[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
تسهیلات::
ارتباط با ما::
::
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
مدیریت های حوزه فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه

امور فرهنگی و فوق برنامه

ارتباطات فرهنگی و اجتماعی

گروه طرح و برنامه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
RSS

AWT IMAGE

..
:: گزارش کارگاه روابط بین فردی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۹ | 
در راستای اجرای طرح استاد مشاور، در تاریخ ٩٨/٩/١٨ کارگاه روابط بین فردی توسط مرکز مشاوره در دانشکده مکانیک برگزار شد. مدرس کارگاه خانم دکترعظیمی بودند.
هدف این کارگاه توضیح مهارت های لازم به منظور برقراری ارتباط مؤثر بود.
همچنین ایشان در مورد مهارت های توجه، مهارتهای انتقاد کردن، مدیریت هیجان در روابط، جراتمندی و نه گفتن، حل تعارض، مهارت های پیگیری و مهارت های انعکاس صحبت نموده و با ذکرچند مثال به توضیح این موارد و تاثیر آن در روابط بین فردی پرداختند.
در این کارگاه توصیه هایی برای افزایش کیفیت گوش دادن فعال نیز مطرح شد.
خانم دکتر همچنین با ارایه چند پرسش از دانشجویان در ارتباط با چگونگی همدلی کردن به توضیح و چگونگی ابراز همدلی و همدردی پرداختند.
::
:: گزارش کارگاه خودشناسی و هدفمندی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۹ | 
کارگاه خودشناسی، هدفمندی و الزامات تربیت توسط آقای سیدحسن پورحسینیان، در تاریخ 98/09/18 در سالن خوارزمی دانشکده مهندسی راه آهن برگزار شد. این کارگاه در راستای طرح استاد مشاور توسط مرکز مشاوره برگزار گردید. در این کارگاه، آقای پورحسینیان به عناوینی همچون عدم شناخت خود و ارزش والای انسانی، عدم هدفمندی، عدم اصالت و ثبات شخصیت و ... پرداختند. همچنین ایشان به مسائل محدودکننده در این زمینه مانند اعتیاد به اینترنت، افراط گرایی و غیره نیز اشاره نمودند.
::
:: گزارش کارگاه آشنایی با مخاطرات موادمخدر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۹ | 
در راستای اجرای طرح استاد مشاور، کارگاه آشنایی با مخاطرات مواد مخدر توسط مرکز مشاوره در تاریخ ٩٨/٩/١٨ در دانشکده صنایع برگزار گردید. مدرس کارگاه جناب آقای دکتر غلامیان بودند.
هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی دانشجویان با مخاطرات مواد مخدر جدید بود. در این کارگاه آقای دکتر به توضیح چندین نوع مواد مخدر صنعتی و سنتی و تاثیرات آن بر روی روح و جسم مصرف کننده پرداختند.
همچنین ایشان با ارائه چند مثال علنی در جامعه مهمترین آثار مصرف مواد را بررسی کردند.
::
:: برگزاری نشست کانون همیاران ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۸ | 
به اطلاع اعضای کانون همیاران سلامت روان می رساند نشست مجمع عمومی کانون و انتخابات هسته مرکزی فردا سه شنبه 19 آذر ساعت 13 الی 15 در سالن اجتماعات مرکز مشاوره برگزار می گردد. 
لازم به یادآوری است حضور در این نشست برای کلیه اعضا الزامی می باشد.
::
:: سومین نشست هم اندیشی با اولیاء دانشجویان ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۸ | 
سومین نشست هم اندیشی مرکز مشاوره با اولیا دانشجویان در روز سه شنبه مورخ 98/9/12 از ساعت 9  الی 14 در مجتمع رفاهی اساتید دانشگاه برگزار گردید، با توجه به نقش مهم و اثر بخش خانواده در روند عملکرد تحصیلی دانشجویان و اهمیت و نقش مرکز مشاوره بر ایجاد و تداوم رابطه دوسویه و موثر با خانواده دانشجویان در جهت ارائه خدمات مشاوره ای مناسب به دانشجویان و همچنین ارتقا سطح آگاهی والدین در رابطه با مسائل دوران جوانی و دانشجویی و.. هدف از برگزاری از این نشست، تعامل هر چه بیشتر اولیا دانشجویان با مرکز مشاوره دانشگاه و آشنایی با دغدغه های اولیا در ارتباط تعاملی شان با فرزند دانشجویشان بوده است. در این نشست جناب آقای ساویز، مشاور محترم معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخته و در انتهای جلسه به پرسش های اولیا نیز پاسخ دادند.
::
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 70 queries by YEKTAWEB 4030