تودیع و معارفه معاون طرح و توسعه و رئیس دانشکده شیمی

  مراسم تودیع و معارفه معاون طرح و توسعه دانشگاه ورئیس دانشکده شیمی برگزار شد:

  AWT IMAGE     AWT IMAGE

  مراسم تودیع و معارفه معاون طرح و توسعه دانشگاه و رئیس دانشکده شیمی، دوشنبه 25 آذرماه با حضور رئیس دانشگاه، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، اعضاء هیات رئیسه دانشگاه و مشاور رئیس و مدیر کل دفتر ریاست وکارکنان معاونت طرح و توسعه، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده شیمی و مهندسی شیمی در محل مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار شد.

  در ابتدای مراسم دکتر جبل عاملی رئیس دانشگاه ضمن خوشامدگویی به حاضران، از زحمات دکتر انبیاء به عنوان معاون طرح و توسعه دانشگاه تشکر نمود و گفت: «در سال 85 با شروع فعالیت مدیریت جدید، دانشگاه با موارد متعددی از پروژه های نیمه کاره و طرحهای جدیدی که برای توسعه دانشگاه ضرورت داشت، مواجه بوده است که ساختارهای موجود، پاسخگوی نیازهای دانشگاه نبود». از این رو از دکتر انبیاء خواهش کردیم در حوزه جدیدی به نام معاونت طرح و توسعه، سه محور مربوط به پروژه های عمرانی، جذب منابع مالی از بیرون و تقویت نظارت و ارزیابی دانشگاه را پیش ببرد که شاهد رشد بسیار زیادی دراین زمینه ها از جمله پروژه های عمرانی دانشکده برق و صنایع، سلف سرویس دانشجویی، مجتمع برج کلاسها و ... بودیم.

  رئیس دانشگاه در ادامه از زحمات دکتر تورج محمدی و دکتر آزاده تجردی در مدت مسوولیت رئیس دانشکده مهندسی شیمی و شیمی تقدیر به عمل آورد و از دکتر انبیاء نیز به خاطر پذیرش مسولیت دانشکده شیمی تشکر و قدردانی نمود.

  سپس دکتر منصور انبیاء درباره فعالیتهای انجام شده در حوزه معاونت طرح و توسعه و همچنین درخصوص دانشکده شیمی توضیحاتی ارائه کرد و پس از آن حجت الاسلام والمسلمین حضرت حاج آقای شاه آبادی ودکتر آزاده تجردی مطالب کوتاهی را بیان نمودند.

  ضمناً دکتر تورج محمدی نیز توسط رئیس دانشکده برای مدت دو سال دیگر در سمت رئیس دانشکده مهندسی شیمی ابقاء شد.

  این جلسه که با صرف نهار همراه بود با اهدای لوح تقدیر و هدایا به دکتر انبیاء و دکتر تجردی خاتمه یافت.

 

 

 


دفعات مشاهده: 8996 بار   |   دفعات چاپ: 2885 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 523 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.