[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
خانه::
چشم انداز::
ماموریت::
اهداف::
گروه های تحقیقاتی::
تالیفات::
فعالیت های پژوهشی::
رویدادها::
شبکه علم الکترونیکی::
پیوندهای مفید::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
مقالات::
::
فرم‌ها


 
 

 
 
..
:: بایگانی بخش خانه: ::
img_yw_news
یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ -

معرفی

بعد از اجرای موفقیت آمیز سه پروژه تحقیقاتی اصلی در حوزه جوامع اطلاعاتی و دانشی در سال های۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲ برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دانشگاه علم و صنعت ایران در سال ۱۳۹۲ اقدام به ایجاد یک مرکز تحقیقاتی به نام «مرکز مطالعات راهبردی و بین‌الملل فناوری اطلاعات و ارتباطات» (به اختصار ICT-SIS) نمود. هدف اصلی این مرکز ارائه خدمات پژوهشی و راهبردی در ایران و سطح بین الملل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. مطابق برنامه‌های از پیش تعیین شده این مرکز با اتحادیه بین‌المللی مخابرات ( ITU ) همکاری خواهد داشت.    

img_yw_news
شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ -

پروژه‌های مهم اجرا شده مبتنی بر بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)

مرکز مطالعات راهبردی و بین‌الملل فاوا دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان مشاور تخصصی سازمان فناوری اطلاعات ایران نسبت به تدوین گزارش فعالیت‌های مهم اجرا شده  مبتنی بر بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) برای ارائه خدمات الکترونیکی و یا توسعه زیرساخت‌های فاوا مرتبط با آنها، در قالب گزارش‌های تخصصی زمینه فاوا اقدام می‌نماید. براین اساس طی نشست‌های تخصصی نسبت به تعیین فهرست پروژه‌های مهم اجرا شده در سال‌های اخیر و تدوین خلاصه اطلاعات لازم برای درج در گزارش‌های تخصصی اقدام خواهد شد. نماینده مجریان پروژه‌ها نیز می‌توانند پس از ورود به وب‌سایت از طریق لینک زیر نسبت به ویرایش اطلاعات مربوط به پروژه خود اقدام نمایند.   تکمیل فرم  

img_yw_news
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

خانه

بعد از اجرای موفقیت آمیز سه پروژه تحقیقاتی اصلی در حوزه جامعه اطلاعاتی در سال های1390 تا 1392، که باعث ایجاد حرکت رو به جلوی جدیدی در جهت تحقق جامعه اطلاعاتی در ایران و تولید نتایج ارزشمند در مسیر اهداف و خطوط عملWSIS شد، دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 1392 اقدام به ایجاد یک مرکز تحقیقاتی به نام «مرکز مطالعات راهبردی و بین‌الملل فناوری اطلاعات و ارتباطات» (به اختصار ICT-SIS) نمود. هدف اصلی این مرکز ارائه خدمات پژوهشی و راهبردی در ایران و بین الملل در راستای حمایت از تعهد بین المللی اصلی به نام WSIS می باشد. مطابق برنامه های از پیش تعیین شده این مرکز با موسسه آموزشی ITU همکاری دارد.  

All Rights reserved
Persian site map - English site map - Created in 0.07 seconds with 35 queries by YEKTAWEB 4555