wrapper

اخبار عمومی مرکز

اطلاعیه دوره HSE

کلیه دانشجویان دانشگاه می توانند هر هفته در سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه دوره HSE  را گذرانده و در آزمون شرکت نمایند. این دوره برای کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال 96 الزامی می باشد. در صورت نگذراندن این دوره از ورود این دانشجویان به آزمایشگاه ها و کارگاه ها جلوگیری به عمل خواهد آمد و مجوز دفاع از پایان نامه به آنها داده نخواهد شد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی 96 که در حال ... ..

اطلاعیه دانشکده فناوری های نوین

به اطلاع دانشجویان واحد آموزش الکترونیکی دانشکده فناوری های نوین می رساند در صورت عدم تکمیل فرم مشخصات فردی، فرم مذکور را پس از تکمیل به امور آموزش دانشکده تحویل نمایند.   ..

اطلاعیه مهم دانشکده فناوری های نوین

دانشجویان فناوری های نوین ورودی 96، حداکثر تا روز یکشنبه مورخ ( 1397/07/15 ) فرصت دارند نسبت به تکمیل و ارسال فرم تصویب موضوع سمینار کارشناسی­ارشد از طریق سیستم آموزشی گلستان منوی پیشخوان خدمت اقدام نمایند. درصورت عدم ارسال و تصویب موضوع سمینار اجازه دفاع از سمینار را در آبان سال 1397 نخواهند داشت. درصورت عدم ارسال نهایت تا تاریخ مذکورکلیه عواقب آموزشی ( کسر دو نمره از نمره نهایی سمینار) ... ..

بروزرسانی LMS

قابل توجه دانشجویان محترم به اطلاع می رساند به منظور به روزرسانی اسامی دانشجویان هر درس در سیستم LMS و اعمال تغییرات حذف و اضافه دروس، سیستم LMS تا ساعت 14 امروز دوم مهر قابل دسترسی نخواهد بود   ..

زمان شروع کلاس های مرکز آموزش الکترونیکی

    "به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاسهای مرکز آموزش الکترونیکی برای دانشجویان ورودی 96 و قبل از روز 97/6/24 شروع می شود   به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاسهای دانشجویان ورودی 97 از روز 97/6/31 آغاز می گردد"       ..

قابل توجه دانشجویان فناوری های نوین ورودی 97

ضمن عرض تبریک به‌مناسبت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد دردانشکده فناوری های نوین، به اطلاع می‌رساند دانشجویان آموزش الکترونیکی پس از ثبت‌نام در ستاد اصلی، الزامی ایست جهت تکمیل پرونده دانشجویی و ارائه ریز نمرات تایید شده دانشگاه مقطع کارشناسی خود و یک قطعه عکس 3*4 و نیز به جهت انتخاب واحد به اتاق تحصیلات تکمیلی دانشکده فناوری های نوین نزد خانم فرزادمنش و یا خانم ساکی مراجعه نمایند.​ ... ..

دانشجویان دو ترم مشروطی

قابل توجه دانشجویان با وضعیت دو ترم مشروطی: به اطلاع دانشجویانی که در دو ترم تحصیلی مشروط شده اند می رساند به هیچ وجه در نیمسال اول 98-1397 اخذ واحد ننمایند. توجه داشته باشید سیستم گلستان به صورت خودکار منعی برای ثبت نام ایجاد نمی کند و مسئولیت کنترل وضعیت اخراج با دانشجو است. در صورت اخذ واحد و پس از بسته شدن سیستم گلستان امکان استرداد شهریه ... ..

اطلاعیه HSE

دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی هستند و نیاز به اخذ مجوز دفاع دارند به گونه ای برنامه ریزی نمایند که حتما در آزمون HSE شرکت نمایند. پس از آزمون سوم مرداد آزمون بعدی هفتم شهریور برگزار می گردد و برای دانشجویانی که می خواهند از شهریور در آزمون های هفتگی شرکت کنند از سوم مرداد می توانند با ورود به سایت ثبت نام در آزمون های شهریور ... ..

داوطلبان آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 97

قابل توجه داوطلبان آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 97 که علاقمند به انتخاب رشته های مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران هستند به اطلاع می رساند با توجه به تصمیم معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال جاری کد رشته های ویژه شاغلین حذف شده است. لذا شاغلین متقاضی ادامه تحصیل در این مرکز نیز باید کد رشته های عادی اعلام شده در دفترچه ... ..

پایان نامه

قابل توجه دانشجویان محترم:   به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد مرکز آموزش الکترونیکی که درس پایان نامه اخذ کرده‌اند یا قصد اخذ درس مذکور را دارند (دانشجویان آموزشی – پژوهشی) می‌رساند: جهت کاهش هزینه تمدید پایان نامه ایشان، طبق مصوبه هیات رئیسه محترم دانشگاه، از این پس   ..
سایر مطالب این بخش
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری