[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
تسهیلات::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه

امور فرهنگی و فوق برنامه

ارتباطات فرهنگی و اجتماعی

گروه طرح و برنامه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: معرفی مدیر و پیام ::
 | تاریخ ارسال: 1395/10/20 | 

 
 دکتر علی اکبر شیرزادی جاوید
رئیس مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه


سوابق اجرایی:
۱-مسئول تدوین برنامه راهبردی دانشکده عمران
۲-دبیر کمیته اصلاح الگوی مصرف دانشگاه
۳-معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی عمران
عضو هیئت علمی گروه سازه، دانشکده مهندسی عمران
انسان در طول زندگی خود، همواره نیاز به اتخاذ تصمیم دارد. این تصمیمات با رشد و افزایش سن، حساس تر و دارای تاثیر بیشتری بر ابعاد مختلف زندگی فرد می شود. لذا در بسیاری از اوقات، فرد شخصاً نمی تواند نسبت به اتخاذ یک تصمیم موفق اقدام نماید. بنابراین اخذ مشورت از افراد دارای تجربه در آن زمینه اجتناب ناپذیر است. شاید بخاطر همین است که در تعالیم دینی ما نیز مکرراً به فواید مشورت با افراد صاحب صلاحیت تاکید شده است. چه بسیار افرادی که با یک تصمیم شخصی و اشتباه دچار بحران های فراوان در زندگی شده اند و همچنین چه بسیار افرادی که یک تصمیم درست، باعث جهش قابل ملاحظه در ابعاد مختلف زندگی آنها شده است. همچنین در فراز و نشیب های زندگی، همواره مسائل و مشکلاتی برای افراد ایجاد می شود که این مسائل می تواند روال و زندگی طبیعی فرد را با چالش مواجه نماید.
با عنایت به این موارد، همواره نیاز به مراکزی تحت عنوان مشاوره در هر جامعه وجود داشته است تا افراد متخصص بتوانند هم در زمان مسائل و مشکلات و هم در سایر زمان هایی که نیاز به اتخاذ تصمیم مهمی در زندگی یک فرد ایجاد شده است، به ایشان کمک نمایند. مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران، با دارا بودن پرسنل و کادر درمان متخصص در ابعاد مختلف شامل روان شناسی بالینی، ازدواج و خانواده و تحصیلی در خدمت خانواده بزرگ دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد.
بدیهی است اصل اول که در همه مراکز مشاوره بویژه در مرکز مشاوره این دانشگاه به آن پایبند هستیم، اصل محرمانه بودن اطلاعات مراجعین عزیز و حفظ اسرار آنها می باشد. بنابراین مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان محرم و شنونده مسائل و مشکلات مراجعین محترم می باشد و امید است به فضل و عنایت خداوند متعال، بتوانیم در رفع این مسائل و اتخاذ تصمیمات مناسب یاری گر شما باشیم.
ایمیل ارتباطی رئیس مرکز                shirzadiust.ac.ir
تلفن تماس:                          ۳-۷۷۲۴۰۳۹۲      داخلی ۲۴۱۵ و ۲۴۱۱

::
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 48 queries by YEKTAWEB 4570