برگشت به دانشگاه علم و صنعت ایران
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
معرفی::
شرکت در جشنواره دانشگاهی::
نمایشگاه مجازی::
برگزیدگان‌دهمین‌جشنواره‌‌‌دانشگاهی::
جشنواره‌های‌ پیشین::
افتخارات::
اخبار جشنواره::
آلبوم تصاویر::
ارتباط با ما::
::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: دانشگاه تهران میزبان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت ::
 | تاریخ ارسال: 1400/6/20 | 


خبر

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به عنوان دبیر این جشنواره انتخاب شد.

به گزارش امور سامانه‌ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ آیین رونمایی از پوستر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت سه‌شنبه شانزدهم شهریورماه با حضور مهندس محمدهادی عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و دبیر جشنواره و  دکتر سید عباس احمدی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

مهندس محمد هادی عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در ادامه نشست گفت: بسیار خرسندیم دانشگاه تهران میزبانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت را پذیرفته است، چراکه به تعبیر مقام معظم رهبری دانشگاه تهران نماد آموزش عالی در کشور است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه تهران دبیرخانه اجرایی جشنواره را بر عهده دارد و برنامه‌های ارزشمندی را در نظر گرفته است، بیان کرد: امیدواریم با توجه به برنامه واکسیناسیون که از سوی وزارت بهداشت برای جامعه دانشگاهیان دنبال می‌شود، بتوانیم بخشی از برنامه را به‌صورت، ترکیبی از حضوری و مجازی برگزار کنیم، دانشگاه‌ها نقش مهمی در امید بخشی به جامعه دارند و انجمن‌های علمی دانشجویی به‌عنوان زیر مجموعه این نهاد، می‌توانند در این زمینه نقش آفرین باشند.

 مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری افزود: پس از یازدهمین جشنواره حرکت که در اصفهان برگزار شد، رقابت‌های جشنواره به‌صورت بین‌المللی در دو بخش دانشجویان ایرانی و خارجی شکل گرفت. به دنبال آن هستیم که دانشجویان ایرانی بتوانند در بخش دانشجویان خارجی به رقابت بپردازند.

مهندس عسکری با اشاره به اینکه بارگذاری آثار جشنواره به مدت یک ماه از ۲۰ شهریور ماه تا ۲۰ مهر ماه در سامانه جشنواره به آدرس festival.dmsrt.ir امکان‌پذیر است، افزود: کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌ها و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها می‌توانند آثار برگزیده خود را در مدت تعیین شده، در سامانه جشنواره بارگذاری کنند.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پایان خاطر نشان کرد: در دوره‌های قبلی جشنواره، از کشورهای مختلفی در جشنواره شرکت کردند و امیدواریم امسال نیز شاهد حضور دانشجویان خارجی باشیم.

شایان ذکر است؛ در پایان نشست پوستر چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی حرکت با حضور «مهندس محمدهادی عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری»، «دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و دبیر جشنواره» و «دکتر سید عباس احمدی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران» رونمایی شد.

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 535 بار   |   دفعات چاپ: 42 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

harekat festival iust
Persian site map - English site map - Created in 0.16 seconds with 47 queries by YEKTAWEB 4331