[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معاونت دانشجویی::
حوزه معاونت::
مسئولین::
شوراها::
آرشیو خبر::
مستندات::
پیمانکاران::
تسهیلات ::
تماس با ما::
::

 

دفتر مقام معظم رهبری

AWT IMAGE

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان سنجش آموزش کشور

بنیاد ملی نخبگان

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
rss

AWT IMAGE

..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

نشانی:تهران،م رسالت،خ هنگام ،خ دانشگاه علم و صنعت ایران

  تلفن 73228400

  دور نگار 77491233

پیامک 30004747479817

  کد پستی 13114-16846

پست الکترونیک 

sta_AT_iust. ac. ir

..
:: دانشجویان پسرکارشناسی ورودی 1390 ::

دانلود فرم

دریافت فایل پی دی اف

اطلاعیه شماره 7

قابل توجه دانشجویان پسرکارشناسی ورودی 1390

ضمن عرض خیر مقدم به اطلاع می رساند دانشجویان شهرستانی متقاضی خوابگاه جهت دریافت و تکمیل فرم و ارائه مدارک شرح ذیل درتاریخ27/6/90 به کارشناسان واحد اسکان مدیریت امور خوابگاهها که در مجتمع امام خمینی مستقر می باشند مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز:

1-تکمیل فرم درخواست خوابگاه و تعهد نامه

2-یک قطعه عکس 4*3

3-کپی صفحه اول شناسنامه

4-کپی کارت ملی(پشت و رو)و کدپستی محل سکونت دانشجو که بایستی با کدپستی مندرج در فرم ثبت نام یکسان باشد.

5-کپی سرکوپن خانوار (مدرکی که محل سکونت دانشجو را مشخص نماید)

6-کپی سند تعهد محضری (در برگه A4)

7-جهت تطبیق مشخصات ضامن در تعهد محضری ارائه آخرین تصویر حکم استخدامی( کارکنان رسمی، پیمانی، بازنشسته ) الزامی است.

8-در صورت کارمند بودن پدر، کپی حکم کارگزینی و در صورت اشتغال به کار آزاد، کپی پروانه کسب

9-کپی مدرک پیش دانشگاهی

10-کپی کارنامه آزمون سراسری که رتبه و ... مشخص باشد.

تذکر:

الف )در صورت عدم ارائه هر کدام از مدارک فوق(10مورد بالا) به هیچ عنوان ثبت نام خوابگاهی صورت نمی گیرد.

ب)لازم به ذکر می باشد اسامی واجدین شرایط پس از بررسی فرمها اعلام خواهدشد و همچنین به دانشجویان ساکن تهران و اطراف اعم از: کرج، ورامین، رباط کریم، دماوند و ... خوابگاه تعلق نمی گیرد.

ج) واریز اجاره بهای نیمسال اول 91-90 که مبلغ و شماره حساب آن متعاقباً اعلام خواهدشد.

** تهیه لوازم شخصی اعم از پتو، بالش، تشک و غیره به عهده دانشجو می باشد.

شورای اسکان دانشگاه-8/6/90  


 

 

 

قوانین و مقررات خوابگاهها

1-عدم مراجعه دانشجو به سرپرستی خوابگاه جهت تعیین محل و تحویل وسایل به مدت یک هفته از تاریخ اخذ معرفی نامه اقامت، سبب لغو مجوز شده و محل آن به فرد واجد شرایط دیگری واگذار می­شود بدیهی است در مواقع اضطراری دانشجو باید سرپرستی خوابگاه را در جریان امر قرار دهد.

2- برای ورود به خوابگاه دانشجو باید کارت ویژه اقامت خوابگاه را به نگهبانی ارائه دهد.

3- دانشجو مسئول حفظ و نگهداری اموال شخصی و یا دولتی که تحویل گرفته است می باشد و باید به محض بروز هر گونه اتفاق سوئی در این زمینه مراتب را فوراً به مسئول خوابگاه اطلاع دهد.

