[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی::
مدیریت ها::
حوزه تابعه::
مسئولین::
راهنمای معاونت::
فرآیند کاری::
تسهیلات سایت::
برقراری ارتباط::
اخبار و اطلاعیه ها::
اطلاعیه های حوزه معاونت::
::
پیوند

دفتر مقام معظم رهبری

AWT IMAGE

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان سنجش آموزش کشور

بنیاد ملی نخبگان


..
 
دانلود راهنمای سامانه رزرو غذا
              
              
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

نشانی:تهران،م رسالت،خ هنگام ،خ دانشگاه علم و صنعت ایران
تلفن: 73228400
  دور نگار :77491233
    پیامک: 30004747479817
 کد پستی: 13114-16846
پست الکترونیک :sta@iust.ac.ir

..
ویژه

حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت. 

* این شهید عزیزِ ما هم دل و جگر داشت به دهان خطر میرفت و ابا نداشت؛ هم با تدبیر بود؛ منطق داشت برای کارهایش. این شجاعت و تدبیرِ توأمان، فقط در میدان نظامی هم نبود، در میدان سیاست هم همین جور بود. 

* شهید سلیمانی یک فرمانده جنگاورِ مسلّط بر عرصه‌ی نظامی بود، در عین حال بشدّت مراقب حدود شرعی بود. 
 


آنچه بنده به عنوان تحوّل عرض میکنم، بکلّی متفاوت است با این تحوّلی که گاهی در زبان دشمنان تکرار میشود. آنچه بنده از کلمه‌ی تحوّل به عنوان تحوّل اراده میکنم، عبارت است از تغییر بخشها و نقاط معیوب؛ چه در نظام اسلامی، چه در جامعه‌ی ایرانی. ما نقاط معیوب داریم، بخشهای ضعیف داریم، ضعفهایی داریم؛ این ضعفها را باید شناسایی کنیم، این نقاط را باید مشخّص کنیم و با اراده‌ی قاطع ــ که حالا خواهم گفت که کار آسانی هم نیست  ــ ضعفها را برطرف کنیم و تبدیل به قوّت کنیم.
مقام معظم رهبری
..
ابزار اینترنت
..
:: راه اندازی سیستم بیسیم Wireless در خوابگاه مجیدیه و حکیمیه ::

راه اندازی سیستم بیسیم Wireless در خوابگاه مجیدیه و حکیمیه

به منظور ارتقاء سطح علمی و بالابردن توان پژوهشی و آشنایی دانشجویان با
فن آوری روز دنیا و تهیه اطلاعات و استفاده از آخرین دستاوردهای آموزشی و پژوهشی توسط دانشجویان ، طرح ساماندهی سایتهای دانشجویی و اتصال به اینترنت دانشگاه برنامه ریزی و از شهریورماه سال 86 در اولویت کاری امور دانشجویان قرار گرفت .

این طرح در دو مرحله اجراء گردید :

1- طرح اینترنت کلی خوابگاههای خارج از دانشگاه : به لحاظ یکپارچگی و هماهنگی اطلاعات و داده ها ، سرعت انتقال اطلاعات و پهنای باند اینترنت در کلیه خوابگاهها ، امور دانشجویان قرارداد کلی سرویس mpls برای اتصال خوابگاههای خارج از دانشگاه به دانشگاه توسط شرکت داتک منعقد کرد و پس از بررسی ها و هماهنگی های لازم با مخابرات و دانشگاه اتصال کلیه خوابگاههای خارج از دانشگاه با سرعت بالا به دانشگاه میسر گردید .و در تاریخ 18/2/87 خطوط اینترنت خوابگاههای خارج به دانشگاه متصل گردید . لذا از این طریق کلیه دانشجویان می توانند از کلیه امکانات پژوهشی و آموزشی دانشگاه بهره مند گردند .

2- طرح وایرلس اینترنت بی سیم خوابگاههای دانشجوئی (ارشد- دکتری): با توجه به اهمیت تهیه مقالات و پژوهشهای علمی و آموزشی و تهیه پایان نامه های دانشجویان ارشد و دکتری – طرح کلی وایرلس داخل خوابگاهها برنامه ریزی و سپس این طرح در بهمن ماه سال 1386 در خوابگاههای مجیدیه و حکیمیه و بلوک 2 خواهران و بر اساس قرارداد منعقد شده با دو شرکت تعیین شده اجراء گردید.

هم اکنون دانشجویان از امکانات اینترنتی در داخل اطاقها با توجه به account داده شده استفاده
می نمایند .

لازم به ذکر است که برای تجهیز سایت های دانشجویی نیز اقدامات لازم صورت پذیرفته بطوریکه در آبانماه سال گذشته در خوابگاه فرجام تمامی دستگاهها ارتقاء داده شده و سرور جدید خریداری گردیده است .

درخوابگاه خاتم دستگاههای رایانه با سرعت بالا به دانشجویان اختصاص داده شده است .

تلاشهای زیادی نیز برای تهیه تجهیزات و امکانات جدید برای سایتهای دانشجویی در سال 87 درحال انجام می باشد .


 

دفعات مشاهده: 6494 بار   |   دفعات چاپ: 1154 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 158 بار   |   0 نظر
Student Assistant
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .