[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش رویداد: ::
img_yw_news
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ -

آیین نامه‌ی هسته پژوهشی دانشجویی در شورای پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران به تصویب رسید

در راستای ایجاد تمهیدات لازم برای رشد و هدایت دانشجویان در حوزه تخصصی و فراهم آوردن زمینه مشارکت دانشجویان جوان و خلاق در عرصه پژوهش و نیز به منظور گسترش فعالیت های گروهی، آیین نامه هسته های پژوهشی دانشجویی در شورای پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران به تصویب رسید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ -

سخنرانی علمی دکتر رضا دشتی

جلسه سخنرانی دکتر رضا دشتی استادیار دانشکده فناوری های نوین روز یکشنبه 95/12/22 ساعت10-12 در سالن سمینار دانشکده فناوری های نوین برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ -

هفته ملی پژوهش و فناوری 1395

 دکتر جلال بختیاری در نشست استانی ستادملی پژوهش و فناوری،  با اعلام اینکه  هفته ملی پژوهش و فناوری سال جاری از 21آذرماه الی 28 آذرماه برگزار می شود گفت: شعار تصویب شده برای برنامه های این هفته در سال 1395 را،" پژوهش  تقاضا محور و تجاری سازی؛ فناوری زیربنای اقتصاد مقاومتی "  است. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ -

جلسه صندوق حمایت از پزوهشگران و فناوران کشور

جناب آقای دکتر ضرغام ریاست «صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور» (بنیاد علم ایران) در مورخ دوشنبه 30/01/95 ساعت 13:30 الی 15:00 میهمان دانشگاه در مجتمع امام خمینی (ره) می باشند.

img_yw_news
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ -

خبرنامه عتف

 جهت مطالعه خبرنامه پژوهش و فناوری عتف وابسته به معاونت پژوهش و فناوری به این فایل مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ -

رتبه سوم دانشگاه علم وصنعت ایران در تولید مقالات کنفرانس ها

دانشگاه های تهران، تربیت مدرس و علم وصنعت از لحاظ تعداد مقالات نمایه شده در پایگاه نمایه سازی کنفرانس های کشور (سیویلیکا در رتبه اول قرار گرفتند.

img_yw_news
یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ -

پروفسور محمود مهرداد شکریه پژوهشگر برگزیده کشوری و فناور برتر استان تهران

در شانزدهمین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری (سال 1394) دکتر محمود مهرداد شکریه موفق به کسب عنوان "پژوهشگر برگزیده کشور" در رشته تخصصی مهندسی مکانیک شده و فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشی ایشان از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفت

img_yw_news
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ -

روز پژوهش دانشگاه با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در دانشگاه با هدف ارائه گزارش عملکرد پژوهشی و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ بیست و سوم آذرماه 1394 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ -

اسامی روزهای هفته پژوهش

 دکتر جلال بختیاری هفته ملی پژوهش و فناوری را در سال 1394 «پژوهش و فناوری ، عزم ملی و رویکرد جهانی » اعلام نمودند مدیر کل محترم دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری سال1394 به انضمام اسامی روزهای هفته به شرح زیر اعلام نمودند. 

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ -

دانشگاه علم وصنعت ایران تاثیرگذار از نظر تعداد استنادات

دانشگاه علم و صنعت ایران براساس اطلاعات مستخرج از پایگاه طلایه داران علم تامسون رویترز(ESI) در فهرست یک درصد برتر دانشگاه های تاثیرگذار از نظر تعداد استنادات در ده سال اخیر قرار گرفت.

img_yw_news
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ -

دومین خبرنامه پژوهش و فناوری عتف

پیرو راه اندازی دومین خبرنامه پژوهش و فناوری عتف وابسته به معاونت پژوهش و فناوری به این فایل مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

راه اندازی سیستم پژوهشی در سامانه گلستان

پیرو راه اندازی زیر سیستم پژوهشی در سامانه گلستان، اساتید محترم می توانند پس از مطالعه این فایل نسبت به تکمیل مشخصات پژوهشی خود در سامانه گلستان اقدام نمایند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ -

آقای دکتر داود یونسیان دانشمند جوان برجسته کشور

آقای دکتر داود یونسیان در سومین دوره تجلیل از دانشمندان جوان برجسته کشور انتخاب شد. این انتخاب توسط گروه مهندسی فرهنگستان علوم انجام شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ -

رتبه نهم دانشگاه علم و صنعت ایران در تولید علم کشور

دکتر جعفر مهراد با تاکید بر این که بررسی آخرین آمار نشان می‌دهد همانند سال‌های قبل تولیدات علمی کشور رو به رشد و توسعه بوده است افزود: مجموعه مدارکی که در جمهوری اسلامی ایران در ISI از ابتدا تا کنون ثبت و نمایه سازی شده است بالغ بر 223 هزار و 549 مدرک بوده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ -

ابقاء مدیر قطب معماری اسلامی

با حکم مورخ 93/10/7 ریاست دانشگاه، آقای مهندس عبدالحمید نقره کار برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب معماری اسلامی" ابقاء گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ -

انتخاب آقای دکتر علی کاوه به عنوان عضو آکادمی اروپایی علوم و هنر

آقای دکتر علی کاوه برنده نخستین دوره همایش چهره‌های ماندگار به عنوان عضو آکادمی اروپایی علوم و هنر انتخاب شد. این انتخاب توسط سنای فرهنگستان اروپایی علوم و هنر، انجام شده است.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

عضویت آقای دکتر خان میرزا در شورای پژوهش و فناوری دانشگاه

با حکم مورخ 93/9/18 ریاست دانشگاه، آقای دکتر اسماعیل خان میرزا، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و سرپرست معاونت توسعه، فناوری و تجاری سازی پژوهشگاه، برای مدت دو سال به سمت عضو شورای پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

عضویت آقای دکتر غضنفری در شورای پژوهش و فناوری دانشگاه

با حکم مورخ 93/9/18 ریاست دانشگاه، آقای دکتر مهدی غضنفری، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع و مدیر قطب علمی بهینه سازی سامانه های پیشرفته تولیدی و خدماتی، برای مدت دو سال به سمت عضو شورای پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

دکتر علی کاوه، پژوهشگر برتر کشور در سال 1393

دکتر علی کاوه(استاد دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران) در پانزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران کشور در سال 93 به عنوان پژوهشگر برتر کشور مورد تجلیل قرار گرفت.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران دانشگاه

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران دانشگاه با حضور جمع کثیری از اساتید و دکتر توفیق(معاون پژوهش و فناوری وزارات صنعت، معدن و تجارت)، دوشنبه بیست و چهارم آذرماه 1393 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ -

مراسم روز پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران

 مراسم روز پژوهش دوشنبه، بیست و چهارم آذرماه 1393، با حضور رییس دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد. در این مراسم دکتر محمدعلی برخورداری(رییس دانشگاه) سخنرانی می نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

اسامی روزهای هفته پژوهش

دکتر احمدی شعار محوری هفته ملی پژوهش و فناوری را در سال 1393«پژوهش و فناوری، پیشران اقتصاد دانش بنیان» اعلام نمودند و عنوان کرد که شعار محوری امسال با توجه به سیاست‌های ابلاغی رهبری معظم انقلاب و متناسب با نیاز روز کشور انتخاب شده است.

img_yw_news
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۳ -

ترجمه اثر تالیفی دکتر مشهدی به زبان آلمانی

کتاب Vehicle Powertrain Systems اثر تالیفی دکتر بهروز مشهدی ،عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران توسط انتشارات معتبر wiley به زبان آلمانی نیز ترجمه ،چاپ و انتشار یافت.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ -

دانشگاه علم و صنعت در میان 200 دانشگاه فنی و مهندسی برتر جهان

دانشگاه علم و صنعت ایران با 19 پله جهش در رتبه بندی دانشگاه ملی تایوان نسبت به سال گذشته رتبه 193 جهان را در فهرست 500 دانشگاه برتر حوزه فنی و مهندسی از آن خود کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ -

دو دانشگاه ایرانی در بین 400 دانشگاه برتر جهان

بر اساس رتبه بندی سال 2015-2014  پایگاه رتبه بندی «تایمز»، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه صنعتی اصفهان در بین 400 دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ -

انتصاب معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جهت عضویت در کار گروه فناوری

با حکم معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر امیرحسین دوایی مرکزی، به عنوان «عضو کار گروه فناوری» معاونت پژوهشی وزارت علوم منصوب شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳ -

عضویت آقای دکتر کاوه در هیات تحریریه مجله Periodica Polytechnica Civil Engineering

مجله Periodica Polytechnica Civil Engineering  نمایه شده در  Web of Science و با ضریب تاثیر 0.250  آقای دکتر علی کاوه را به عنوان یکی از اعضای هیات تحریریه انتخاب نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ -

انتصاب مدیر قطب علمی اتوماسیون و بهره برداری از سامانه های قدرت

با حکم مورخ  93/6/10 جناب آقای دکتر برخورداری ریاست دانشگاه، آقای دکتر سید محمد شهرتاش برای مدت دو سال به سمت مدیر قطب علمی اتوماسیون و بهره برداری از سامانه های قدرت منصوب شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ -

3 دانشگاه ایران در میان 100 دانشگاه ممتاز آسیا

موسسه «تایمز» به عنوان یکی از معتبرترین موسسات رتبه‌بندی در سطح جهان، نتایج رتبه‌بندی 100 دانشگاه برتر آسیا در سال 2014 را منتشر کرد. در رتبه بندی تایمز 3 دانشگاه ایران در میان 100 دانشگاه ممتاز آسیا قرار گرفتند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ -

حضور 12 دانشگاه ایران در نظام رتبه بندی لایدن و کسب رتبه

  سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ( ISC ) گفت: برای نخستین بار 12 دانشگاه از جمهوری اسلامی ایران در نظام رتبه بندی لایدن حضور یافتند که این ظرفیت بالای علمی دانشگاه های کشور را نشان می دهد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ -

حضور ۱۰ دانشمند ایرانی در بین پژوهشگران پراستناد دنیا

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ( ISC ) گفت: تامسون رویترز که در ایران به نام پایگاه ISI بیشتر مشهور است فهرست جدید حاوی اسامی3 هزار و 215 دانشمند پراستناد است که 10 دانشمند ایرانی در این جمع حضوری برجسته دارند . پژوهشگران پراستناد در 21 رشته موضوعی شامل علوم و علوم اجتماعی فعالیت های تحقیقاتی دارند. این پژوهشگران در بازه زمانی بین 2002 و 2012 مورد مطالعه و محاسبه قرار گرفته اند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳ -

ابقاء مدیر قطب علمی فناوری آلیاژهای با استحکام بالا

با حکم مورخ 16/4/93 ریاست دانشگاه، آقای دکتر سعید قدرت نما شبستری برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب علمی فناوری آلیاژهای با استحکام بالا ابقاء گردید.

img_yw_news
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ -

78 پله صعود رتبه دانشگاه علم و صنعت ایران در پایگاه SIR

  پایگاه SIR گزارش جهانی رتبه بندی سالانه موسسه های علمی و دانشگاه های جهان را در سال 2013 منتشر کرده است. دانشگاه علم و صنعت ایران موفق شد با 78 پله صعود نسبت به سال گذشته به رتبه 589 در سال 2013 ارتقاء یابد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

ابقاء مدیر قطب علمی بهینه سازی سامانه های پیشرفته تولیدی و خدماتی

با حکم مورخ 30/2/93 ریاست دانشگاه، آقای دکتر مهدی غضنفری برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب علمی بهینه سازی سامانه های پیشرفته تولیدی و خدماتی ابقاء گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

ابقاء مدیر قطب علمی مواد سرامیکی در کاربردهای انرژی و محیط زیست

با حکم مورخ 30/2/93 ریاست دانشگاه، آقای دکتر علیرضا میر حبیبی برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب علمی مواد سرامیکی در کاربردهای انرژی و محیط زیست ابقاء گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

ابقا مدیر قطب علمی مدیریت روسازی راه، حمل و نقل و ایمنی

با حکم مورخ 30/2/93 ریاست دانشگاه، آقای دکتر محمود عامری برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب علمی مدیریت روسازی راه، حمل و نقل و ایمنی ابقاء گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

انتخاب دکتر مجید رضا آیت اللهی به عنوان استاد نمونه کشور

دکترمجیدرضا آیت اللهی استاد پایه 25 دانشکده مهندسی مکانیک و مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی خستگی و شکست موفق به کسب عنوان استاد نمونه کشوری در سال 1392 گردیده و لوح تقدیر خود را از رییس جمهور دریافت نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ -

ابقاء مدیر قطب علمی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک

با حکم مورخ 30/1/93 ریاست دانشگاه، آقای دکتر حمید احمدیان برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب علمی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک ابقا گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ -

کسب رتبه دوم در نشریات حوزه فنی و مهندسی کشور

مجله تخصصی برق و الکترونیک ایران (Iranian Journal of Electrical and Electronic Engineering)  به سردبیری آقای دکتر محمدخلج امیرحسینی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISD) رتبه دوم را در میان نشریات حوزه فنی و مهندسی کشور کسب نموده است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ -

ابقاء مدیر قطب پژوهشهای بنیادین در مهندسی سازه

با حکم مورخ 19/12/92 سرپرست دانشگاه، آقای دکتر علی کاوه برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب پژوهشهای بنیادین در مهندسی سازه ابقاء گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ -

ابقاء مدیر قطب علمی حمل و نقل ریلی

با حکم مورخ 14/12/92 سرپرست دانشگاه، آقای دکتر داود یونسیان برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب علمی حمل و نقل ریلی ابقاء گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ -

حکم سردبیری نشریه علمی - پژوهشی پژوهشنامه حمل و نقل

با حکم مورخ 27/11/92 سرپرست دانشگاه، آقای دکتر محمود عامری برای مدت دو سال به سمت سردبیر نشریه علمی- پژوهشی " پژوهشنامه حمل و نقل" منصوب شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ -

مراسم تودیع ومعارفه معاون پژوهش و فناوری و رئیس پژوهشگاه

مراسم تودیع و معارفه معاونان "پژوهش و فناوری"، "آموزشی"، "فرهنگی و اجتماعی" و نیز "مدیرکل حوزه ریاست "، بعد از ظهر روز سه شنبه هشتم بهمن ماه 1392 با حضور هیات رییسه ، اساتید و کارکنان در محل مجتمع امام خمینی(ره) برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ -

انتصاب معاون پژوهش وفناوری ورئیس پژوهشگاه علم وصنعت ایران

باحکم مورخ 16/10/1392 رئیس دانشگاه ، دکتر امیر حسین دوایی مرکزی برای مدت دو سال به سمت معاون پژوهش و فناوری و رئیس پژوهشگاه علم و صنعت ایران منصوب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ -

حکم سردبیری نشریه طرح و نماد

با حکم مورخ 1/11/92 سرپرست دانشگاه، آقای دکتر اصغر محمد مرادی برای مدت سه سال به سمت سردبیر نشریه  " طرح و نماد" منصوب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ -

انتصاب معاون پژوهش و فناوری و رئیس پژوهشگاه علم وصنعت ایران

باحکم مورخ 16/10/1392 رئیس دانشگاه ، دکتر امیر حسین دوایی مرکزی برای مدت دو سال به سمت معاون پژوهش و فناوری و رئیس پژوهشگاه علم و صنعت ایران منصوب شد.

img_yw_news
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ -

حکم سردبیری نشریه Journal of Railway Research

با حکم مورخ 7/10/92 سرپرست دانشگاه، آقای دکتر داوود یونسیان برای مدت سه سال به سمت سردبیر نشریه علمی پژوهشی " Journal of Railway Research " منصوب شد.

img_yw_news
شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ -

فهرست اساتید دارای پراستناد ترین مقالات در پایگاه استنادی ISI

به گزارش روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، فهرست اساتید دارای پراستناد ترین مقالات در پایگاه استنادی ISI از سوی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری منتشر شد. در این فهرست از دانشگاه علم و صنعت ایران رتبه ششم به آقای دکتر علی کاوه و رتبه بیست و هفتم به آقای دکتر تورج محمدی تعلق دارد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ -

با حضور رئیس جمهور از پژوهشگران و فناوران برتر تجلیل شد

همزمان با هفته پژوهش و با حضور رئیس جمهور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، از 72 نفر از پژوهشگران، مدیران پژوهشی، پارک های علم و فناوری و قطب های علمی برتر تجلیل شد. در این مراسم از آقایان: دکتر تورج محمدی از دانشکده مهندسی شیمی و دکتر مصطفی بهزادفر از دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان پژوهشگر برتر تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ -

گزارش وضعیت چاپ مقالات توسط اعضای هیات علمی

گزارش وضعیت چاپ مقالات توسط اعضای هیات علمی   

img_yw_news
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲ -

مراسم هفته پژوهش دانشگاه در سال 1392

مراسم ویژه گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برگزیده دانشگاه، روز دوشنبه هجدهم آذرماه 1392 با حضور هیات رییسه و اعضای هیات علمی دانشگاه در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ -

جشنواره دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران

با حضور هیات رییسه و اعضای شورای دانشگاه، صبح امروز دوشنبه هجدهم آذرماه 1392، جشنواره دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، رسما افتتاح شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ -

دانشگاه علم و صنعت ایران از دانشگاههای ممتاز و افتخارآفرین کشور است.

مراسم روز فعالیت‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه علم و صنعت ایران، با حضور رییس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)، بعد از ظهر امروز شنبه شانزدهم آذرماه 1392 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

اسامی روزهای هفته پژوهش و فناوری اعلام شد

دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری اسامی روزهای این هفته را که با شعار محوری"پژوهش تقاضا محور و تولید دانش بنیان زیر بنای اقتصاد مقاومتی" را که از 25 الی 30 آذر ماه برگزار می شود اعلام کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

ایران در رتبه بیستم تولید علم دنیا قرارگرفت

دکتر جعفر مهراد رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به حال توسعه تحقیقات علمی در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور به یک سیاست موثر علمی تبدیل شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

انتخاب آقای دکتر شهرتاش به عنوان پژوهشگر برتر صنعت برق

جناب آقای دکتر سید محمد شهر تاش از اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی برق موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر صنعت برق در دومین همایش ارتباط باصنعت برق با دانشگاه ها گردیدند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

انتخاب کتاب "شبکه های توزیع هوشمند" آقای دکتر شهرام جدیدکتاب برگزیده در صنعت برق کشور

کتاب "شبکه های توزیع هوشمند"  آقای دکتر شهرام جدید از اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی برق و عضو قطب علمی اتوماسیون و بهره برداری سامانه های قدرت، موفق به کسب عنوان کتاب برگزیده در صنعت برق کشور در سال 92-1391 گردیدند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

انتصاب سردبیر نشریه "پژوهشهای معماری اسلامی"

با حکم مورخ 9/9/92 ریاست دانشگاه، آقای مهندس عبدالحمید نقره کار برای مدت سه سال به سمت سردبیر نشریه "پژوهشهای معماری اسلامی" منصوب شد.

img_yw_news
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۲ -

کتاب مجموعه قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

   کتاب مجموعه قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سوی اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم منتشر شد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ -

انتصاب به عنوان عضو شورای چاپ و نشر مجلات دانشگاه

با حکم مورخ 4/08/92 رئیس دانشگاه، دکتر سید جواد میر محمد صادقی برای مدت دو سال به عنوان عضو شورای چاپ و نشر مجلات دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب شد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ -

انتصاب به عنوان عضو شورای چاپ و نشر مجلات دانشگاه

با حکم مورخ 4/08/92 رئیس دانشگاه، دکتر مسعود هادیان برای مدت دو سال در سمت عضو شورای چاپ و نشر مجلات دانشگاه علم و صنعت ایران ابقاء شد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ -

عضو شورای چاپ و نشر مجلات دانشگاه

با حکم مورخ 4/08/92 رئیس دانشگاه، دکتر محمدخلج امیر حسینی برای مدت دو سال در سمت عضو شورای چاپ و نشر مجلات دانشگاه علم و صنعت ایران ابقاء شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ -

معرفی کتب تالیفی اعضای هیات علمی دانشگاه توسط ناشران بین­المللی

معاونت پژوهش وفناوری دانشگاه، اسامی هفت کتاب تالیفی اعضای هیات علمی دانشگاه، با مجوز چاپ و نشر ناشران معتبر بین­المللی را اعلام کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ -

اعلام فهرست دانشجویان ممتاز پژوهشی 92

نتایج ارزیابی عملکرد دانشجویان در سال تحصیلی 91 - 92  بر اساس آیین نامه مربوطه در بخش پژوهشی، توسط معاونت آموزشی دانشگاه اعلام شد. لازم به ذکر است که جشن تقدیر از دانشجویان ممتاز در تاریخ هشتم آبان ماه 92 در دانشگاه برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ -

موفقیت در اخذ پروانه کارشناسی استاندارد

گروهی از اعضای هیات علمی دانشگاه موفق به اخذ پروانه کارشناسی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران گردیدند.معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه این موفقیت را به این عزیزان و جامعه دانشگاهی علم و صنعت تبریک گفته و توفیق روز افزون این عزیزان را آرزومند است.

img_yw_news
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲ -

تشریح عملکرد قطب‌های علمی دانشگاه

  صبح روز سه‌شنبه دوم مهرماه 92 ، گزارش عملکرد دوره سوم نه قطب علمی دانشگاه علم وصنعت ایران با حضور جمعی از مسوولان دانشگاه و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ -

تشویق کتب بین­المللی اعضای هیات علمی دانشگاه

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، در نظر دارد اساتیدی که کتب خود را توسط ناشرین معتبر خارجی به چاپ می رسانند به نحو مقتضی مورد تشویق قرار ­دهد.

img_yw_news
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲ -

ارتقاء مرکز تحقیقات فناوری عصبی به پژوهشکده فناوری و مهندسی عصبی

مرکز تحقیقات فناوری عصبی دانشگاه علم و صنعت ایران با موافقت اصولی شورای گسترش آموزش عالی به پژوهشکده فناوری و مهندسی عصبی با سه گروه پژوهشی به شرح ذیل ارتقاء یافت.

img_yw_news
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ -

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه

مراسم تودیع و معارفه معاون پژوهش و فناوری  دانشگاه صبح روز شنبه، پنجم اسفندماه 1391 با حضور هیأت رییسه، مدیران و کارکنان حوزه  معاونت  پژوهشی دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۱ -

انتصاب معاون پژوهش وفناوری ورئیس پژوهشگاه علم وصنعت ایران

باحکم مورخ 25/11/1391رئیس دانشگاه ، دکتر مرتضی منتظری قهجاورستانی برای مدت دو سال به سمت معاون پژوهش و فناوری و رئیس پژوهشگاه علم و صنعت ایران منصوب شد.

img_yw_news
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ -

مراسم سمینار پژوهش دانشگاه در سال 1391

مراسم سمینار پژوهش دانشگاه امسال با حضور سرکار خانم دکتر سلطانخواه، رئیس محترم دانشگاه و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه در روز یکشنبه مورخ 26/9/91 از ساعت 30 :13 در محل مجتمع امام خمینی برگزار می گردد و طی آن از پژوهشگران و فناوران برجسته دانشگاه تقدیر بعمل خواهد آمد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱ -

107 پله صعود رتبه دانشگاه علم و صنعت ایران در پایگاه SIR

  پایگاه SIR گزارش جهانی رتبه بندی سالانه موسسه های علمی و دانشگاه های جهان را در سال 2012 منتشر کرده است. دانشگاه علم و صنعت ایران موفق شد با 107 پله صعود نسبت به سال گذشته به رتبه 667 در سال 2012 ارتقاء یابد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ -

تقدیر از پژوهشگران برتر هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برگزیده دانشگاه علم و صنعت ایران، بیست و ششم آذرماه، با حضور دکتر نسرین سلطان­خواه (معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان)، دکتر فاضلی (رییس سازمان فضایی کشور) و جمع کثیری از اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱ -

عناوین روزهای هفته پژوهش و برنامه ها در سال 1391

عناوین روزهای هفته پژوهش از سوی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم اعلام شد. ایام هفته پژوهش و فناوری با عناوین پژوهشگران و فناوران زمینه سازان مرجعیت علمی سبک زندگی اسلامی، عامل اصلی پیشرفت مدیریت جریان دانش و نوآوری در سایه نظام ملی نوآوری شرکت‌های دانش بنیان مؤلفه موثر در اقتصاد مقاومتی پژوهش و فناوری تولید محور پیشران تولید ملی و دانش آموز و دانشجوی پژوهنده سرمایه‌های فردا مشخص شدند.     

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱ -

شعار هفته پژوهش

دبیرستاد هفته ملی پژوهش وفناوری با اشاره به اینکه شعار هفته پژوهش متناسب با شعار سال است، گفت: امسال نمایشگاه هفته پژوهش با شعار «پژوهش تقاضامحورو تولید دانش بنیان، زیر بنای اقتصاد مقاومتی» برگزار می شود.   

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ -

برگزاری سومین نشست مدیران قطب های علمی دانشگاه

سومین نشست مدیران قطب های علمی دانشگاه با حضور معاون پژوهش و فناوری، مدیر امور پژوهش و مدیران قطب های علمی دانشگاه  روز سه شنبه 9 آبان ماه 1391 در محل سالن کنفرانس معاونت پژوهشی برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱ -

تشکیل قطب علمی «معماری اسلامی» در دانشکده معماری و شهرسازی

از سوی وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری، با درخواست تشکیل قطب علمی «معماری اسلامی» موافقت اصولی بعمل آمد. معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، کسب این موفقیت را به کلیه دانشگاهیان و بخصوص اعضای هیات علمی دانشکده معماری و شهرسازی  تبریک گفته و تداوم موفقیتهای این عزیزان را از خداوند منان خواستار است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ -

حکم سردبیری International Journal of Automotive Engineering

 با حکم مورخ 25/07/91 رئیس دانشگاه، دکتر محمدحسن شجاعی فرد برای مدت سه سال به سمت سردبیر International Journal of Automotive Engineering منصوب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ -

حکم سردبیر نشریه بین المللی مهندسی صنایع و مدیریت تولید

 با حکم مورخ 25/07/91 رئیس دانشگاه، دکتر سیدمحمد سیدحسینی برای مدت سه سال به سمت سردبیر نشریه بین المللی مهندسی صنایع و مدیریت تولید و International Journal of Industrial Engineering & Production Research منصوب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ -

حکم سردبیری Iranian Journal of Electrical & Electronic Engineering

 با حکم مورخ 25/07/91 رئیس دانشگاه، دکتر محمدخلج امیرحسینی برای مدت سه سال به سمت سردبیر  Iranian Journal of Electrical & Electronic Engineering منصوب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ -

سردبیری Iranian Journal of Materials Science and Engineering

 با حکم مورخ 25/07/91 رئیس دانشگاه، دکتر فرهاد گلستانی فرد برای مدت سه سال به سمت سردبیر  Iranian Journal of Materials Science and Engineering منصوب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ -

حکم سر دبیری International Journal of Civil Engineering

 با حکم مورخ 25/07/91 رئیس دانشگاه، دکتر محمد حسن بازیار برای مدت سه سال به سمت سردبیر  International Journal of Civil Engineering منصوب شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۱ -

برگزاری اولین همایش هم اندیشی طرح کلان ملی قطار سریع السیر

اولین همایش هم اندیشی اعضای هیأت علمی در خصوص ایجاد فناوری ملی سامانه حمل و نقل ریلی تندرو روز شنبه مورخ 22/7/91 از ساعت 13 لغایت 15 با حضور تعدادی از اعضای هیات علمی و آقای مهندس دانشمند از معاونت زیرساخت و توسعه وزارت راه و شهرسازی در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع امام خمینی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۱ -

انتخاب دانشجویان ممتاز پژوهشی سال 91-90

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی دانشگاه می رساند، مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 91-90 در دو بخش آموزشی و پژوهشی نیمه دوم آبان ماه سال جاری برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۱ -

بازدید هیأتی از دانشگاه Ajou کره جنوبی

هیاتی از دانشگاه Ajou کره جنوبی به ریاست پروفسور Lim قائم مقام و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی آن دانشگاه و شش نفر دیگر از محققین و اساتید دانشگاه فوق‌الذکر در روز چهارشنبه 12 مهر ماه جهت انجام مذاکرات و بازدید، در دانشگاه حضور یافتند.

img_yw_news
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱ -

مراسم تودیع و معارفه مدیرامور پژوهش دانشگاه

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور پژوهش دانشگاه، صبح روز سه شنبه، چهارم مهرماه 91 با حضور هیأت رییسه، مدیران و کارکنان حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ -

پیام وزیر علوم به مناسبت آغاز سال تحصیلی 92 – 91

  وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشگاهیان کشور به عنوان پیشگامان توسعه و تعالی ایران اسلامی تبریک گفت.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ -

جدیدترین رتبه بندی علمی کشورهای جهان اعلام شد

  رییس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: فعالیت های قابل ستایش استادان و پژوهشگران در دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور به همراه سیاست های مثبت حاکم بر آموزش عالی کشور موجبات ارتقا تولید علم ایران را در بین کشورهای مختلف جهان فراهم آورده است .

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ -

دانشگاه علم و صنعت ایران موفق به کسب جایزه ملی وب گردید

دانشگاه علم و صنعت ایران، موفق به کسب رتبه دوم درسومین دوره جشنواره ارزیابی وب‌گاه‌های حاکمیتی و دریافت جایزه ملی وب از بین 453 وبگاه گردید. رتبه وب سایت دانشگاه علم و صنعت در حوزه خدمات تعاملی بوده و نسبت به رتبه بدست آمده در دوره دوم این جشنواره یک پله ارتقاء داشته است...

img_yw_news
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱ -

انتصاب مدیر امور پژوهش دانشگاه

با حکم مورخ 2/5/1391رئیس دانشگاه، آقای دکتر فرزاد بازدیدی تهرانی برای مدت دو سال به سمت مدیر امور پژوهش دانشگاه منصوب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱ -

دانشگاه علم و صنعت ایران موفق به کسب جایزه ملی وب گردید

دانشگاه علم و صنعت ایران، موفق به کسب رتبه دوم درسومین دوره جشنواره ارزیابی وب‌گاه‌های حاکمیتی و دریافت جایزه ملی وب از بین 453 وبگاه گردید. رتبه وب سایت دانشگاه علم و صنعت در حوزه خدمات تعاملی بوده و نسبت به رتبه بدست آمده در دوره دوم این جشنواره یک پله ارتقاء داشته است...

img_yw_news
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ -

انتصاب رئیس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران

با حکم مورخ 24/03/1391 رئیس دانشگاه، آقای دکتر سید جواد میر محمد صادقی برای مدت دو سال به سمت رئیس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

149 پله صعود رتبه دانشگاه علم و صنعت ایران در پایگاه SIR

  پایگاه SIR گزارش جهانی رتبه بندی سالانه موسسه های علمی و دانشگاه های جهان را در سال 2011 منتشر کرده است. دانشگاه علم و صنعت ایران موفق شد با 149 پله صعود نسبت به سال گذشته به رتبه 774 در سال 2011 ارتقاء یابد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

برگزاری سمینار "Application of fiber reinforced polymers for structural strengthening"

سمینار "Application of fiber reinforced polymers for structural strengthening" توسط قطب علمی حمل و نقل ریلی دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران در روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1391ساعت 11 در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی راه آهن برگزار می گردد. سخنران این سمینار آقای پروفسور Raafat El- Hacha عضو هیئت علمی دانشگاه کالگری کانادا می باشد.

img_yw_news
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

برگزاری سمینار "Application of fiber reinforced polymers for structural strengthening"

سمینار "Application of fiber reinforced polymers for structural strengthening" توسط قطب علمی حمل و نقل ریلی دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران در روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1391ساعت 11 در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی راه آهن برگزار می گردد. سخنران این سمینار آقای پروفسور Raafat El- Hacha عضو هیئت علمی دانشگاه کالگری کانادا می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۰ -

اخذ موافقت اصولی برای قطب علمی، فناوری آلیاژهای با استحکام بالا

دانشگاه علم و صنعت ایران  موفق به اخذ موافقت اصولی برای قطب علمی، فناوری آلیاژهای با استحکام بالا گردید. این مجوز برای فعالیت در دوره سوم قطبهای علمی کشور، توسط شورای قطب های علمی کشور صادر شده است. کسب این موفقیت را به جامعه دانشگاهی علم و صنعت ایران و اعضای قطب های علمی تبریک عرض می نمائیم.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ -

انتصاب مدیر قطب علمی فناوری آلیاژهای با استحکام بالا

با حکم مورخ 19/11/90 ریاست دانشگاه، آقای دکتر سعید قدرت نما شبستری برای مدت دو سال به سمت مدیر قطب علمی فناوری آلیاژهای با استحکام بالا منصوب شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ -

انتصاب مدیر قطب علمی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک

با حکم مورخ 19/11/90 ریاست دانشگاه، آقای دکتر حمید احمدیان برای مدت دو سال به سمت مدیر قطب علمی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک منصوب شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ -

انتصاب مدیر قطب علمی مواد سرامیکی در کاربردهای انرژی و محیط زیست

با حکم مورخ 19/11/90 ریاست دانشگاه، آقای دکتر علیرضا میر حبیبی برای مدت دو سال به سمت مدیر قطب علمی مواد سرامیکی در کاربردهای انرژی و محیط زیست منصوب شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ -

انتصاب مدیر قطب علمی مدیریت روسازی راه، حمل و نقل و ایمنی

با حکم مورخ 19/11/90 ریاست دانشگاه، آقای دکتر محمود عامری برای مدت دو سال به سمت مدیر قطب علمی مدیریت روسازی راه، حمل و نقل و ایمنی منصوب شد.

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 133 queries by YEKTAWEB 4555