4- دانشجویان حق تعویض و یا واگذاری محل و اموال دولتی در اختیار خود را به دیگران ( و لو مقیم آن خوابگاه ) ندارند. در صورت عدم رعایت دو برابر اجاره بها دریافت خواهد شد.

5-چنانچه دانشجویی بدون اطلاع و اجازه قبلی به مدت دو هفته در محل خوابگاه حاضر نشده باشد اجازه اقامت وی لغو می گردد( مگر با عذر موجه ) در اینصورت ملزم به پرداخت اجاره بها نیز می باشد.

6- نظافت اتاقهای خوابگاه و رعایت بهداشت عمومی به عهده ساکنین است.

7- ساعات ورود و خروج در ایام تحصیلی و روزهای تعطیلی در فصول مختلف از طریق سرپرستی خوابگاه تعیین و اعلام می­گردد.

8- هر یک از آشنایان و یا بستگان دانشجو که به عنوان مهمان مراجعه فرمایند پس از شناسایی و تکمیل فرم ورودی به همراه میزبان می توانند وارد خوابگاه شوند.

9- هر گونه تغییر و یا تعویض قفل و سایر وسایل موجود و جابجایی از یک اتاق به اتاق دیگر بدون کسب موافقت سرپرستی ممنوع است.

10- ایجاد هر گونه سر و صدا و یا مزاحمت هایی که سبب سلب آسایش سایر ساکنان خوابگاه می­گردد و انجام اعمال خلاف شرع موجب اخراج از خوابگاه و در صورت لزوم تعقیب خواهد بود.

11- نگهداری و استفاده از ابزار آلات غیر قانونی( از قبیل لوازم قمار، نوارهای مبتذل، اسلحه سرد و گرم و ... ) در خوابگاهها ممنوع است.

12- انتشار هرگونه اعلامیه و نوشتن شعارهای مغایر با اصول و موازین جمهوری اسلامی و شرع مقدس اسلام موجب اخراج از خوابگاه و تعقیب قانونی می­گردد.

13- استعمال دخانیات در خوابگاه ممنوع است.

14- اعلام ورود و خروج دانشجویان دختر طی ثبت در دفترچه مربوطه در دفتر سرپرستی خوابگاه انجام می شود .

15- در هر زمان و به هر دلیل دانشجو از ادامه سکونت در خوابگاه منصرف شود ( اخراج، فارغ التحصلی، ترک تحصیل، میهمان به دانشگاههای دیگر، مرخصی تحصیلی و ... ) لازم است ظرف مدت 48 ساعت مراتب را به مدیریت امورخوابگاهها اعلام نماید در غیر اینصورت کل مدت جزء سنوات خوابگاهی وی محسوب خواهد شد.

16- دانشجو ملزم است شرایط استفاده از خوابگاه ( اعلام شده از طرف صندوق رفاه دانشجویان ) را که طبق جدول ذیل می باشد رعایت نماید:

- سنوات مجاز استفاده از خوابگاه برای دانشجویان کارشناسی و دکتری 8 نیمسال

- سنوات مجاز استفاده از خوابگاه برای دانشجویان کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر 4 نیمسال

17- تردد در محوطه و مکانهای عمومی خوابگاهها با پوشش نامناسب ممنوع است.

18- دانشجویان موظف می­باشند قبل از ورود به خوابگاه در صورت داشتن لوازم شخصی لیست اجناس خود را به انتظامات و دفتر سرپرستی ارائه نمایند در صورت عدم تحویل لیست از خروج اجناس جلوگیری به عمل خواهد آمد.

19- دانشجو بعد از انقضاء مهلت مقرر در ماده 3 آیین اداره خوابگاههای دانشجویی یا بعد از فراغت از تحصیل، انصراف و اخراج از محل تحصیل حق استفاده از خوابگاه را ندارد.

20- دانشجو حق واگذاری محل مسکونی خود را به دیگری ندارد ولی در صورت لزوم تعویض محل سکونت دانشجو با اجازه کتبی مدیریت امورخوابگاهها امکان پذیر خواهد بود.

21- تخطی از قوانین مربوط به خوابگاهها مستلزم پاسخگویی شخص دانشجو بوده و تابع مقررات خواهد شد.

نام و امضاء دانشجو

 

 

 

 

 

*شرایط ملاقات در خوابگاه مجردی ( برادران )

1- چنانچه بستگان یا دوستان دانشجو به عنوان میهمان مراجعه نمایند پس از شناسایی و تکمیل فرم ورودی به همراه میزبان میتوانند با دانشجو دیدار کنند. ساعات ملاقات بنابر تناسب فصل از طرف اداره امورخوابگاهها تعیین می شود. در هر صورت اقامت شبانه میهمانان در خوابگاه مجاز نیست.

*شرایط ملاقات در خوابگاه مجردی ( خواهران )

1- اوقات ملاقات دانشجویان به تناسب فصل از طرف مدیریت امورخوابگاهها تعیین و به جزء آن زمان، ملاقات ممنوع می باشد.

2- ملاقات برای دیدار کننده مرد در اتاقهای خوابگاه یا محوطه آن اکیداً ممنوع است و فقط در اتاق ملاقاتی که به همین منظور تعیین شده است امکان پذیر می باشد.

3- ملاقات کننده مرد باید از بستگان محرم دانشجو بوده و شناسنامه خود را به مسئول خوابگاه ارائه و فرم مخصوص ملاقات ( یا دفتر مربوطه ) را تکمیل و امضاء نماید.

4- مسئول خوابگاه موظف است مشخصات ملاقات کننده مرد را قبل از صدا زدن دانشجو با مشخصات بستگان محرم دانشجو ( که قبلاً در فرم مخصوص قید شده است ) تطبیق نماید و در صورت مغایر بودن از ملاقات جلوگیری به عمل آورد.

تبصره- در صورت تأخیر دانشجو موظف است مدارک لازم مبنی برموجه بودن تأخیر خود را به مسئول خوابگاه ارائه نماید.

*اهم وظایف دانشجو در زمان سکونت در خوابگاه

1- رعایت قوانین و مقررات عمومی، اخلاقی و انضباطی خوابگاه

2- حفاظت از اموال شخصی و اهتمام در حفظ و نگهداری اموال دانشگاه

3- رعایت شئونات اسلامی و دانشجویی

4- رعایت نظم و انضباط و شعائر اسلامی

5- عدم ایجاد مزاحمت و سر و صدا در خوابگاه و احترام به حقوق دیگران

6- استفاده صحیح از امکانات خوابگاه

7- همکاری نزدیک و صمیمانه با مسئولین خوابگاه

8- تأمین لوازم شخصی، پتو، ملحفه، بالش، تشک و ...

9- تخلیه خوابگاه بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه در مهلت تعیین شده

تبصره- کلیه دانشجویان در طول تعطیلات تابستان موظف به تخلیه خوابگاهها هستند و دانشگاه هیچ گونه تعهدی مبنی بر ارائه خوابگاه در تابستان ندارد

.

نحوه پرداخت اجاره بهای خوابگاه:

1-     با توجه به دستورالعمل صادره از صندوق رفاه دانشجویان کلیه دانشجویان در شروع سال تحصیلی ملزم به پرداخت اجاره بهای تعیین شده به صورت نقدی با تخفیف 20% به حساب صندوق رفاه دانشجویان می باشند. در غیر اینصورت کل مبلغ بدهی دانشجو در زمان فارغ التحصیلی اخذ می گردد.

2-    دانشجویان بهره مند از خوابگاه دانشجویی متعهد می باشند که پس از قطع یا فراغت از تحصیل، اتمام سنوات مجاز مندرج در بند 16 محل سکونت خود را تخلیه نمایند در غیر اینصورت از زمان استنکاف موظف به پرداخت ده برابر اجاره بهای خوابگاه مورد استفاده به صورت نقدی و یکجا خواهند بود.

 

 

نام و امضاء دانشجو        


 

                                                                           بسمه تعالی                                                                                     "فرم شماره 3"

تعهد نامه

این فرم بایستی در یکی از دفاتر اسناد رسمی به طور دقیق و خوانا تنظیم و به ثبت برسد.

تعهد نامه

الف- متعهد

 

 

اینجانب:                                                                           فرزند:                                   به شماره شناسنامه:

صادره از:                                                                         متولد سال:                             شماره ملی:

ساکن ( محل اقامت دائم ):                                                                تلفن ثابت با کد شهر:                                     تلفن همراه:

دانشجوی/ دانشگاه:                                                                                                    دوره:                             شماره دانشجویی:

که از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان و نیز تسهیلات سایر شرکتها و مراکز خرید به صورت لیزینگ و با معرفی صندوق مذکور استفاده نموده و یا در مقاطع تحصیلی بعدی خواهم نمود و همچنین از مفاد دستورالعمل نحوه پرداخت و باز پرداخت تسهیلات مذکور و نیز نحوه پرداخت کارمزد طبق ضوابط و مقررات صندوق مذکور کاملاً مطلع می باشم. ضمن عقد خارج لازم متعهد می­شوم پس از اتمام تحصیل و قبل از دریافت هر نوع گواهی تحصیلی، اوراق اقساط بازپرداخت تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه دانشجویان را اخذ نموده و مطابق تاریخ سررسید هر قسط ومقررات صندوق مذکور نسبت به بازپرداخت آن و کارمزد طبق ضوابط و مقررات صندوق رفاه دانشجویان اقدام نمایم. و نیز متعهد می شوم که تسهیلات دریافتی به صورت لیزینگ را طی دوران تحصیل به صورت اقساط و مطابق تاریخ سررسید هر قسط، بر اساس شرایط و ضوابطی که از آن کاملاً آگاه می باشم پرداخت نمایم. همچنین متعهد می شوم در صورت عدم فراغت ( انصراف، ترک تحصیل یا اخراج) از تحصیل و نیز در صورت تأخیر بیش از سه بار متوالی در باز پرداخت اقساط، کلیه بدهی را به صورت یکجا مسترد نمایم.صندوق مذکور می تواند از طریق دفتر خانه اسناد رسمی تنظیم کننده سند نسبت به صدور اجراییه علیه اینجانب برای وصول اصل بدهی و کارمزد طبق ضوابط و نیز هزینه های ناشی از اقدام قانونی را به هر میزانی که راساً تشخیص و به دفتر خانه اعلام نماید، اقدام کند. همچنین صندوق رفاه دانشجویان می تواند برای وصول مطالبات خود از کلیه شیوه ها و راهکارهایی که صلاح بداند استفاده نماید.چنانچه نشانی خود را تغییر دهم مراتب را فوراً به دفترخانه تنظیم کننده سند و همچنین به صندوق رفاه دانشجویان اطلاع خواهم داد در غیر اینصورت کلیه ابلاغات و اخطاریه ها به محل تعیین شده در این تعهد نامه قطعی است.

ب - ضامن

 

 

خانم/آقای:                                فرزند:                                 به شماره شناسنامه:                                صادره از:                   شماره ملی:              

متولد سال:                                  شاغل در ( نام محل کار و شهرستان محل کار):

به شماره حکم کار گزینی:                                                              شماره تلفن محل کار:

دارنده شماره حساب بانکی:                                     در بانک:                                  شعبه:                                 کد بانک:

به نشانی ( محل کار):                                                                                                                شماره تلفن ثابت با کد شهر:

ساکن ( محل اقامت دائم):                                                                                                           شماره تلفن همراه:

با اطلاع کامل از تعهداتی که متعهد فوق الذکر این سند بابت دریافت تسهیلات در قبال صندوق رفاه دانشجویان وزرات علوم، تحقیقات و فناوری دارد و در این تعهد نامه ملزم به باز پرداخت آن گردیده ، ضمن عقد خارج لازم ( انعقاد یافته شفاهی با صندوق رفاه دانشجویان) متعهد و ملتزم می­شوم که چنانچه نامبرده خلاف مقررات مذکور عمل کند. به محض اعلام و تشخیص صندوق رفاه دانشجویان کلیه بدهی متعهد فوق و مطالبات آن صندوق را بدون اعتراض تأدیه نمایم. مسئولیت ضامن و متعهد در برابر صندوق رفاه دانشجویان تضامنی است و صندوق مزبور می­تواند برای هر یک از نامبردگان و یا در آن واحد برای هر دوی آنها تقاضای صدور اجرائیه نماید. وبه هر حال تشخیص و اعلام صندوق رفاه دانشجویان به دفترخانه نسبت به میزان بدهی جهت صدور اجرائیه برای متعهد و ضامن قاطع و لازم­الاجرا بوده و غیر قابل اعتراض است.

                              امضاء متعهد                                                                                                                  امضاء ضامن

                             تاریخ     /    /                                                                                                                 تاریخ    /      /

مدارک لازم جهت ارائه به اداره رفاه دانشجویی دانشگاه:

1-       اصل سند تعهد نامه تنظیمی توسط یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور

2-       تصویر حکم استخدامی( کارکنان رسمی و پیمانی ) و تصویر حکم باز نشستگی کارمندان باز نشسته

3-       فرم تکمیل شده مشخصات دانش آموختگان.

تذکر1: در صورت فوت ضامن، متعهد ملزم به معرفی ضامن جدید می باشد.

تذکر 2: خواهشمند است نشانی محل سکونت دائم خود را در سند تعهد به طور دقیق و خوانا قید فرمائید و هر گونه تغییر نشانی را در اولین فرصت به صندوق رفاه دانشجویان و دفترخانه اسناد رسمی تنظیم کننده سند اعلام نمائید . در غیر این صورت کلیه ابلاغات و اخطاریه ها به محل تعیین شده در سند تعهد قطعی می باشد.

درخواست خوابگاه مجردی کارشناسی

 

 

سال تحصیلی:                                                            نیمسال:                                                 (فرم الف-خوابگاه 1 –81)

مشخصات فردی:                                                                                       شماره دانشجویی:

8- وضعیت تأهل:

 متأهل  مجرد

6- دین:

7- مذهب:

5- محل تولد:

محل صدور:

4- تاریخ تولد:

3- شماره شناسنامه:

2- نام­پدر:

1- نام و نام خانوادگی:

12-  شماره تلفن همراه:

13- ایمیل:

10-  شماره تلفن ثابت:

11- کدپستی محل سکونت:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-کدملی

16- گرایش:

15- رشته تحصیلی:

14- مقطع تحصیلی:

ب- میزان درآمد و محل سکونت خانواده

4- تلفن:                                   

3- محل کار:                               

2- میزان درآمد:                           

1- شغل پدر:                               

5- آدرس محل سکونت خانواده و شماره تلفن با کد شهرستان (به طور کامل):

ج- وضعیت اجتماعی: 1- شاهد: نسبت2- معلول 3- تحت پوشش کمیته امداد 4- مناطق محروم 5- سازمان بهزیستی 6- سایر

د- اطلاعات تحصیلی: 1 - محل اخذ مدرک دیپلم:                    2-رتبه کنکور کشوری :                        3- محل اخذ مدرک کارشناسی:    

- صحت کلیه اطلاعات ثبت شده فوق را تایید و مدارک مستند مربوط متعاقباً ارائه خواهد شد.

- درصورت اسکان در خوابگاه چنانچه خلاف اطلاعات فوق ثابت شود مدیریت امورخوابگاهها می­تواند بلافاصله نسبت به لغو مجوز سکونت در خوابگاه اقدام نماید.

                                 تاریخ                                                                                             امضاء               

توجه:ارائه این فرم به منزله واگذاری خوابگاه به دانشجو نمی باشد و اسامی واجدین شرایط پس از بررسی کلیه فرمها اعلام خواهد شد. در صورتی که دانشجو در خوابگاه اسکان یابد می­تواند حداکثر در مقطع کارشناسی و دکتری 8 ترم وکارشناسی­ارشد 4 ترم، از بدو ورود به دانشگاه از خوابگاه استفاده نماید.

 

دفعات مشاهده: 3218 بار   |   دفعات چاپ: 382 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 40 بار   |   0 نظر
Student Assistant
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .