[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی::
مدیریت ها::
حوزه تابعه::
مسئولین::
راهنمای معاونت::
فرآیند کاری::
تسهیلات سایت::
برقراری ارتباط::
اخبار و اطلاعیه ها::
اطلاعیه های حوزه معاونت::
::
پیوند

دفتر مقام معظم رهبری

AWT IMAGE

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان سنجش آموزش کشور

بنیاد ملی نخبگان


.. 
دانلود راهنمای سامانه رزرو غذا
              
              
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

نشانی:تهران،م رسالت،خ هنگام ،خ دانشگاه علم و صنعت ایران
تلفن: 73228400
  دور نگار :77491233
    پیامک: 30004747479817
 کد پستی: 13114-16846
پست الکترونیک :sta@iust.ac.ir

..
ویژه

حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت. 

* این شهید عزیزِ ما هم دل و جگر داشت به دهان خطر میرفت و ابا نداشت؛ هم با تدبیر بود؛ منطق داشت برای کارهایش. این شجاعت و تدبیرِ توأمان، فقط در میدان نظامی هم نبود، در میدان سیاست هم همین جور بود. 

* شهید سلیمانی یک فرمانده جنگاورِ مسلّط بر عرصه‌ی نظامی بود، در عین حال بشدّت مراقب حدود شرعی بود. 
 


آنچه بنده به عنوان تحوّل عرض میکنم، بکلّی متفاوت است با این تحوّلی که گاهی در زبان دشمنان تکرار میشود. آنچه بنده از کلمه‌ی تحوّل به عنوان تحوّل اراده میکنم، عبارت است از تغییر بخشها و نقاط معیوب؛ چه در نظام اسلامی، چه در جامعه‌ی ایرانی. ما نقاط معیوب داریم، بخشهای ضعیف داریم، ضعفهایی داریم؛ این ضعفها را باید شناسایی کنیم، این نقاط را باید مشخّص کنیم و با اراده‌ی قاطع ــ که حالا خواهم گفت که کار آسانی هم نیست  ــ ضعفها را برطرف کنیم و تبدیل به قوّت کنیم.
مقام معظم رهبری
..
ابزار اینترنت
..
:: راه اندازی جاده سلامت دانشگاهیان علم و صنعت ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1400/12/11 | 
 
راه اندازی جاده سلامت دانشگاهیان علم و صنعت ایران
در راستای اجرای سیاست توسعه ورزش همگانی در میان دانشگاهیان علم و صنعت ایران و نظر به محدودیت‌های ناشی از شیوع سویه‌های جدید کرونا و عدم امکان بهره‌مندی از اماکن ورزشی سرپوشیده، اداره تربیت بدنی اقدام به تجهیز و راه اندازی جاده سلامت دانشگاهیان نمود.
در این راستا در ضلع شمالی مجموعه ورزشی دانشگاه و در مسیر پیاده روی ورزشکاران گرامی،  تعداد ۲۴ دستگاه ورزشی جهت استفاده عموم دانشگاهیان تهیه و نصب گردید. شایان ذکر است که تابلوهای نحوه استفاده از دستگاه‌ها در کنار تجهیزات جانمایی گردیده است. همچنین کارکنان اداره تربیت بدنی آماده پاسخگویی به مراجعین محترم جهت آشنایی با مزایا و نحوه استفاده از دستگاه‌ها می‌باشند.
در ادامه توسعه ورزش همگانی در دانشگاه و به منظور ارتقا سطح سلامت جسمانی و ایجاد روحیه نشاط، شادابی و افزایش تحرک قشر جامعه دانشگاهی، با بهبود شرایط کرونایی کشور و شرایط جوی، متعاقبا جزئیات اجرای برنامه‌های ورزش همگانی اداره تربیت بدنی با حضور مربیان ورزشی اطلاع رسانی می گردد.
                  
                 
 
دفعات مشاهده: 1420 بار   |   دفعات چاپ: 149 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
Student Assistant
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .