[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
آموزش::
پژوهش::
فضاهای تحقیقاتی::
معرفی افراد::
رویدادها::
دانشجویان::
آلبوم تصاویر::
گروه‌های دانشجویی::
کانون دانش‌آموختگان و اساتید::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
ارزیابی شما از سایت دانشکده مهندسی عمران ؟
عالی
خوب
متوسط
   
..
تبریک عید نوروز

اساتید ارجمند، همکاران محترم و دانشجویان گرامی
فرا رسیدن سال جدید و نوروز باستانی بر شما مبارک باد.

..
تماس با ما

تماس با ما

تلفن دفتر: ۷۷۲۴۰۵۶۵ - ۷۷۲۴۰۳۹۹
دورنگار: ۷۷۲۴۰۳۹۸
تلفن مرکزی دانشگاه: ۹-۷۷۴۵۱۵۰۰
آموزش کارشناسی:
۷۳۲۲۸۱۰۳ و ۷۳۲۲۸۱۹۵
آموزش تحصیلات تکمیلی:
۷۳۲۲۷۱۸۶ و ۷۳۲۲۷۱۸۸ و ۷۳۲۲۷۱۸۹ و
۷۳۲۲۷۱۹۰
کد پستی دانشگاه: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶
صندوق پستی دانشگاه:
۱۶۳-۱۶۷۶۵
پست الکترونیکی:
mailcivileng.iust.ac.ir

..
تور مجازی دانشگاه

تور مجازی دانشگاه علم و صنعت ایران

..
خوراک RSS

نشانی عناوین مطالب وبگاه

درباره RSS

..
دفتر امور انتقال فناوری و ...
AWT IMAGE
..
مرکز کارآفرینی دانشگاه
AWT IMAGE
..
کانال رسمی دانشکده عمران
..
:: بایگانی بخش کنفرانس‌ها: ::
img_yw_news
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ -

فراخوان مقاله سیزدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران افتخار دارد سیزدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران را در ۱۹، ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ خورشیدی در دانشکده مهندسی عمران برگزار نماید. علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را بر اساس زمان‌بندی ارائه شده از طریق وب‌سایت رسمی کنگره به آدرس www.13icce.ir ارسال نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ -

فراخوان بیست و دومین همایش صنایع دریایی

انجمن مهندسی دریایی ایران در نظر دارد بیست و دومین همایش صنایع دریایی را با مشارکت جامعه دریایی کشور، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان این حوزه در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه سال جاری، با توجه به شرایط فعلی، به صورت مجازی برگزار نماید. اطلاعات تکمیلی فراخوان همایش فوق در وبگاه همایش به نشانی www.miciran.ir قابل دسترسی می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ -

بیست و هفتمین کنگره کمیسیون بین‌‌المللی سدهای بزرگ

بیست و هفتمین کنگره کمیسیون بین‏‌المللی سدهای بزرگ در سال ۲۰۲۱ در کشور فرانسه برگزار خواهد شد. به منظور حضور هر چه فعال‌تر کارشناسان و متخصصان ایرانی برای معرفی دستاوردهای فنی صنعت سدسازی کشورمان در این کنگره، ترتیبی اتخاذ گردد که مقالات تهیه شده حداکثر ۴۵ روز قبل از آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کمیته ملی سدهای بزرگ ایران ارسال گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری دوازدهمین کنگره ملی مهندسی عمران

دوازدهمین کنگره ملی مهندسی عمران در دانشگاه صنعتی سهند تبریز در تاریخ‌های هفتم و هشتم خرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌گردد و مقاله‌های برگزیده در تعدادی از نشریه‌ها معتبر چاپ خواهد گردید. علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://12-ncce.ir/fa مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ -

دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت

دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت در تاریخ ۱۹ تا ۲۱ آذرماه ۱۳۹۸ در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://www.iwwa-conf.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری سومین کنفرانس ملی رویه‌های بتنی توسط دانشگاه علم و صنعت ایران

به اطلاع می‌رساند که به یاری خداوند متعال، سومین کنفرانس ملی رویه‌های بتنی، ۳ و ۴ اردیبهشت سال جاری در مجتمع امام خمینی (ره) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد. این کنفرانس میزبان تمامی دست‌اندرکاران طراحی و اجرای رویه‌های بتنی شامل کارفرمایان و دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های مهندسین مشاور و پیمانکاران، اساتید، محققین و دانشجویان مرتبط با این حوزه خواهد بود.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ -

برگزاری کارگاه آموزشی مدلسازی امواج با استفاده از نرم‌افزار WAVEWATCH III

کارگاه آموزشی مدلسازی امواج با استفاده از نرم‌افزار WAVEWATCH III در تاریخ 6-4 اردیبهشت ماه 1397 توسط دکتر سیدمصطفی سیادت موسوی در دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی روش‌های ذره‌ای، پیشرفت‌ها و چالش‌ها

کارگاه آموزشی روش‌های ذره‌ای، پیشرفت‌ها و چالش‌ها، در تاریخ ۹ تا ۱۱ دی ماه 1396 در سالن دکتر عباس‌نیا با حضور دکتر عباس خیر، دانشیار دانشگاه کیوتو ژاپن و اساتید، محققان و پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه‌های دیگر کشور برگزار می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری سمینار معرفی و گزارش عملکرد گرایش محیط زیست دانشکده عمران

آزمایشگاه تحقیقاتی محیط زیست دانشکده مهندسی عمران با همکاری انجمن علمی دانشکده در نظر دارد سمینار معرفی و گزارش عملکرد گرایش محیط زیست این دانشکده را به مناسبت روز جهانی محیط زیست در روز دوشنبه ۱ خردادماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳ در سالن شهید صرفی دانشکده عمران برگزار نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری سخنرانی علمی دکتر مقداد عطارزاده از دانشگاه ملی سنگاپور

انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران در نظر دارد سخنرانی دکتر مقداد عطارزاده در زمینه «تکنولوژی و فن آوری‌های ساخت نوظهور» را روز سه‌شنبه مورخ ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱ صبح در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا برگزار نماید. از علاقه‌مندان دعوت می‌شود در این سخنرانی علمی شرکت فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ -

دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط ‌زیست

دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط ‌زیست در 24 و 25 آبان ماه سال 1395 در سالن بین‌المللی همایش‌های سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت کنفرانس به نشانی www.mmconf.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ -

اولین کنفرانس ملی پژوهش‌های کاربردی در مهندسی سازه و مدیریت ساخت

اولین کنفرانس ملی پژوهش‌های کاربردی در مهندسی سازه و مدیریت ساخت در تاریخ 31 شهریور و اول مهرماه 1395 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی http://www.secm.ir/fa مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ -

دوازدهمین همایش بین‏المللی سواحل، بنادر و سازه‏های دریایی (ICOPMAS 2016)

سازمان بنادر و دریانوردی با حمایت انجمن مهندسی سواحل و سازه‌های دریایی ایران، سازمان‏ها و انجمن‏های ملی و بین‏المللی، دانشگاه‏ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، دوازدهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (ICOPMAS 2016) را از 10 لغایت 12 آبان ماه سال 1395 در هتل المپیک تهران برگزار می‌نماید. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی http://icopmas.pmo.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار تحلیل و مدلسازی سیستم‌های حوضه‌ی آبریز

سمینار تحلیل و مدلسازی سیستم‌های حوضه‌ی آبریز توسط جناب آقای دکتر سید سامان رضوی، استادیار دانشگاه ساسکاچوان کانادا روز سه‌شنبه مورخ 21 اردیبهشت‌ماه 1395 ساعت 8:30 صبح در کلاس شماره 9 دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ -

برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک

پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با همکاری مؤسسات علمی و آموزشی و سازمان‌های داخلی و خارجی مرتبط توسط معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، در روزهای 11 و 12 اسفندماه سال 1394 در تهران، در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://ictte.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ -

برگزاری پنجمین همایش بین‌المللی مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

پنجمین همایش بین‌المللی مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک در تاریخ 25 تا 27 آبان 1395 با مشارکت اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگران، متخصصان حرفه و همکاری وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت همایش به آدرس www.icgesm2016.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ -

برگزیدگان هفدهمین همایش صنایع دریایی از دانشگاه علم و صنعت ایران

در همایش صنایع دریایی که امسال در کیش برگزار شد، دو مقاله از دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت (مقاله جناب آقای دکتر سیادت موسوی و مقاله آقای مهندس ترابی) در لیست ده مقاله برتر قرار گرفت و از سه نفر اول در مراسم اختتامیه با تقدیم تندیس و لوح تقدیر قدردانی شد که آقای دکتر سیادت موسوی هم جزو این نفرات بودند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ -

برگزاری سمینار قطب علمی روسازی راه، حمل و نقل و ایمنی

به اطلاع کلیه دانشجویان و اساتید گرامی می‌رساند سمینار قطب علمی روسازی راه، حمل و نقل و ایمنی در روز یکشنبه 6 دی‌ماه 1394 ساعت 8:15 در محل آمفی تئاتر دانشکده مهدسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ -

فراخوان بیست و نهمین جشنواره بین‏المللی خوارزمی

سازمان پژوهش‏های علمی و صنعتی ایران در نظر دارد بیست و نهمین جشنواره بین‏المللی خوارزمی را با حضور پژوهشگران، فناوران و نوآوران داخلی و خارجی برگزار نماید. علاقمندان می‏توانند جهت ثبت نام به پایگاه http://khwarizmi.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ -

برگزاری هفدهمین همایش صنایع دریایی ایران

انجمن مهندسی دریایی ایران در نظر دارد هفدهمین همایش صنایع دریایی ایران را در تاریخ 1 الی 4 دی‌ماه 1394 در جزیره کیش برگزار نماید. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‏سایت همایش به آدرس http://miciran.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ -

ششمین همایش بین‌المللی صنایع فراساحل

انجمن مهندسی دریایی ایران و دانشگاه صنعتی شریف با توجه به رشد علمی قابل توجه در زمینه‌های مختلف صنعت فراساحلی در سطح کشور، ششمین همایش بین‌المللی صنایع فراساحل را با اهداف ارتقای دانش علمی و فنی، در تاریخ 14 و 15 اردیبهشت ماه سال 1394 برگزار می‌نماید. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://oiciran.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ -

برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک

چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک روزهای پنجم و ششم اسفند ماه 1393در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از آخرین اخبار این کنفرانس به سایت www.ictte.ir مراجعه فرمائید.

img_yw_news
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ -

اولین کنفرانس ملی توسعه پایدار در سیستم‌های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست

اولین کنفرانس ملی توسعه پایدار در سیستم‌های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست در تاریخ 30 و 31 اردیبهشت سال 94 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد. علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام  و اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.sdewe.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ -

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل عددی SWAN در مدل‌سازی امواج

کارگاه آموزشی آشنایی با مدل عددی SWAN در مدل‌سازی امواج توسط سرکار خانم دکتر بهاره کامران‌زاد در تاریخ 20 الی 21 آبان ماه سال 1393 در محل پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی برگزار خواهد گردید. علاقمندان جهت ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر می‌توانند فایل PDF (در ادامه مطلب) را ملاحظه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ -

برگزاری اولین کنفرانس ملی رویه‏‌های بتنی

دانشگاه تربیت مدرس، همگام با توسعه پایدار و نیاز کشور در بررسی روش‏‌های تولید بهینه و ارتقاء کیفیت مصالح و جایگاه بتن به عنوان یک مصالح فراگیر در صنعت ساخت و ساز، منجمله راهسازی، فرودگاه‌‏‌ها، بنادر، راه‏ آهن، کف‏پوش‏های بتنی، پارکینگ‏‌ها و غیره اولین کنفرانس ملی رویه‏‌های بتنی را در ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ برگزار می‌‏نماید. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت کنفرانس 1nccp.ir نسبت به ارسال مقالات در زمینه‏‌های تحقیقاتی مربوطه اقدام فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ -

برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات دانشجویی روز بتن

انجمن بتن ایران در نظر دارد دوازدهمین دوره مسابقات دانشجویی روز بتن را با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در روز پنج‌شنبه مورخ 3/7/93 برگزار نماید. علاقمندان می‌توانند جهت دریافت آیین نامه مسابقات و نحوه ثبت‌نام به وب‌سایت www.ici.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

یازدهمین همایش بین‏المللی سواحل، بنادر و سازه‏های دریایی (ICOPMAS 2014)

سازمان بنادر و دریانوردی با حمایت سازمان‏ها و انجمن‏های ملی و  بین‏المللی، دانشگاه‏ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، یازدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (ICOPMAS 2014) را از 3 لغایت 5 آذر ماه سال 1393 در هتل المپیک تهران برگزار می‌نماید. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی http://icopmas.pmo.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ -

ارائه سمینار علمی آقای دکتر مجید سروی، استاد دانشگاه موناش استرالیا

سمینار علمی آقای دکتر مجید سروی، دانشیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه موناش استرالیا در روز یکشنبه مورخ 11/12/92ساعت 10-8:30 صبح در سالن کنفرانس شمارۀ 1 دانشکده با عنوان شبیه سازی و مدل سازی عابرین پیاده برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ -

برگزاری نخستین همایش ایمنی در گودبرداری

نخستین همایش با عنوان «ایمنی در گودبرداری» در تاریخ 27، 28 و 29 آذرماه سال 1392 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران، برگزار می‌گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس safesite.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲ -

برگزاری دومین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین

دومین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین در مهندسی عمران در تاریخ ۸ الی ۹ اسفندماه ۱۳۹۲ در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.2ncnms.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲ -

برگزاری هشتمین کنگره ملی مهندسی عمران

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل  درنظر دارد هشتمین کنگرۀ ملّی مهندسی عمران را در روزهای ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ برگزار نماید. از استادان، پژوهشگران، متخصصان، کارشناسان، صاحب‌نظران، مهندسان و دانشجویان گرایش‌های مختلف مهندسی عمران و رشته‌های مرتبط دعوت می‌شود با حضور در این جمع ویژه، زمینه را برای برگزاری باشکوه این کنگرۀ ملّی فراهم آورند. اطلاعات تکمیلی در وبسایت www.8ncce.ir قابل ارائه به شما می‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

برگزاری سمینار آشنایی با مهندسی ارزش

انجمن علمی عمران در نظر دارد سمینار آشنایی با مهندسی ارزش را با سخنرانی جناب آقای دکتر عرب روز یکشنبه مورخ 22 اردیبهشت ماه 1392 از ساعت 9 الی 12 در آمفی تئاتر شهید صرفی برگزار نماید. علاقمندان برای ثبت نام می‌توانند به انجمن علمی عمران مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

سمینار بررسی ایمنی تقاطع‌های همسطح جاده و ریل با استفاده از نرم افزار شبیه‌‎سازی VISSIM

مرکز تحقیقات ایمنی کاربردی حمل و نقل جاده‌ای در نظر دارد سمینار بررسی ایمنی تقاطع‌های همسطح جاده و ریل با استفاده از نرم افزار شبیه‌‎سازی VISSIM با سخنرانی پروفسور  Saccomonno عضو دپارتمان مهندسی عمران دانشگاه Waterloo کانادا، در تاریخ دوشنبه 9 اردیبهشت ماه 92 از ساعت 13:30 الی 15 در محل آمفی تئاتر شهید صرفی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نماید.

img_yw_news
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

سمینار مدیریت بحران در شبکه‌های حمل و نقل

مرکز تحقیقات ایمنی کاربردی حمل و نقل جاده‌ای در نظر دارد سمینار مدیریت بحران در شبکه‌های حمل و نقل را با سخنرانی پروفسور Kazumasa ITO عضو دپارتمان مهندسی عمران و محیط زیست  دانشگاه Hosei ژاپن، در تاریخ چهارشنبه  11 اردیبهشت ماه 92 از ساعت 10 الی 12در محل آمفی تئاتر شهید صرفی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ -

نشست تخصصی مدیریت شهری و توسعه پایدار

نشست تخصصی مدیریت شهری و توسعه پایدار، 4 تا 5 اردیبهشت ماه  1392 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و با همکاری شهرداری اسلامشهر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس به آدرس http://iiau.ac.ir/hamayesh.htm مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۱ -

تشکر از همکاری و مساعدت در برگزاری اولین کنفرانس ملی زیرساخت‌های حمل و نقل

جناب آقای دکتر محمود عامری، رئیس محترم پژوهشکده حمل و نقل از دانشکده مهندسی عمران طی نامه‌ای به خاطر همکاری صمیمانه در برگزاری مطلوب کنفرانس ملی زیرساخت‌های حمل و نقل تشکر کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۱ -

نشست تخصصی چالش‌های پیش‌رو در اجرای تونل‌های شهری

مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران درنظر دارد نشست تخصصی «چالش‌های پیش‌رو در اجرای تونل‌های شهری» را در تاریخ 16/12/91 ساعت 8:30 الی 12:30 برگزار نماید. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر به نشانی http://rpc.tehran.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ -

اولین کنفرانس ملی زیرساخت‌های حمل ‌و نقل

اولین کنفرانس ملی زیرساخت‌های حمل ‌و نقل 24 و 25 بهمن ماه سال 91 توسط پژوهشکده حمل و نقل در چهار محور جاده‌یی، ریلی، هوایی و دریایی در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://tic1.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۱ -

چهارمین کنفرانس ملی زلزله و سازه

چهارمین کنفرانس ملی زلزله و سازه توسط پژوهشکده زلزله و سوانح طبیعی جهاددانشگاهی استان کرمان و با همکاری دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و صنعتی، سازمانها و دستگاههای مرتبط با مقوله زمین لرزه و ساختمان در اردیبهشت ماه 1392 همزمان با هیجدهمین سمینار و کارگاه آموزشی سالیانه سازه‏های فضاکار برگزار می‌شود. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت www.edk.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ -

هجدهمین سمینار و کارگاه آموزشی سالیانه سازه‏های فضاکار

جهاد دانشگاهی استان کرمان و دانشگاه شهید باهنر کرمان در نظر دارند هجدهمین دوره فشرده و کارگاه آموزشی توسط آقای پروفسور هشیار نوشین، با همکاری عده‏ای از اساتید برجسته کشور از تاریخ 31/01/92 به مدت 2 هفته در محل دانشگاه جهاد دانشگاهی استان کرمان واقع در مجتمع دانشگاهی شهید باهنر کرمان برگزار نمایند. علاقمندان جهت ثبت‏نام می‌توانند به وب‏سایت www.edk.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱ -

هفتمین کنگره ملی مهندسی عمران

دانشگاه سیستان و بلوچستان درنظر دارد هفتمین کنگره ملی مهندسی عمران را در روزهای ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ برگزار نماید. از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرایش‌های مختلف مهندسی عمران دعوت به عمل می‌آید تا ضمن حضور و ارسال مقالات علمی برآمده از آخرین دستاوردهای پژوهشی خود، در هر چه باشکوه‌تر برگزارشدن این کنگره ملی کمک نمایند. اطلاعات بیشتر در سایت www.7ncce.ir موجود است.

img_yw_news
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱ -

سومین کنفرانس انجمن علمی مدیریت بحران ایران

به اطلاع می‌رساند، سومین کنفرانس انجمن علمی مدیریت بحران ایران با عنوان «درسهایی از زلزله و سونامی 2011 ژاپن» در روز پنجشنبه هفتم دی ماه سال جاری در تهران برگزار می‌گردد. لذا از کلیه اعضاء انجمن، کارشناسان و علاقه‌مندان تقاضا دارد جهت ثبت نام با دفتر انجمن به شماره 88882742 تماس حاصل نمایند. شرکت در کنفرانس، رایگان خواهد بود و در صورت ثبت نام گواهی شرکت نیز صادر خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ -

چهارمین سمینار ملی بتن خودتراکم ایران

چهارمین سمینار ملی بتن خودتراکم ایران در تاریخ 8 و 9 اسفندماه سال 1391 با همکاری دانشگاه علم و صنعت و انجمن بتن ایران در محل سالن اجتماعات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‏سایت www.bhrc.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ -

برگزاری سمینار چالش‏های روبرو در حمل و نقل مواد خطرناک توسط راه‏آهن

سمینار چالش‏های روبرو در حمل و نقل مواد خطرناک توسط راه‏آهن با سخنرانی آقای دکتر مرتضی باقری عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی راه‏آهن و استاد دانشگاه مک گیل کانادا در روز چهارشنبه مورخ 26/7/91 ساعت 10 صبح در سالن کنفرانس شماره 1 دانشکده مهندسی عمران برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ -

اولین کنفرانس ملی زیرساختهای حمل و نقل

پژوهشکده حمل و نقل در نظر دارد اولین کنفرانس ملی زیرساختهای حمل و نقل را درتاریخ 24 و 25 بهمن ماه 1391 برگزار نماید. محورهای اصلی کنفرانس بر پایه شیوه‌های حمل و نقل جاده‏ای، ریلی، هوایی و دریایی بنا نهاده گردیده است. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به آدرس www.tic1.ir/fa مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۱ -

سمینار تخصصی پایدارسازی گود در محیط‏های شهری

نشرفن با مشارکت انجمن شرکت‏های ساختمانی و بنیاد آب ایرانیان در نظر دارد این سمینار را در تاریخ 21/4/91 برگزار نماید. در این سمینار به معرفی انواع روشها و کاربرد آنها، مهار آب و قوانین سرانگشتی طراحی، ملاکهای مهم ارزیابی‏های فنی و اقتصادی و نگاه به چالش‏های حقوقی در حفر و پایدارسازی گودها و دیواره‏ها در شهر پرداخته خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱ -

ششمین جلسه کمیته تخصصی مطالعات آزمایشگاهی انجمن ژئوتکنیک ایران

ششمین جلسه کمیته تخصصی مطالعات آزمایشگاهی انجمن ژئوتکنیک ایران ساعت 14 الی 16 روز چهارشنبه سوم خردادماه 1390 در آمفی تئاتر دانشکده معماری دانشگاه علم و صنعت تهران برگزار می‏گردد. از اعضای علاقمند انجمن ژئوتکنیک دعوت می‏شود تا در این جلسه حضور به‏هم‏ رسانند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

برگزاری سخنرانی علمی آشنایی با فناوری باروری ابرها و تجربیات ایران

سخنرانی علمی تحت عنوان آشنایی با فناوری باروری ابرها و تجربیات ایران توسط آقای مهندس جوادیان زاده – مدیر مرکز ملی تحقیقات و مطالات باروری ابرها روز سه‏شنبه مورخ 19/2/91 ساعت 16-14 در محل سالن کنفرانس شمارۀ 1 دانشکده عمران تشکیل گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ -

همایش ملی جریان و آلودگی هوا

مؤسسۀ آب دانشگاه تهران در نظر دارد همایش ملی جریان و آلودگی هوا را در شهریورماه 1391 برگزار نماید. هدف اصلی این همایش، اهمیت دادن بیشتر به موضوع آلودگی هوا و بررسی روشهای کاهش تبعات متنوع منفی ناشی از آن در مناطق مختلف کشور خصوصاً در سال‌های اخیر می‌باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ -

ارائه سمینار علمی آقای دکتر سروی، استاد دانشگاه موناش استرالیا

سمینار علمی آقای دکتر مجید سروی، استاد دانشگاه موناش استرالیا در روز دوشنبه مورخ 8/12/90 ساعت 14 در سالن کنفرانس شمارۀ 1 دانشکده با عنوان Driver Behavior Modeling برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰ -

کارگاه بین‏المللی آموزشی و همایش تخصصی نمک‏زدایی آبهای شور، لب شور و تصفیه پساب

این همایش با هدف فراهم آوردن اطلاعات از وضعیت موجود فناوری‌های مناسب برای تصفیه آب‌های شور، لب‌شور و پساب، در تاریخ 12 الی 14 اردیبهشت ماه 1391 در دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) برگزار می‏گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت www.desal.pwut.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۰ -

همایش تخصصی تغییر اقلیم در ایران

همایش تخصصی تغییر اقلیم در ایران در تاریخ 20 دیماه 1390، در سالن همایش‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت http://www.gsi.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۰ -

برگزاری دوره آموزشی مهندسی خط لوله دریایی

دوره آموزشی مهندسی خط لوله دریایی طی روزهای 8 تا 10 بهمن ماه 1390 در موسسه ملی اقیانوس‎شناسی برگزار می‏شود. علاقه ‎ مندان شرکت در این دوره آموزشی می‏توانند با مراجعه به بخش سمینارها و همایش‏های وب سایت موسسه، به آدرس: http://www.inio.ac.ir/Default.aspx?tabid=1052 اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنند.

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۰ -

یازدهمین کنفرانس بین‏المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک

یازدهمین کنفرانس بین‏المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک در تاریخ 2 و 3 اسفندماه 1390 در مرکز همایش‏های بین‏المللی برج میلاد تهران برگزار می‏گردد. از استادان، پژوهشگران و سایر علاقمندان دعوت می‏شود تا اصل مقالات خود را مطابق با ساختار مشخص شده در سایت به آدرس http://trafficorg.tehran.ir حداکثر تا تاریخ 10/10/90 به پست الکترونیکی کنفرانس ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۰ -

برگزاری سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی

در راستای ایجاد، پرورش و رشد استعدادها و خلاقیت های دانش آموزان و دانشجویان پژوهشگر، خلاق و نوآور و توسعه و تعمیق روحیۀ پژوهش و نوآوری، سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی روز شنبه 28 آبان ماه 1390 در مرکز همایش‏های بین‏المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‏گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۰ -

برگزاری ششمین سلسله سخنرانی فناوری‏های نوین ساختمانی

قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران به منظور فراهم آوردن زمینه‏ای برای آشنایی مدیران و کارشناسان سازمانها و شرکت‏های مختلف و دانشجویان رشته معماری و عمران با فناوری‏های نوین ساختمان، ششمین سلسله سخنرانی فناوری‏های نوین ساختمانی را با موضوع «زلزله» برگزار نموده است. علاقمندان برای ثبت نام می‏توانند به آدرس www.ceat.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۰ -

اختتامیه دومین جشنواره بین‏المللی کاریکاتور مقاوم سازی

مراسم اختتامیه دومین جشنواره بین‏المللی کاریکاتور مقاوم سازی، روز چهارشنبه مورخ 2 آذرماه 1390 ساعت 16 الی 19 برگزار می‏گردد. ثبت نام جهت شرکت در مراسم اختتامیه رایگان بوده و لازم است دانشجویان محترم از طریق پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه‏ای ایران به آدرس www.retrofitting.ir اقدام نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۰ -

چهارمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

چهارمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با همکاری صندوق پژوهش و فناوری شریف و برخی نهادهای دیگر طی نیمه دوم سال 90 و بهار سال 91 به اجرا خواهد رسید. علاقمندان جهت ثبت نام و ارسال طرحها می‏توانند به آدرس http://bp.sharif.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۰ -

فراخوان چهارمین جشنواره پژوهش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری

مرکز مطالعات و برنامه‏ریزی شهر تهران در نظر دارد چهارمین جشنواره پژوهش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری را در 21 آذرماه 1390 برگزار نماید. لازم به ذکر است زمان ارسال آثار از 15/7/90 الی 30/8/90 می‏باشد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به آدرس اینترنتی http://rpc.tehran.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۰ -

همایش بین‏المللی دانش سنتی مدیریت منابع آب

همایش بین‏المللی دانش سنتی مدیریت منابع آب در تاریخ 2 الی 4 اسفندماه 1390 در ساختمان مرکز بین‏المللی قنات و سازه‌های تاریخی آبی واقع در شهر یزد برگزار خواهد شد. علاقمندان و سایر پژوهشگران جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت همایش به آدرس http://tkwrm.icqhs.org مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۰ -

همایش مدیریت بحران در صنعت ساختمان، سازه‏های زیرزمینی و شریان‏های حیاتی

مرکز پژوهشی مهندسی بحران‏های طبیعی شاخص پروژه با مجوز شماره 13729/90/210 مورخ 14/6/1390 صادره از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و با مجوز شماره 19623/22 مورخ 31/6/1389 صادره از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری این همایش را در تاریخ 24 آذرماه 1390 در اصفهان برگزار می‏کند. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به وب‏سایت همایش به آدرس www.ssce.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۰ -

همایش ملی باستان شناسی و معماری سازه‏های آبی دزفول

همایش ملی باستان شناسی و معماری سازه‏های آبی دزفول، 10 و 11 بهمن ماه 1390 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار می‌شود. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت همایش به آدرس http://ncaad.iaud.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۰ -

پنجمین دورۀ مسابقات ملی بتن سبک

مرحلۀ اول پنجمین دورۀ مسابقات ملی بتن سبک، توسط انستیتو مصالح ساختمانی دانشگاه تهران و با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر، روز هفدهم آبان ماه 1390 در محل پردیس دانشکده‏های فنی دانشگاه تهران برگزار می‏گردد. اطلاعات تکمیلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.LWConcrete.ir در دسترس می‏باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۰ -

سمینار سیر تحول راه و راه‏آهن در ایران

پژوهشکده حمل و نقل در نظر دارد سمینار علمی تخصصی «سیر تحول راه و راه‏آهن در ایران» را در روز سه‏شنبه مورخ 19/7/90 از ساعت 9 الی 11 صبح در محل سالن اجتماعات پژوهشکده برگزار نماید. لازم به ذکر است به شرکت کنندگان در سمینار گواهی حضور ارائه می‏گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۰ -

پانزدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

انجمن زمین شناسی ایران با همکاری دانشگاه تربیت معلم در نظر دارد پانزدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران را در تاریخ 23 و 24 آذر ماه 1390 در تهران برگزار نماید. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت www.geosociety.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۴ مهر ۱۳۹۰ -

اولین کنفرانس بین‏المللی و سومین کنفرانس ملی سد و نیروگاههای برق آبی

اولین کنفرانس بین‏المللی و سومین کنفرانس ملی سد و نیروگاههای برق آبی در تاریخ 19 و 20 بهمن ماه 1390 در مرکز همایش‏های بین‏المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به وب‏سایت کنفرانس به آدرس www.icdhp.com مراجعه  و یا با شماره تلفن‏های 7-27823835 تماس حاصل فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ -

دومین دوره مسابقات کشوری سازه‏های ماکارونی

دومین دوره مسابقات کشوری سازه‏های ماکارونی در دو گرایش سازه سنگین و سازه با بار ضربه‏ای با رویکرد پدافند غیر عامل در تاریخ 25 و 26 آبان ماه 1390 به میزبانی موسسه آموزش عالی خاوران در مشهد برگزار می‏گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت www.khisbm.com مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ -

دومین دوره مسابقات کشوری سازه‏های ماکارونی

دومین دوره مسابقات کشوری سازه‏های ماکارونی در دو گرایش سازه سنگین و سازه با بار ضربه‏ای با رویکرد پدافند غیر عامل در تاریخ 25 و 26 آبان ماه 1390 به میزبانی موسسه آموزش عالی خاوران در مشهد برگزار می‏گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت www.khisbm.com مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۰ -

کنفرانس ملی توسعه پایدار و عمران شهری

کنفرانس ملی توسعه پایدار و عمران شهری توسط مؤسسه آموزش عالی دانش پژوهان در آذرماه 1390 با هدف ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی پژوهشگران در حوزۀ عمران شهری برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به آدرس اینترنتی http://con.udnp.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ -

نخستین همایش آسیایی و نهمین همایش ملی تونل

نخستین همایش آسیایی و نهمین همایش ملی تونل، فضاهای زیرزمینی برای توسعه پایدار توسط انجمن تونل ایران و با همکاری انجمن بین‏المللی تونل (ITA) و شرکت همایش سازان امروز در تاریخ 9 الی 12 آبان ماه 1390 در سالن همایش‏های هتل المپیک – تهران برگزار می‏گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت ats2011.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ -

سیزدهمین همایش صنایع دریایی

انجمن مهندسی دریایی ایران  و سازمان منطقه‏ آزاد کیش با همکاری ارگان‏های دریایی کشور در نظر دارند سیزدهمین همایش صنایع دریایی را همزمان با پنجمین نمایشگاه بین‏المللی صنایع دریایی و دریانوردی در تاریخ 17 الی 20 آبان ماه 1390 در جزیره کیش برگزار نمایند. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به وب‏سایت همایش به آدرس mic2011.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ -

اولین کنفرانس بین‏المللی ساخت و ساز شهری در مجاورت گسلهای فعال

اولین کنفرانس بین‏المللی ساخت و ساز شهری در مجاورت گسلهای فعال، 12 تا 14 شهریور ماه 1390 توسط شهرداری تبریز و با همکاری دانشگاههای تبریز، صنعتی سهند، تربیت معلم آذربایجان و صنعتی شریف در شهر تبریز برگزار می شود. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به آدرس www.iccvaf.com مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ -

چهارمین جشنواره فناوری نانو

چهارمین جشنواره فناوری نانو در تاریخ 13 الی 17 مهرماه 1390 در محل دائمی نمایشگاههای بین‏المللی تهران برگزار خواهد شد. علاقمندان می‏توانند جهت اطلاعات بیشتر به سایت festival.nano.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ -

پنجمین سمینار ملی شیمی و محیط زیست

پنجمین همایش ملی شیمی و محیط زیست با حمایت پارک علم و فناوری خوزستان و انجمن شیمی ایران در تاریخ 30 آذرماه لغایت 2 دی ماه 1390 در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‏گردد. استادان، پژوهشگران، مدیران، دانشجویان، صاحبان صنایع و تمامی علاقه‌مندان به محیط زیست می‏توانند جهت اطلاعات بیشتر به سایت http://envchem5.scu.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ -

اولین همایش ملی دریانوردی و حمل و نقل دریایی

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در نظر دارد اولین همایش ملی دریانوردی و حمل و نقل دریایی را در تاریخ یکم تا سوم آذر 1390 برگزار نماید. لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال مقالات 31/6/90 می‏باشد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت mt.cmu.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۰ -

اولین کنگره جهانی مس در ایران

شرکت ملی صنایع مس ایران با حمایت وزارت صنایع و معادن، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و مجامع علمی کشوردر نظر دارد اولین کنگره جهانی مس را در تاریخ ۲ لغایت ۴ آبان‌ماه ۱۳۹۰ در مرکز همایش‌های بین‏المللی صدا و سیما در تهران برگزار نماید. علاقمندان می‏توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کنگره به آدرس www.nicicocongress.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ -

کنفرانس ملی بهره‌برداری از آب دریا

کنفرانس ملی بهره‌برداری از آب دریا در مورخ 13 و 14 دی ماه 1390 توسط مرکز بین‏المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در کرمان برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت www.icst.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ -

دومین همایش ملی فناوریهای نوین صنعت ساختمان

دومین همایش ملی فناوریهای نوین صنعت ساختمان با حضور مقامات کشوری و استانی و سایر متخصصان، اندیشمندان و صاحب نظران و دست اندرکاران صنعت ساختمان در سال جاری  در مشهد مقدس در تاریخ 29 و 30 تیرماه 1390 برگزار می‏گردد. علاقمندان می‏توانند جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.mhud.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ -

اولین کنفرانس بین‏المللی آکوستیک و ارتعاشات

انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران، در نظر دارد "اولین کنفرانس بین‏المللی آکوستیک و ارتعاشات" را در سی آذر و اول دیماه 1390 با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار ‏نماید. از کلیه متخصصین و اندیشمندان گرامی دعوت می‏گردد با مراجعه به آدرس http://www.isav.ir/2011 مقالات خود را در زمینه‏های موضوعی کنفرانس به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ -

همایش اقتصاد انرژی در صنعت ساختمان

روزنامه دنیای اقتصاد در راستای طرح هدفمندی یارانه‏ها و اصلاح الگوی مصرف و نیز راهکارهای مقابله با افزایش بیش از حد هزینه خانوار در نظر دارد تا همایش اقتصاد انرژی در صنعت ساختمان را با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی در سه حوزه طراحی، ساخت و بهره برداری در تاریخ 15 تیرماه 1390 برگزار نماید. علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در این همایش می‏توانند به سایت IBEC.IR مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ -

فراخوان بیست و پنجمین جشنواره بین‏المللی خوارزمی

سازمان پژوهش‏های علمی و صنعتی ایران در نظر دارد بیست و پنجمین جشنواره بین‏المللی خوارزمی را با حضور پژوهشگران، فناوران و نوآوران داخلی و خارجی در بهمن ماه 1390 و با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران برگزار نماید. علاقمندان می‏توانند جهت ثبت نام به پایگاه http://khwarizmi.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۰ -

فراخوان اول اولین المپیاد هیدرولیک ایران

انجمن هیدرولیک ایران از دانشجویان و دیگر علاقه‏مندان به علم هیدرولیک برای شرکت در اولین المپیاد هیدرولیک ایران دعوت بعمل ‏می‏آورد. المپیاد مذکور در دو مرحله برگزار می‏شود و از برگزیدگان نهایی با اهدای جوایز نفیس قدردانی بعمل خواهد آمد.

img_yw_news
یکشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۰ -

همایش ملی توانمندسازی شهرهای کوچک مقیاس

همایش ملی توانمندسازی شهرهای کوچک مقیاس با تاکید بر ویژگیهای شهر شال، 18 و 19 خردادماه 1390 در مسجد جامع شهر شال استان قزوین برگزار می‏گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت  www.hamayeshshal.com مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

نتایج نهمین دوره مسابقات پل ماکارونی انجمن علمی عمران

نهمین دوره مسابقات پل ماکارونی گرایش سنگین توسط انجمن علمی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در روز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور بیش از 160 نفر از دانشجویان داخل و خارج دانشگاه در محل سالن حجاب برگزار گردید. در پایان گروههای برتر به شرح زیر اعلام گردید و جوایز خود را دریافت نمودند...

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

نخستین هم اندیشی سراسری نقد و بررسی قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه‏های آن

این گردهمایی با همکاری دست اندرکاران مرکز پژوهش‏های مجلس شورای اسلامی به عنوان متولی بازنگری قانون، انجمنهای صنفی ذیربط، نهادها و دستگاه‏های اجرایی مرتبط، در تاریخ 14 و 15 تیرماه سال 1390  برگزار می‏شود. علاقه‏مندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به وبگاه ipta.refna.com مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

کنفرانس بین‏المللی رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی

کنفرانس بین‏المللی "رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی" توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وزارت صنایع و معادن، کنفدراسیون صنعت و ... و با همکاری صنایع، سازمان­ها و موسسات خصوصی و دولتی مرتبط و فعال در این زمینه در پاییز سال 1390 برگزار می‏گردد. علاقه‏مندان می‏توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.etec.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

فراخوان مقالات انگلیسی پژوهشنامه حمل و نقل

پژوهشنامه حمل و نقل (با درجه علمی - پژوهشی) در نظر دارد به موازات انتشار نسخه فارسی،  نسخه انگلیسی پژوهشنامه حمل و نقل را نیز منتشر نماید. از علاقه‏مندان دعوت بعمل می‏آید مقالت انگلیسی خود را از طریق وبگاه پژوهشنامه به نشانی www.trijournal.ir ارسال فرمایند. برای اطلاع از چگونگی ارسال مقالات و دستورالعمل تدوین، به بخش Call for English Papers در سایت پژوهشنامه مراجعه شود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

پنجمین همایش و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست

انجمن مهندسی محیط زیست ایران با هدف ایجاد بستری مناسب جهت ارائه دستاوردهای زیست محیطی پژوهشگران و صنعتگران و  برقراری تعامل سازنده فیمابین دست اندرکاران این بخش و ارتقاء کلان سطح محیط زیست کشور اقدام به برگزاری پنجمین همایش و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست در آذرماه 90 نموده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

برگزاری کارگاه آموزشی حقوق مالکیت فکری و ثبت اختراع

مؤسسه دارایی‏های فکری و فناوری مدرس درصدد است تا برای گسترش مقوله "حقوق مالکیت فکری و ثبت اختراع" و آشنایی بیشتر دانشگاهیان و محققان، کارگاه آموزشی تخصصی در حوزه حقوق مالکیت فکری در روز دوشنبه 26/2/1390 ساعت 9 الی 16برگزار کند. لازم به ذکر است که این دوره ویژه مدیران و کارشناسان پژوهشی دانشگاهها و مراکز پژوهشی طراحی شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

سومین کنفرانس ملی بتن ایران

انجمن بتن ایران در نظر دارد سومین کنفرانس ملی بتن، بزرگداشت استاد فقید دکتر مهدی قالیبافان را در تاریخ 17/7/1390 در مرکز همایش‏های بین‏المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار نماید. علاقه‏مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‏توانند به سایت www.ici.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

همایش ارتباط بهینه عمران با صنعت ساخت و ساز

انجمن علمی عمران دانشگاه تربیت معلم آذربایجان با همکاری گروه عمران آن دانشگاه در نظر دارد همایش ارتباط بهینه عمران با صنعت ساخت و ساز را در تاریخ 2 خردادماه 1390 برگزار نماید. علاقه‏مندان جهت ارائه مقاله می‏توانند به سایت همایش به آدرس www.omran-sanat.org مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

سومین همایش ملی عمران شهری

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در نظر دارد سومین همایش ملی عمران شهری را در تاریخ 4 و 5 آبان ماه 1390 برگزار نماید. ارتقاء سطح دانش جامعه در موضوع عمران شهری و ایجاد تفاهم و تعامل سازنده بین مدیران شهری و دانشگاهیان در جهت توسعۀ پایدار از اهداف کلی این همایش است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

دومین کنفرانس ملی تصادفات جاده‏ای، سوانح ریلی و هوایی

دومین کنفرانس ملی تصادفات جاده‏ای، سوانح ریلی و هوایی در تاریخ 19 آبان ماه 1390 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار خواهد شد. مهلت ارسال مقالات به این کنفرانس 30 مرداد ماه 1390 اعلام شده است که علاقه‏مندان می‏توانند تا تاریخ مذکور، اصل مقالات خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

اولین کنفرانس بین‏المللی بتن‏های ناتراوا

اولین کنفرانس بین‏المللی بتن‏های ناتراوا مخازن ذخیره آب شرب توسط شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان از چهارم لغایت ششم خردادماه 1390 در شهر رشت برگزار خواهد شد. علاقه‏مندان می‏توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به آدرس www.abfa-hamayesh.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

نهمین کنگره بین‏المللی مهندسی عمـران

دانشکـده مهنـدسی عمـران دانشگـاه صنعتی اصفهان در نظر دارد نهمین کنگره بین‏المللی مهندسی عمـران را در روزهـای 21-19 اردیبهشـت ماه ۱۳۹۱ برگزار نماید. علاقه مندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.9icce.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

دومین همایش انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران

انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران در راستای توسعه و تبادل نظر علمی و ارائه آخرین یافته‏های علمی و پژوهشی، دومین همایش خود را 15 و 16 تیر ماه 1390 در محل دانشگاه لرستان برگزار می کند. آخرین مهلت ارسال مقالات، 31 اردیبهشت ماه 90 می‏باشد. علاقه‏مندان می‏توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://segi.um.ac.ir مراجعه کنند.

img_yw_news
یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

سومین کنفرانس بین‏المللی مدیران آموزش

سومین کنفرانس بین‏المللی مدیران آموزش (همزمان با پنجمین همایش ملی مدیران آموزش سازمانهای تولیدی و خدماتی) با اتکاء بر تجربه موفق چهار دوره گذشته و با حمایت و همکاری سازمان ها و نهادهای علمی، تحقیقاتی و صنعتی داخلی و خارجی از تاریخ 30 لغایت 31 خردادماه 1390 در مرکز همایش‏های بین‏المللی هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

اولین مسابقه سالانه پایان نامه‏های برتر (جایزه قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران)

بهترین پایان نامه دانشجویی مرتبط با موضوعات معماری، سازه و سازه‏های فضاکار در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا توسط اساتید برجسته پردیس معماری هنرهای زیبا انتخاب خواهد شد. این مسابقه همزمان با برگزاری دومین کنفرانس بین‏المللی معماری و سازه و سومین کنفرانس ملی سازه‏های فضاکار در تاریخ 25 تا 28 اردیبهشت ماه 1390 در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار می‏شود.

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ -

برگزاری کارگاه آموزشی تغییرات تراز آب خزر

کارگاه  آموزشی تغییرات تراز آب خزر (اثر متقابل انسان و نوسان تراز آب خزر) در تاریخ 31 اردیبهشت تا 2 خردادماه 1390 توسط مؤسسه ملی اقیانوس شناسی برگزار خواهد شد. علاقمندان می‏توانند به پایگاه اینترنتی www.inio.ac.ir مراجعه فرمایند. لازم به ذکر است آخرین مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز سه‏شنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه 1390 و زبان برگزاری کارگاه، انگلیسی می‏باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ -

دومین کنفرانس مهندسی قابلیت اطمینان

پژوهشگاه هوافضا در نظر دارد دومین کنفرانس مهندسی قابلیت اطمینان را در تاریخ 2 الی 4 آبان ماه 1390 برگزار نماید. این کنفرانس شامل بخش‏های ارائه مقالات علمی و پژوهشی، عرضه پوستر، برگزاری کارگاههای آموزشی و نمایشگاه تخصصی است. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‏توانند به وب‏سایت http://reli2011.ari.ac.ir مراجعه فرمایند.

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 146 queries by YEKTAWEB 4555