[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی::
مدیریت ها::
حوزه تابعه::
مسئولین::
راهنمای معاونت::
فرآیند کاری::
تسهیلات سایت::
برقراری ارتباط::
اخبار و اطلاعیه ها::
اطلاعیه های حوزه معاونت::
::
پیوند

دفتر مقام معظم رهبری

AWT IMAGE

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان سنجش آموزش کشور

بنیاد ملی نخبگان


..
 
دانلود راهنمای سامانه رزرو غذا
              
              
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

نشانی:تهران،م رسالت،خ هنگام ،خ دانشگاه علم و صنعت ایران
تلفن: 73228400
  دور نگار :77491233
    پیامک: 30004747479817
 کد پستی: 13114-16846
پست الکترونیک :sta@iust.ac.ir

..
ویژه

حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت. 

* این شهید عزیزِ ما هم دل و جگر داشت به دهان خطر میرفت و ابا نداشت؛ هم با تدبیر بود؛ منطق داشت برای کارهایش. این شجاعت و تدبیرِ توأمان، فقط در میدان نظامی هم نبود، در میدان سیاست هم همین جور بود. 

* شهید سلیمانی یک فرمانده جنگاورِ مسلّط بر عرصه‌ی نظامی بود، در عین حال بشدّت مراقب حدود شرعی بود. 
 


آنچه بنده به عنوان تحوّل عرض میکنم، بکلّی متفاوت است با این تحوّلی که گاهی در زبان دشمنان تکرار میشود. آنچه بنده از کلمه‌ی تحوّل به عنوان تحوّل اراده میکنم، عبارت است از تغییر بخشها و نقاط معیوب؛ چه در نظام اسلامی، چه در جامعه‌ی ایرانی. ما نقاط معیوب داریم، بخشهای ضعیف داریم، ضعفهایی داریم؛ این ضعفها را باید شناسایی کنیم، این نقاط را باید مشخّص کنیم و با اراده‌ی قاطع ــ که حالا خواهم گفت که کار آسانی هم نیست  ــ ضعفها را برطرف کنیم و تبدیل به قوّت کنیم.
مقام معظم رهبری
..
ابزار اینترنت
..
:: 24/6/89 - جزئیات ثبت نام گروهی خوابگاه در سایت اتوماسیون دانشجویی ::

مراحل ثبت نام در یک فرم با عنوان "ثبت نام گروهی خوابگاه" و به صورت گروهی خواهد بود. هرگروه متقاضی خوابگاه، شامل چندنفر دانشجو می باشد که با توافق کلیه اعضای گروه، یکی از آنها به عنوان سرگروه انتخاب میگردد. عملیات ثبت اولویتهای گروه و ثبت مشخصات اعضاء بعهده سرگروه بوده و اعضای دیگر گروه فقط باید عضویت خود را در گروه تایید نمایند. لازم بذکر است فرم مربوط به ثبت نام طبق زمانبندی شورای صنفی هر خوابگاه  فعال خواهد شد.
1- عملیات ایجاد فرم توسط سرگروه :
1-1-  ثبت مشخصات اعضای گروه
سرگروه پس از ورود به فرم مورد اشاره، دانشجوهای موردنظر جهت هم اتاق شدن با خویش را به ترتیب و به تعداد ظرفیت اتاق موردنظر و در فیلدهای "هم اتاقی" وارد مینماید. توجه شود که عضویت سرگروه در گروه، به طور پیش فرض و به جهت تکمیل فرم از طرف ایشان توسط سیستم تعیین شده است و نیازی به انتخاب سرگروه به عنوان هم اتاقی نمی باشد. همچنین حذف و اصلاح اعضاء توسط سرگروه بعد از ارسال فرم ممکن نمی باشد.
1-2-  تعریف اولویتها
در بخش بعدی این فرم،‌ اتاقهایی به عنوان اولویتهای درخواستی انتخاب می شود. عملیات انتخاب اولویتها درحال حاضر برای انتخاب سه الویت و فقط در یک خوابگاه قابل تکرار می باشد.
2- تأیید و قبول عضویت توسط هر عضو :
پس از ثبت اعضای گروه توسط سرگروه، لازم است اعضای گروه هر کدام عضویت خود را در گروه مذکور تایید نمایند. (در صورتیکه این عملیات توسط هر یک از اعضاء انجام نشود، عضویت این عضو در گروه فسخ شده و این گروه به عنوان گروه کامل شناخته نخواهدشد). روش کار برای تایید عضویت هر عضو بدین ترتیب می باشد که دانشجوی انتخاب شده جهت هم اتاق بودن، وارد بخش دریافتی کارتابل فرمهای خویش شده و فرم ارسال شده از طرف سرگروه را انتخاب نموده و با انتخاب آن، اطلاعات فرم را مشاهده نموده و در بخش مربوطه تایید عضویت خویش را اعلام نماید.
3-  اختصاص اتاق توسط شورای صنفی هر خوابگاه :
بعد از تایید فرم توسط کلیه اعضای گروه، فرم به شورای صنفی هر خوابگاه ارسال شده و بعد از انجام بررسیهای لازم ، شماره اتاق موردتایید در بخش "شماره اتاق تایید شده" ثبت شده و فرم به اداره خوابگاه جهت تایید نهایی ارسال میگردد. آخرین وضعیت فرم و اتاق تایید شده توسط هر یک از اعضای گروه در بخش سابقه فرم قابل مشاهده می باشد.
**جهت مشاهده جزئیات ثبت نام فایل pdf ضمیمه را مطالعه نمایید.**

AWT IMAGE

دفعات مشاهده: 5164 بار   |   دفعات چاپ: 935 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 85 بار   |   0 نظر
Student Assistant
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .