[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده::
معرفی افراد::
امور آموزشی::
امور پژوهشی::
آیین نامه ها و فرم ها::
اخبار::
آلبوم تصاویر::
::
سخن روز
  گزیده سخنان رهبری  در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی

نهادینه شدنِ احساس قدرت و عزّت در کشور
 یک زاویه‌ی دید دیگر هم وجود دارد و آن احساس قدرت و عزّتی است که در کشور نهادینه شده، که این خیلی چیز مهمّی است؛ یعنی در کشور یک احساس نهادینه‌شده‌ای در عموم تقریباً وجود دارد. حالا بعضی‌ها منفی‌بافی میکنند و ضعفهایی را که در وجود خودشان هست، به کشور، به جامعه، به نظام جمهوری اسلامی نسبت میدهند لکن واقعیّت قضیّه این است که خوشبختانه در کشور یک احساس عمومی عمیقی وجود دارد و آن، احساس عزّت و قدرت است.
99/2/28

..
پیوندبا سیستم های دانشگاه

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
مجله های علمی

AWT IMAGE

مجله مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه علم وصنعت ایران

AWT IMAGE

مجله علم و مهندسی ایران

..
پیوندهای مفید
..

:: چاپ کتاب ::
 | تاریخ ارسال: 1398/9/20 | 
ترجمه و چاپ کتاب
عنوان: نانومواد پیشرفته برای کاربردهای هوافضایی
 
کتاب حاضر توسط جناب آقای دکتر میثم جلالی عضو هیات علمی دانشکده فناوری‌های نوین و یکی از دانش آموختگان دانشگاه ترجمه شده و پس از داوری و تایید در شورای کتاب دانشگاه در آذرماه 1398 به چاپ رسید.
این کتاب از نمونه‌های نادری است که موضوعات علمی و فناورانه مرتبط با نانومواد را با کاربردهای هوافضایی تلفیق کرده است و نمونه‌های مختلفی از پژوهش‌های این عرصه را گزارش کرده است. از مزایای اصلی کتاب حاضر آن است که نویسندگان اصلی کتاب، از محققین و دانشمندان دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی مرتبط با «ناسا» به عنوان مرکزی پیشرفته در حوزه هوافضا می‌باشند. لذا گزارش تجربیات و پژوهش‌های آنها می‌تواند برای محققین و پژوهشگران مراکز داخلی ایران نیز بسیار مفید واقع شود.
این کتاب استفاده از نانومواد در کاربردهای حسگری (سنسوری)، احیای اتمسفر، بازیابی آب، ذخیره‌سازی انرژی در باتری‌های لیتیمی و پیل‌های سوختی، قطعات الکترونیکی، و حفاظت الکترومغناطیسی، تماماً برای کاربردهای هوافضایی و خصوصا ماهواره‌های بی یا با سرنشین، را به طور مفصل بررسی می‌کند. این کتاب که توسط محققینی با سال‌ها تجربه در حوزۀ پژوهش‌های نانوفناوری نگاشته شده است، حاوی آخرین و جدیدترین یافته‌ها و دستاوردهای موجود در منابع مطالعاتی در خصوص به‌کارگیری نانوفناوری در موضوعات هوافضایی است. این کتاب می‌تواند برای محققینی که بر روی انواع نانومواد و کاربردی‌سازی آنها فعالیت می‌کنند، منبعی سودمند محسوب شود. از منظر دانشگاهی، این کتاب در سطوح عالی تحصیلات تکمیلی در رشته‌های مختلفی همچون مهندسی نانومواد، نانوشیمی، نانوفیزیک، نانومکانیک و نانوالکترونیک قابلیت به‌کارگیری در زمینۀ تدریس و انجام پروژه‌های تحقیقاتی را دارا می‌باشد.

 
دفعات مشاهده: 413 بار   |   دفعات چاپ: 59 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
Persian site map - English site map - Created in 0.13 seconds with 53 queries by YEKTAWEB 4165