آیین نکوداشت جناب آقای دکتر غلامحسین یاری

 | تاریخ ارسال: 1401/7/17 | 
روز شنبه  ۱۶ مهرماه ۱۴۰۱، مراسمی جهت نکوداشت هیات علمی پیشکسوت دانشکده ریاضی،  جناب آقای دکتر غلامحسین یاری با حضور اعضای محترم هیئت علمی دانشکده برگزار گردید. در ابتدای این مراسم ریاست محترم دانشکده جناب آقای دکتر علاییان ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه،  از زحمات بی دریغ و خستگی ناپذیر جناب آقای دکتر یاری که  از نظر علمی، اخلاقی و حرفه ای از استادان ممتاز در دانشگاه و به عنوان الگو برای سایرین هستند، تقدیر نمودند.
در ادامه مراسم، اعضای هیئت علمی دانشکده نیز با بیان خاطراتی از دکتر یاری در وصف فضایل اخلاقی و درجات علمی ایشان سخن گفتند. 
در فراز پایانی مراسم، جناب آقای دکتر یاری ضمن تشکر و قدردانی از  برگزارکنندگان و حاضرین در این جلسه، یادآور شدند این دانشکده از دیرباز به همت تمامی مسئولین و استادان بزرگوار تاسیس شده و ابراز امیدواری کردند که در آینده نیز همچون گذشته با همت مسئولین و اعضای هیئت علمی، موفق و موثر عمل نماید وسعی کنیم تا همواره نام نیکی از خود به یادگار بگذاریم.
در پایان برنامه، دکتر علاییان برای یکایک اعضای هیات علمی پیشکسوت دانشکده ریاضی جناب آقایان دکتر یاری، دکتر مالک نژاد، دکتر گلبابایی، دکتر علیرضایی، دکتر پاریاب، دکتر تولایی و دکتر مختارزاده آرزوی سلامت و برای اعضای هیات علمی پیشکسوت فقید دانشکده سرکار خانم دکتر جذبی، جناب آقایان دکتر شیدفر، دکتر اسرافیلیان و دکتر حسنی طلب رحمت کردند. 
 اهدای لوح تقدیر و هدایا  پایان بخش مراسم بود. لازم به ذکر است، جناب آقای دکتر غلامحسین یاری از سال ۱۳۶۵ همکاری خود را با دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز کردند و در سال ۱۴۰۰ به افتخار بازنشستگی نائل شدند. از نمونه خدمات ماندگار ایشان، تلاش جهت ساخت ساختمان فعلی دانشکده ریاضی در دوران تصدی ریاست دانشکده،  تربیت دانشجویان ارزشمند، تالیف چندین جلد کتاب معتبر و مرجع در رشته آمار و احتمال و چاپ مقالات متعدد را می توان برشمرد.
متن لوح سپاس به این شرح است.
استاد گرامی
جناب آقای دکتر غلامحسین  یاری
چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر دانشگاه گذراندند و در جهت تحقق اهداف کارشان خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی، صبر و شکیبائی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همکاران از علم و دانش خود بخشیدند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران سپردند.
اینجانب به نمایندگی از سوی همکاران دانشکده ریاضی، ضمن عرض تبریک بازنشستگی جنابعالی، از زحمات بی دریغ ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نموده، توفیق روز افزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت می‌نمایم.
با تقدیم احترام
مهدی علائیان
رئیس دانشکده ریاضی

در حاشیه این جلسه، سرکار خانم دکتر پرستو کعبی نژاد به عنوان عضو جدید هیئت علمی دانشکده ریاضی معرفی و برای ایشان آرزوی موفقیت شد. 

دفعات مشاهده: 629 بار   |   دفعات چاپ: 113 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر