همایش روز باز دانشگاه علم و صنعت ایران برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۱

 | تاریخ ارسال: 1401/5/2 | 
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، همایش روز باز ۱۴۰۱ دانشگاه علم و صنعت ایران را از روز شنبه ۱ الی چهارشنبه ۵ مردادماه جاری به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می‌کند.
همایش «روز باز»، برنامه‌ای است که از سال‌ها قبل، با هدف آشناسازی داوطلبان کنکور پذیرفته شده در مرحله اول آزمون سراسری با رشته-گرایش‌های موجود دانشگاه علم و صنعت ایران و امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی، فضاهای دانشگاهی و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و... کمک به انتخاب رشته آنان برگزار می‌شود.
در همین راستا، در روز سه شنبه ۴ مردادماه از ساعت۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ وبینار معرفی رشته‌های ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر با حضور رئیس و اعضای هیئت علمی دانشکده به همراه کلیپ‌هایی از امکانات و ظرفیت‌های دانشکده به صورت مجازی و زنده، پخش می‌گردد تا علاقه‌مندان و به ویژه داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، با مهارت‌ها و قابلیت‌های دانش‌آموختگان، فرصت‌های اشتغال و آینده کاری رشته ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر و توانمندی‌ها، قابلیت‌ها و امکانات دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران آشنا شوند.
امکان پرسش و پاسخ از اساتید، در وبینار، برای علاقه‌مندان فراهم می‌باشد.
در روز چهارشنبه ۵ مردادماه از ساعت ۸ تا ۱۳ امکان بازدید حضوری علاقه‌مندان از دانشکده فراهم خواهد بود.
همچنین به تسهیلات و امکاناتی که دانشگاه علم و صنعت ایران در اختیار رتبه‌های برتر کنکور سراسری قرار می‌دهد، در سایت همایش روز باز اشاره شده است.
داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر همایش روز باز به نشانی http://sca.iust.ac.ir مراجعه نمایند.

لینک ورود به همایش روزباز ۱۴۰۱:
https://meetingvc.iust.ac.ir/openday
لینک ثبت نام برای همایش حضوری روزباز ۱۴۰۱ (چهارشنبه ۵ مرداد):
https://digiform.ir/w۵۲bee۸۸۱ 

دفعات مشاهده: 294 بار   |   دفعات چاپ: 23 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر