مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده مهندسی مکانیک

AWT IMAGE

  یکشنبه 29 اردیبهشت ماه، مراسم تقدیر و تشکر از دکتر محمود مهرداد شکریه (رییس سابق دانشکده مهندسی مکانیک) و معارفه دکتر محرم حبیب‌نژاد( رییس جدید دانشکده) با حضور رییس دانشگاه در سالن مهندس نبوی برگزار شد.

  در این مراسم که با حضور اعضای هیات علمی، کارکنان، جمعی از دانشجویان و نیز دکتر بازیار( معاون پژوهشی دانشگاه) و مهندس کتابی( مشاور رییس دانشگاه در امور ارتباطات) برگزار شد، پس از تلاوت آیات قران، ابتدا دکتر احمدیان به عنوان دبیر هیات نظارت بر انتخابات رییس دانشکده، گزارشی از روند برگزاری این انتخابات ارایه کرد. وی توضیح داد که این هیات طرحی به نام استمزاج را به اجرا در‌آورد که طی آن از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشکده در خصوص شناسایی پتانسیل‌های موجود در دانشکده و برنامه‌ای که باید برای استفاده از آن پتانسیل‌ها ترسیم گردد، نظر سنجی شد که با این کار علاوه بر کمک به فضای فکری دانشکده، عضو هیات علمی را پیش از کاندید شدن متوجه وظایفی که از او انتظار می‌رود بکنند.

  در ادامه جلسه، دکتر شکریه در سخنانی تمام تحولات و پیشرفت‌های دانشکده از جمله تحول در جذب اساتید، تقویت کتابخانه و مرکز کامپیوتر را مدیون زحمات تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده دانست و از همگی به ویژه معاونان خود و مدیران گروهها و نیز اعضای هیات نظارت بر انتخابات تشکر کرد.

  دکتر شکریه با این تاکید که دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه در سطح ایران و با همت بیشتر در سطح دنیا، مدعی است؛ برای دکتر حبیب‌نژاد آرزوی توفیق خدمت کرد.

  دکتر حبیب‌نژاد نیز سه رسالت اصلی دانشگاه را تربیت نیروی انسانی، تولید علم و رفع نیازهای کشور توصیف کرد و از دکتر شکریه به دیل هماهنگی سازنده‌اش که موجب رونق بیش از پیش دانشکده گردید، تقدیر کرد.

  آخرین سخنران مراسم، دکتر جبل‌عاملی بود. وی دانشکده مهندسی مکانیک را یکی از بهترین دانشکده‌های کشور توصیف کرد و از آن به عنوان دانشکده‌ای که در همه ابعاد به نقطه قابل قبول و بلوغ خوبی رسیده است نام برد. رییس دانشگاه از دکتر شکریه و روسای سابق دانشکده تشکر و قدردانی کرد و شیوه استمزاجی در انتخابات را شیوه‌ای مطلوب برای دانشکده‌هایی که به بلوغ رسیده‌اند، دانست. وی نظم موجود در دانشکده مکانیک را ستود و تاکید کرد: هماهنگی دانشکده‌ها با مجموعه شورای دانشگاه و هیات رییسه نکته مهمی است که در روند توسعه علمی دانشگاه باید مد نظر قرار گیرد.

  در پایان مراسم تودیع و معارفه، با حضور دکتر جبل‌عاملی و مدیران گروههای دانشکده با اهدای لوح و هدایا از دکتر شکریه تقدیر و تجلیل به عمل آمد.   ( آلبوم مراسم )


دفعات مشاهده: 11855 بار   |   دفعات چاپ: 2894 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 535 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.