قابل توجه متقاضیان دکتری ورودی ۱۴۰۲

 | تاریخ ارسال: 1402/2/24 | 
بسمه تعالی
اطلاعیه شماره ۱ مصاحبه دکتری ۱۴۰۲
ضمن عرض تبریک به مناسبت پذیرش اولیه، به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان چند برابر ظرفیت کد رشته‌های امتحانی آزمون سال ۱۴۰۲ به دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده فناوری­‌های نوین معرفی شده‌اند؛ می‌رساند که جهت فرآیند بررسی پرونده و انجام مصاحبه بصورت حضوری، مدارک زیر مورد نیاز می‌باشد:
مدارک مورد نیاز مرحله دوم آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۲ ( ارسال به صورت بارگذاری از طریق سیستم گلستان)

۱-  مدرک کارشناسی (آن دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست مدرک کاردانی را نیز ارسال نمایند).
۲- مدرک کارشناسی ارشد (آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ  ۳۱/۶/۱۴۰۲در مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۳۰/۱۱/۱۴۰۱ را ارسال نمایند).
۳- دانشجویانی که دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را انجام داده ولی هنوز موفق به تسویه حساب نشده‌اند، گواهی مبنی بر دفاع و با ذکر معدل را ارسال نمایند.
۴- فایل PDF   پایان‌نامه‌ کارشناسی در صورت امکان
۵- فایلPDF   پایان‌نامه‌ کارشناسی ارشد
۶- ریز نمرات دوره کاشناسی و کارشناسی ارشد
۷- مدارک زبان (IELTS, MSRT, TOLIMO, TOEFL)  در صورت داشتن
۸- مقالات ISI، علمی و پژوهشی، کنفرانس‌ها
۹- مربیان دانشگاه‌ها باید گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت متبوع را ارائه نمایند. مربیان دانشگاه آزاد اسلامی باید معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی آن دانشگاه را نیز بارگذاری نمایند.
۱۰- کارت ملی و صفحه اول شناسنامه
۱۱-  ارائه مدارک ایثارگری
۱۲- پرداخت مبلغ ۱،۶۸۰،۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و هشتاد) هزار ریال بابت هر جلسه مصاحبه جداگانه
۱۳- اطلاعات کامل­تر درخصوص تاریخ و ساعات برگزاری آزمون که به صورت حضوری برگزار می­‌گردد، در سایت‌ دانشکده‌ متعاقباً اعلام خواهد شد.
توجه مهم:  کلیه داوطلبان ملزم می‌باشند از طریق سیستم گلستان (golestan.iust.ac.irمدارک خود را برای مصاحبه بارگذاری نمایند و مبلغ ذکر شده را به صورت الکترونیکی از طریق سیستم گلستان پرداخت نمایند.
زمان بارگذاری مدارک از تاریخ ۳/۳/۱۴۰۲ الی ۱۰/۳/۱۴۰۲ خواهد بود و نام کاربری به‌صورت شماره داوطلبی +۰۶۱۰۰ (بدون فاصله) و گذرواژه، کد ملی می‌باشد. (به‌عنوان مثال نام کاربری داوطلبی با شماره ۱۲۳۴۵۶ می‌شود: ۰۶۱۰۰۱۲۳۴۵۶)

 دانشگاه علم وصنعت -تحصیلات تکمیلی دانشکده فناوری­‌های نوین

دفعات مشاهده: 738 بار   |   دفعات چاپ: 63 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر