و مجازی در سالن اجتماعات مرکز مشاوره برگزار شد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ -

شصت و یکمین شماره از نشریه پیام آشنا منتشر شد

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شصت و یکمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: اهمال کاری، خودشفقت ورزی، گامی به سمت آرامش و ... مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه، تا پایان هر ماه فرصت دارید پاسخ سوالات را به شماره پیامک درج شده در نشریه ارسال فرمایید.  

img_yw_news
شنبه ۴ دی ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه انتخاب آگاهانه=ازدواج موفق

مرکز مشاوره دانشگاه با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار انتخاب آگاهانه= ازدواج موفق با سخنرانی سرکار خانم دکتر ندا مهر اندیش در روز دوشنبه ۲۹ آذر از ساعت ۱۵ الی ۱۷ ویژه دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی برگزار نمود.  

img_yw_news
شنبه ۴ دی ۱۴۰۰ -

وبینار روش های مقابله با اضطراب امتحان

مرکز مشاوره دانشگاه با همکاری کانون همیاران سلامت روان وبینار تخصصی روش های مقابله با اضطراب امتحان را برگزار می کند. این وبینار توسط خانم دکتر بهارلو دوشنبه ۶ دی ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می گردد.  

img_yw_news
شنبه ۴ دی ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه تله های زندگی

وبینار تله های زندگی ویژه دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی و کارکنان ، اعضای هیات علمی ، والدین و خانواده دانشگاهیان روز دوشنبه مورخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ با تدریس خانم دکتر الهام خندان  توسط مرکز مشاوره دانشگاه برگزار گردید.  

img_yw_news
شنبه ۴ دی ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار شخصیت شناسی

وبینار شخصیت شناسی ویژه دانشجویان ورودی کارشناسی در روز دوشنبه  مورخ ۸/۹/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ توسط سرکارخانم دکتر ندا مهراندیش برگزار گردید.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ -

انتخاب آگاهانه، ازدواج موفق

مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه وبینار انتخاب آگاهانه= ازدواج موفق را در تاریخ دوشنبه ۲۹ آذر ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می کند.    

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ -

شماره ۶۰ نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، شماره شصت نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: روش های بهبود حواس در مطالعه، چگونگی غلبه بر اضطراب و ...  

img_yw_news
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ -

وبینار شخصیت شناسی

مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار تخصصی شخصیت شناسی را برگزار می کند. این وبینار توسط دکتر مهراندیش دوشنبه ۴۰۰/۹/۸ از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ -

گزارش همایش اولیای دانشجویان نو ورود ۱۴۰۰

همایش مجازی اولیای دانشجویان نوورود دانشگاه، دوشنبه ۱۷ آبانماه ۱۴۰۰ با حضور رییس دانشگاه در سالن جلسات مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد. این همایش توسط مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با طرح شعار «دانشگاه علم و صنعت ایران؛ دانشگاه دوست‌دار خانواده» برگزار شد.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ -

وبینار تخصصی تله های زندگی

مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه، وبینار تله های زندگی را دوشنبه ۴۰۰/۸/۲۴ از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند. سخنران این وبینار خانم دکتر الهام خندان می باشند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ -

همایش اولیای دانشجویان نو ورود ۱۴۰۰

مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، همایش آنلاین والدین دانشجویان نوورود ۱۴۰۰را دوشنبه ۱۷ آبان ماه ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ -

پنجاه و نهمین شماره نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، پنجاه و نهمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: خودآگاهی و راه های کسب آن، افسردگی فصلی، بازی زندگی و ...  

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ -

مسابقه ری اکشن نو دانشجویان

کانون همیاران سلامت روان مرکز مشاوره دانشگاه، مسابقه واکنش شما به قبولی در دانشگاه علم و صنعت را برگزار می کند. احساس و واکنش خودتون در لحظه ای که متوجه قبولی در دانشگاه علم و صنعت شدین رو در قالب یک فایل ویدئو ای حداکثر به مدت ۲ دقیقه به تصویر بکشین.

img_yw_news
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ -

طرح های در حال اجرا در مرکز مشاوره

مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، طرح های زیر را اجرا می کند: طرح پایش سلامت روان، طرح احوال پرسی و همدلی،  طرح احوال پرسی از والدین دانشجویان ورودی ۱۴۰۰

img_yw_news
شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ -

مسابقه کتابخوانی

کانون همیاران سلامت روان دانشگاه علم و صنعت، مسابقه کتابخوانی همراه با جوایز ارزنده برگزار می کند. تاریخ برگزاری مسابقه ۲۰ آبان ماه ساعت ۲۰ می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ -

جنبش های نوپدید دینی و عرفان های کاذب

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، اقدام به راه اندازی خدمات مشاوره در زمینه جنبش های نوپدید دینی و عرفان های کاذب معنوی نموده است. خدمات بصورت رایگان برای تمامی دانشجویان، اساتید،کارمندان و خانواده های آنان ارائه می گردد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ -

دوره های مجازی یاریگران زندگی

مرکز مشاوره و سلامت، به اطلاع کلیه دانشگاهیان عزیز می رساند:سامانه آموزشگاه مجازی یاریگران زندگی با هدف مهارت افزایی و توسعه آگاهی های عمومی در زمینه پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی راه اندازی شده است. شرکت در دوره ها همراه با اعطای گواهی می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ -

اجرای طرح پایش سلامت روان دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، طرح پایش کارنامه سلامت روان را برگزار می کند. این طرح ویژه تمام دانشجویان شاغل به تحصیل و ورودی جدید در تمام مقاطع تحصیلی می باشد. تکمیل کارنامه سلامت روان برای کلیه دانشجویان اجباری است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ -

مهارت آموزی والدین در برقراری ارتباط دوستانه با نوجوان

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، کارگاه مهارت آموزی والدین در برقراری ارتباط دوستانه و موثر با کودک و مدیریت بحران نوجوان را ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه برگزار می نماید. شرکت در کارگاه همراه با گواهی و امتیاز فرهنگی برای اعضای هیات علمی و امتیاز شرکت در دوره برای کارمندان می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ -

کارگاه شخصیت شناسی

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، کارگاه آنلاین شخصیت شناسی را دوشنبه ۱۸ مرداد از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۶/۳۰ برگزار می نماید. شرکت در کارگاه همراه با گواهی و امتیاز فرهنگی برای اعضای هیات علمی و امتیاز شرکت در دوره برای کارمندان می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ -

روز جهانی مبارزه با سوءمصرف و قاچاق موادمخدر

شعار دفتر مقابله با موادمخدر و جرم سازمان ملل متحد برای سال ۲۰۲۱: حقایق درباره موادمخدر را به اشتراک بگذاریم تا زندگی را نجات دهیم. 

img_yw_news
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ -

گزارش انتخابات کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه، انتخابات کانون همیاران سلامت روان را در روز پنج شنبه ۳ تیرماه به صورت آنلاین برگزار نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه مدیریت زمان و کاهش استرس

کارگاه آنلاین مدیریت زمان و تکنیک های کاهش استرس در روزهای چهارشنیه و پنج شنبه مورخ ۲۹/۲/۱۴۰۰ لغایت ۳۰/۲/۱۴۰۰ با تدریس سرکارخانم دکتر عظیمی توسط مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه آشنایی با آزمون و کنترل استرس

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه با همکاری دفتر برنامه ریزی و آموزش،وبینار آشنایی با آزمون و کنترل استرس را روز چهارشنبه مورخ ۱۹/۳/۱۴۰۰ با تدریس سرکار خانم دکتر زینب عظیمی و خانم دکتر قنبری برگزار نمود.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ -

طرح ملی بررسی سیمای زندگی دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه با همکاری معاونت دانشجویی و معاونت آموزشی *طرح ملی بررسی سیمای زندگی دانشجویان (موج چهارم)*را با هدف بررسی سبک زندگی دانشجویان (از جمله تغذیه، اوقات فراغت، سلامت روان و ...) اجرا می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ -

کارگاه آشنایی با آزمون در مودلLMS و فنون کنترل استرس

مرکز مشاوره و سلامت با همکاری دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش دانشگاه علم و صنعت، کارگاه آشنایی با آزمون در مودل LMS و فنون کنترل استرس در آزمون را برگزار می کند. این وبینار چهارشنبه ۱۹ خرداد از ساعت ۱۷ الی ۱۹ اجرا می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ -

عضویت و انتخابات کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره دانشگاه انتخابات و عضویت در کانون همیاران سلامت روان را اجرا می نماید. علاقمندان جهت عضویت، به سایت مرکز مشاوره مراجعه و از صفحه اصلی به صورت آنلاین فرم را تکمیل نمایند. اساسنامه کانون نیز در صفحه اصلی قابل مشاهده می باشد. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ -

به مناسبت روز جهانی ایدز

۲۸ اردیبهشت روز جهانی آگاهی از واکسن ایدز نامگذاری شده است. بیایید با آگاهی در جهت پیشگیری از این بیماری گام برداریم.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه حال خوب، زندگی بانشاط

"وبینار حال خوب، زندگی بانشاط" در تاریخ ۲۷/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵ توسط مرکز مشاوره دانشگاه با تدریس سرکار خانم دکتر مشایخی بصورت مجازی برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

هفته بدون دخانیات

از تاریخ ۴ الی ۱۰ خرداد هفته بدون دخانیات نامگذاری شده است. به همین مناسبت، مرکز مشاوره دانشگاه پیام ها و فایل های بهداشتی در خصوص عدم مصرف دخانیات در اختیار علاقمندان قرار می دهد. 

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه پیشگیری از بحران های فردی

کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی در تاریخ ۲۹/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۶ ویژه دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی و والدین دانشجویان توسط مرکز مشاوره دانشگاه با تدریس جناب آقای دکتر سلمان قادری برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کارگاه مدیریت زمان و کاهش استرس

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه مدیریت زمان و تکنیک های کاهش استرس را چهارشنبه و پنج شنبه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برگزار می کند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی را چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۹ از ساعت ۱۳ الی ۱۶ برگزار می کند.

img_yw_news
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گزارش پیشگیری از بحران های فردی

کارگاه پیشگیری از اقدام به خودکشی در بین دانشجویان ویژه مدیران، کارشناسان، مددکاران، مسئولین حراست و خوابگاه  در تاریخ های ۲۰/۲/۱۴۰۰ و ۲۲/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۵-۱۳ در مجتمع شهید بهرامی بصورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

وبینار حال خوب، زندگی با نشاط

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار بزرگ حال خوب، زندگی با نشاط را دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۷ از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۵ برگزار می کند.

صفحه 1 از 7    
اولین
قبلی
1
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.17 seconds with 135 queries by YEKTAWEB 4555