[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دفتر::
آئین‌نامه‌ها ::
تفاهم‌نامه‌های همکاری::
امکانات و فرصت ها::
اخبار::
تسهیلات پایگاه::
روز علم ایران و آلمان ::
کارگروه ملی همکاری با آلمان::
اخذ روادید مهمانان خارجی::
برقراری ارتباط::
::
کاتالوگ انگلیسی دانشگاه

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دوره های آموزشی ICTP

AWT IMAGE

دوره های آموزشی

مرکز فیزیک نظری پروفسور عبدالسلام

..
RSS

AWT IMAGE

..
تبادل دانشجو (IAESTE)

AWT IMAGE

..
:: نحوه درخواست اخذ روادید از کشورهای خارجی ::

  نحوه درخواست اخذ روادید از کشورهای خارجی :

  بمنظور شرکت اعضاء‌ هیأت علمی در کنفرانسهای علمی بین‌المللی در خارج از کشور با ارائه مقاله معاونت بین الملل دانشگاه اقدامات اولیه را جهت اخذ روادید انجام می‌دهد.

  معاونت پژوهشی پس از درخواست حکم مأموریت عضو هیأت علمی به امور اداری، رونوشتی به معاونت بین الملل دانشگاه ارسال می‌نماید و عضو هیأت علمی تصویری از صفحه‌ اول مقاله خود (عنوان مقاله و نام نویسنده در آن درج گردیده است) بهمراه تصویر نامه پذیرش مقاله را در اختیار معاونت بین الملل قرار می‌دهد. این مدارک به همراه نامه‌ای به مرکز همکاریهای علمی بین‌المللی وزارت جهت ارجاع به وزارت امور خارجه و صدور معرفی‌نامه به سفارت کشور مربوطه ارسال می‌گردد.

  در مورد گذراندن فرصت مطالعاتی در کشور مورد نظر نیز، معاونت بین الملل دانشگاه براساس نامه معاونت پژوهشی به امور اداری مبنی بر موافقت فرصت مطالعاتی عضو هیأت علمی، جهت اخذ روادید از کشور مورد نظر اقدام می‌نماید. فقط در این مورد لازم است عضو هیأت علمی اطلاعات مربوط به نام کشور، دانشگاه مورد نظر و نام افراد همراه، اعم از همسر و فرزندان را به فارسی و انگلیسی در اختیار این دفتر قرار دهد.

  در صورت لزوم بمنظور تسهیل اخذ روادید، به درخواست عضو هیأت علمی براساس نامه‌ معاونت پژوهشی و یا رئیس دانشکده معرفی‌نامه به زبان انگلیسی صادر می‌گردد.

Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 4623