برگشت به دانشگاه علم و صنعت ایران
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی امور آموزش::
مدیریت امور آموزش::
معرفی ادارات::
اخبار و اطلاعیه ها::
آئین نامه کارشناسی و کهاد::
تقویم آموزشی::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

تهران، میدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران، امور آموزش 

تلفن: 77491027
73225515
73225516

نمابر: 77491028

پست الکترونیکی:

eduaffairs@iust.ac.ir

..
فرم های مورد نیاز
..
:: اطلاعیه تعطیلی دو هفته ای دانشگاه علم و صنعت از ابتدای آذرماه سال جاری مصوب ستاد مقابله با کرونا ::
 | تاریخ ارسال: 1399/8/29 | 
 احتراماً مصوبه جلسه مورخ ۹۹/۰۸/۲۹ ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علم و صنعت ایران جهت آگاهی و هرگونه اقدام لازم ابلاغ می‌گردد:
 در اجرای بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۹۹/۰۸/۲۷ ریاست محترم سازمان اداری و استخدامی کشور و با توجه به ابلاغیه شماره ۱۸۴۵۴۸ مورخ ۹۹/۰۸/۲۸وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری، طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب 
با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرهای کشور، و بنابر بند ۳-۳ بخشنامه فوق، فعالیتهای دانشگاه از تاریخ اول آذر لغایت چهاردهم آذر  به مدت دوهفته به صورت دورکاری و بدون حضور فیزیکی و با رعایت ملاحظات مندرج در بندهای زیر صورت می پذیرد.
 ۱ - کلیه برنامه ها و فعالیت های آموزشی کمافی السابق به صورت غیر حضوری و مجازی با جدیت ادامه می‌یابد و اساتید محترم علاوه بر برگزاری کلاسها کلیه وظایف محوله آموزشی و تحقیقاتی خود به ویژه راهنمایی دانشجویان، رفع اشکال و جلسات دفاعیه را به صورت غیر حضوری انجام خواهند داد. 
۲- اقدامات ضروری پشتیبانی و اجرایی توسط مدیران واحدها به نحوی برنامه ریزی شود که وقفه و خللی در فعالیت های آموزشی پژوهشی و فناوری دانشگاه ایجاد نگردد و به منظور خدمات رسانی مناسب و تکریم ارباب رجوع در این ایام مقرر گردید کلیه درخواست های دانشجویی از طریق ارسال ایمیل به کارشناسان مربوطه انجام پذیرد و با ارسال نسخه پیگیری (CC) حسب مورد به آدرس ایمیل  urgentiust.ac.ir کمیته اضطرار ستاد مقابله با کرونا دانشگاه که متعاقبا اعلام خواهد شد نظارت مستمر بر این امور صورت پذیرد.
 ۳- در این ایام ورود دانشجویان به دانشگاه مجاز نخواهد بود. مگر در موارد استثناء و فعالیت‌های حساس که می بایست با درخواست حضور دانشجو در سامانه گلستان و پذیرش مسئولیت استاد راهنما و تایید کمیته اضطرار ستاد مقابله با کرونا دانشگاه انجام پذیرد. بدیهی است تمامی مجوزهای صادر شده قبلی از این  تاریخ ملغی می باشد. 
۴ - با توجه به بخشنامه ستاد ملی کرونا تا اطلاع بعدی پذیرش دانشجوی جدید در خوابگاه های دانشگاه امکان پذیر نیست و بررسی کلیه درخواست ها به بعد از این ایام موکول می گردد. لیکن استقرار دانشجویان تحصیلات تکمیلی ساکن در خوابگاه ها که ضرورت حضورشان برای عدم وقفه در انجام تحقیقات ضروری باشد سکونت در خانه محسوب شده و بلا مانع است

 ۵ - کلیه جلسات و رویدادهای دانشگاه از قبیل شوراها و کمیته های دانشکده ها و پژوهشکده ها و سمینارهای پژوهشی که به صورت مجازی امکان برگزاری دارند طبق روال معمول برگزار خواهند شد.
۶- همه فعالیت های فرهنگی _ اجتماعی و مرکز مشاوره مربوط به دانشجویان ،استادان ، کارکنان و خانواده های آنان به صورت غیر حضوری وبا استفاده از سامانه ها و کانال ها ی مجازی متعارف معاونت فرهنگی واجتماعی ادامه خواهد داشت.
۷-ورود و خروج پرسنل شرکتهای مستقر در مرکز رشد و مراکز نوآوری که مشمول ممنوعیتهای اعلامی ستاد ملی کرونا نباشند صرفا با تایید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه امکان پذیر خواهد بود.
 ۸- حضور کارکنان جهت انجام امور مربوط به سامانه های الکترونیکی، حفاظت فیزیکی، تاسیسات و ساختمان، فضای سبز و خدمات پشتیبانی مرتبط با دانشجویان مستقر در خوابگاه ها (شامل کارکنان ادارات امور خوابگاه مرکز بهداشت و پرسنل خدمات خوابگاهی) با حداقل تعداد ممکن بسته به اعلام مدیر واحد مربوطه و تایید معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه ضروری است.
۹- کلیه فعالیتهای دانشگاه جهت تداوم خدمات رسانی از طریق دورکاری ادامه خواهد داشت. چنانچه در مواقع ضروری انجام یا فراهم کردن مقدمات برخی از امور نیاز به حضور در دانشگاه داشته باشد کارکنان با نظر مدیر مربوطه و تایید معاونت اداری،مالی و مدیریت منابع به صورت موردی در دانشگاه حضور خواهند یافت.
 شایان ذکر است در همه مواردی که حضور افراد در دانشگاه مجاز شمرده شده است افراد ملزم به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهند بود بدیهی است در صورت تغییر وضعیت هشدار از نظر میزان فراگیری بیماری کووید ۱۹ نحوه حضور اعضای هیئت علمی کارکنان و دانشجویان در بخشنامه‌های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد


آدرس کانال معاونت آموزشی:
https://t.me/iust_edu 
http://sapp.ir/iustedu 
https://ble.ir/iustedu

 
دفعات مشاهده: 550 بار   |   دفعات چاپ: 191 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 49 queries by YEKTAWEB 4612